منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

صدای خوب به اندازه هر بخش دیگری از تجربه برای لذت بردن از بازی مهم است و این روزها ده‌ها هدست برای هر پلتفرمی دارید که می‌توانید انتخاب کنید. در اینجا تعدادی از جدیدترین و بهترین هدست ها برای لذت بازی شما آمده است، خواه یک رایانه شخصی، ایکس باکس، پلی استیشن، سوییچ یا حتی گیمر موبایل باشید.

بسیاری از مدل‌های بررسی 2020 من هنوز در دسترس هستند، اما سال جدید، بررسی جدید – ما برخی از مارک‌های بازگشتی و چند مارک جدید داریم. من به طور خاص بر روی هدفون های درون گوشی کراس پلتفرم (یعنی PC پلاس کنسول، بلوتوث و سایر گزینه ها به عنوان یک مزیت) تمرکز کردم که کاملاً بی سیم هستند و قیمت آنها کمتر از 200 دلار است. شخصاً، من فکر می کنم اینجا جایی است که شما بیشترین سود را برای پول خود دریافت می کنید.

این به سختی یک بررسی سیستماتیک است، فقط برداشت های من است – و من یک یا دو جفت را که نتوانسته اند حذف کنم. من آنها را به ترتیبی که به یکی از دوستان توصیه می کنم فهرست می کنم، اما هر مدلی مزایا و معایب خود را دارد. (من نظر خود را بر اساس MSRP “معمولی” استوار کردم، اما برخی از آنها در حال حاضر برای فروش تعطیلات تخفیف دارند.)

این مقاله حاوی پیوندهایی به شرکای وابسته در صورت وجود است. هنگامی که از طریق این پیوندها خرید می کنید، TechCrunch ممکن است کمیسیون وابسته به دست آورد.

SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless – 180 دلار (فروش به قیمت 159 دلار)

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

اعتبار تصویر: دوین کلدوی / تک کرانچ

آخرین باری که این کار را انجام دادم، از SteelSeries 7P غافلگیر شدم، که صحنه صوتی بسیار خوبی، عمر باتری عالی و تناسب بسیار راحت ارائه می کرد. و من همین الان به شما می گویم، اگر می خواهید مقدار زیادی داشته باشید، این هدفون در حال حاضر با قیمت 90 دلار به فروش می رسد – به راحتی بهترین قیمت در این لیست است.

اما یک جفت جدید در شهر وجود دارد، و من نمی‌دانم چگونه این کار را انجام دادند، اما این شرکت توانست کمابیش همان چیزی را در یک بسته کوچکتر و سبک‌تر با Nova 7 به دست آورد.

مشکل اصلی من با 7P این بود که مدیریت / چیدمان پورت آن نامرتب بود و آنها کمی حجیم هستند. Nova 7 هر دو را با طراحی فشرده تر، USB-C و چیدمان ساده تر رفع می کند. چرخ ولوم فاصله بیشتری دارد، میکروفون تلسکوپی در حالت استراحت قرار دارد، دکمه‌ها جمع شده‌اند اما به راحتی پیدا می‌شوند. در حالی که Nova 7 سبک تر و مرتب تر است، نمی توانم بگویم که خوب جا می شود بهبود یافته – گوشواره های 7P بسیار سخاوتمندانه بودند و اگرچه ظاهراً هم اندازه هستند. من آنرا حس میکنم کوچکتر و کمتر طراحی شده آنها واقعاً بسیار راحت هستند، با یک بند عینک اسکی و فوم مخملی.

مهمتر از آن این است که صدا به خوبی صداهای قبلی خود است. من انتظارات زیادی برای کیفیت صدای فضایی و متعادلی که با هر دو هدفون دریافت می‌کنید، داشتم، این حس واقعی که محیط بازی یا حتی موسیقی شما را احاطه کرده است. ممکن است برای همه موسیقی ها عالی نباشد، اما برای بازی عالی است و قطعا ترجیح من است. «آهنگ کناری» مفید نیز بازمی‌گردد و صدایی را در خارج از جعبه پخش می‌کند – می‌توانید به‌جای حذف همه چیز، به سرعت آن را برای شنیدن صحبت‌های دیگران افزایش دهید.

آنها تقریباً با هر پلتفرمی، به علاوه بلوتوث، به علاوه جک هدفون 3.5 میلی‌متری کار می‌کنند – من دریافته‌ام که ورودی همچنان ضروری است، حتی زمانی که بی‌سیم عادی می‌شود. این کمی گیج کننده است که آنها چقدر توانستند بسته بندی کنند. SteelSeries Nova 7s اولین و بدون قید و شرط ترین توصیه من است.

Razer Barracuda – 160 دلار

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

اعتبار تصویر: دوین کلدوی / تک کرانچ

Razer دو در این لیست دارد، Barracuda (نه Barracuda X، واضح است) و Kaira Pro. صادقانه بگویم، من فکر می کنم Kaira Pro (در مورد نسخه غیر پرو مطمئن نیستم) کیت بهتری است، اما اینکه آیا ارزش پول را دارد تصمیم گیری دشوارتر است. من متوجه شدم که Barracuda هدفون بسیار خوبی است، با کیفیت صدای مستقیم و منقبض و یک هدبند معمولی و راحت (در مقابل یک بند عینک).

وقتی برای اولین بار آنها را می گیرید کمی سفت به نظر می رسند، اما کاملاً سبک هستند و به خوبی با سر (بزرگ) من با چند هدبند یدکی مناسب هستند، به علاوه صاف تا می شوند. طرح بندی ساده است، فقط با یک دکمه صدا، پاور و میکروفون، و یک سوئیچ بلوتوث/وای فای. میکروفون‌های دو شکاف مؤثر هستند، اما شما غنای یک بوم مناسب را در چهره خود نمی‌بینید (من در مورد Blackshark V2 که اغلب برای تماس از آن استفاده می‌کنم تمجیدهای زیادی کردم).

آنها همچنین از مزایای یک درگاه 3.5 میلی متری برخوردار هستند که به عنوان ورودی میکروفون (اگر میکروفن بوم را ترجیح می دهید) یا ورودی جک هدفون دو برابر می شود. در حال حاضر، من می توانم بگویم که اینها احتمالاً بهترین ارزش محدوده بی سیم Razer هستند.

Epos H3Pro Hybrid – 279 دلار (در فروش به قیمت 199 دلار)

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

اعتبار تصویر: دوین کلدوی / تک کرانچ

من آنها را با قیمت فهرست آنها 279 دلار در این بررسی توجیه کردم زیرا به نظر می رسد آنها به قیمت 199 دلار در فروش دائمی هستند. به عنوان تنها هدفونی که با حذف نویز فعال آزمایش کرده‌ام (سایر هدفون‌هایی موجود هستند، اما بسیار گران هستند)، فکر کردم ارزش انتخاب متفاوتی برای ارتقا دارد.

عکس آنها را فاش نمی کند… اما من هنوز از زیبایی طراحی Epos خوشم نمی آید (تقریبا نظامی به نظر می رسند)، اما باید بگویم که از کیفیت و راحتی H3Pro شگفت زده شدