منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • هدست VR آینده متا حرکات چشم را ردیابی می کند و حالات چهره را ثبت می کند – TechCrunch

هدست VR آینده متا حرکات چشم را ردیابی می کند و حالات چهره را ثبت می کند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هدست VR آینده متا حرکات چشم را ردیابی می کند و حالات چهره را ثبت می کند - TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

آیا دوباره جمعه است؟ ما تمام هفته در حسرت این روز بودیم، و وقتی می رسد، تمام کارهایی را که انجام نداده اید در حالی که مشغول رویای جمعه بودید به یاد می آورید. اوه، امیدواریم که پس از اینکه لیست کارهایتان را پاک کردید و برای ساعت خوش آماده شدید، آن کیسه چیزهای خوب به شما راه پیدا کند. اگر هفته آینده به TTITD می روید، ایمنی سومین رتبه است، اما سعی کنید زنده بمانید. در صورت عدم موفقیت، مطمئن شوید که به روشی جالب‌تر به دلیل کم‌آبی می‌میرید تا دوستان کمپ شما حداقل بتوانند داستان خوبی از آن به دست آورند. – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

 • واقعیت مجازی، سبک متا: فناوری جدید هدست واقعیت مجازی متا بر روی ردیابی چهره و چشم تمرکز خواهد کرد، ویژگی هایی که شرکت آن را “حضور اجتماعی” می نامد. ایوان نوشتن. این تا ماه اکتبر منتشر نمی شود، بنابراین شما تقریباً دو ماه فرصت دارید تا 400 دلاری را که فکر می کنیم هزینه خواهد داشت، جمع آوری کنید.
 • Mo’ Twilio، مشکلات mo’: بازدیدهای ناشی از نقض داده های Twilio در اوایل این ماه همچنان ادامه دارد. کارلی می‌گوید که این بار نقض بر روی کاربران برنامه دو عاملی Authy تأثیر گذاشته است. Authy شرکتی است که توسط Twilio در سال 2015 خریداری شد. اوه، و تعداد مشتریان تحت تأثیر اکنون بیش از 160 نفر است. اطلاعات بیشتر در مورد آن در زیر در Big Tech.
 • وام دهی غارتگرانه در حال تغییر است: اگرچه ماهیت مقاله از نظر ما خوشحال کننده نیست جگمیت کار بسیار خوبی انجام داد و جزئیات مدت زمانی را که برخی از برنامه های وام دهنده از کاربران در هند پرداخت می کنند، انجام داد.

استارت آپ ها و VC ها

شرکت سرمایه گذاری بازی های کریپتو و وب 3 آسیایی Animoca Brands در حالی وارد ژاپن می شود که بخش محلی آن 45 میلیون دلار بودجه با ارزش گذاری قبل از پول 500 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این سرمایه‌گذاری در زمانی انجام می‌شود که کشور در حال تشدید مقررات پیرامون صنعت کریپتو است ریتا.

برای ماندن در آسیا، آنا و الکس نبض صحنه سرمایه گذاری خطرپذیر چین را در دست بگیرید. از رشد تقریباً صفر در سه ماهه دوم و اهداف اقتصادی رها شده تا ادامه قرنطینه به دلیل کووید-19، بحران برق، بحران مسکن، نگرانی در مورد قدرت پول ملی، کمبود آب، بیکاری بالای جوانان و موارد دیگر، ترکیبی سخت برای دومین اقتصاد بزرگ جهان – حتی بدون اشاره به پس زمینه ای مملو از تنش های ژئوپلیتیکی. این یک داستان TechCrunch+ است، اما اگر اشتراک ندارید، از کد تخفیف Daily Crunch “DC” برای 15٪ تخفیف استفاده کنید.

بیایید چند کار دیگر انجام دهیم، درست است؟

 • برای من عکس یک باند بکش: سازنده اپلیکیشن ویرایش عکس موبایل Lightricks با تولید کننده متن به تصویر درون برنامه ای جدید خود به روند هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی می جهد. لورن گزارش ها.
 • بالا پرواز کن، سریع پرواز کن: استارت آپ زنجیره تامین FourKites اخیراً بسیاری از کارگران خود را اخراج کرد، اما امروز اعلام کرد که 30 میلیون دلار جمع آوری کرده است تا دوباره باد را زیر بال خود قرار دهد. کایل گزارش ها.
 • رفتن از Bad.com به Worse.com: می دانید که شرایط در Better.com سخت است زیرا این شرکت چهارمین دور اخراج خود را در کمتر از 9 ماه تأیید می کند. مری ان گزارش ها.
 • املاک و مستغلات واقعاً بد می شود: استارت‌آپ فناوری املاک Reali پس از جمع‌آوری 100 میلیون دلاری این استارت‌آپ فقط یک سال پیش، به سمت تعطیلی حرکت می‌کند. مری ان گزارش ها.
 • آپارتمان های انعطاف پذیر؟ آیا آنها از Jell-O ساخته شده اند؟: نمی‌توانیم از فکر جابه‌جایی ساختمان‌ها بخندیم، اما «آپارتمان‌های انعطاف‌پذیر» روز خود را زیر نور آفتاب می‌گذرانند. لندینگ 125 میلیون دلار بدهی و تامین مالی سهام را تضمین می کند اسب ها.

درس گرفتن از شکست هایم: درس هایی از یک بنیانگذار دو بار

یک ردیف میخ خم شده با چکش؛ درس گرفتن از اشتباهات

اعتبار تصویر: سرگئی چویکو (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

همه چیز به کناری: یادگیری از اشتباهات خودمان مفید است، اما یادگیری از اشتباهات دیگران بهینه است.

مدیر عامل و بنیانگذار Squadhelp، دارپان مونجال، شرکت قبلی خود را که یک تجارت الکترونیک مد بود، پس از چهار سال “رشد قوی” تعطیل کرد. در نگاهی به گذشته، او می‌گوید که تامین مالی در مراحل اولیه احساس امنیت کاذبی ایجاد کرد.

«بستن کرکره در کسب و کاری که من واقعاً به آن اعتقاد داشتم آسان نبود. اما می‌دانستم که اگر بخواهم از اشتباهاتم درس بگیرم و آن درس‌ها را عاقلانه به کار ببرم، می‌توانم از نو شروع کنم.»

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

به نظر می رسد Waze گوگل کمی راه خود را گم کرده است. این غول موتور جستجو اعلام کرد که Waze Carpool خود را تعطیل می‌کند، سرویسی که رانندگان را با مسافران مرتبط می‌کند و دلیل آن را «تغییر الگوهای رفت‌وآمد در نتیجه همه‌گیری» عنوان کرد. عایشه نوشتن. در آینده، برنامه بر روی دنیایی از وظایف و سفرهای پس از کووید تمرکز خواهد کرد.

در همین حال، شرکت راه‌آهن هند پس از یک گروه حامی، بنیاد آزادی اینترنت، برنامه‌ای را برای کسب درآمد از داده‌های مشتریان تغییر می‌دهد. به توییتر برد با این استراتژی مخالفت کرد و نوشت: “هدف به حداکثر رساندن سود منجر به انگیزه های بیشتری برای جمع آوری داده ها می شود و اصول کمینه سازی داده ها و محدودیت های هدف را نقض می کند.” مانیش باز هم هست.

در صورتی که برخی از داستان های اواخر دیروز را از دست دادید، ما چند مورد خوب داریم:

 • پیجینگ استارلینکدوین می نویسد: اسپیس ایکس و T-Mobile برای اتصال تلفن های T-Mobile به Starlink به صورت رایگان از سال 2023 همکاری می کنند.
 • اولین فضاها، نه پادکست ها: رسمی است — توییتر در حال ادغام پادکست ها در پلتفرم خود است. این ویژگی در تب Spaces وجود خواهد داشت، عایشه گزارش ها.
 • هکرها در دربDoorDash از جمله سازمان هایی است که تحت تأثیر هکرهای Twilio قرار گرفته است. کارلی نوشتن. شرکت تحویل‌دهنده می‌گوید «نام، آدرس ایمیل، آدرس ارسال و شماره تلفن» مشتریان و برای گروه کوچک‌تر، اطلاعات کارت پرداخت جزئی گرفته شده است.
 • توییتر را با متا معامله کنید: Sandeep Pandey، معاون مهندسی توییتر، تایید شد که غول رسانه های اجتماعی را به مقصد Meta ترک می کند. اندرو نوشتن. Pandey جدیدترین مدیر اجرایی است که از زمانی که ایلان ماسک در اوایل سال جاری پیشنهاد مدیریت توییتر را داد، شرکت را ترک کرد.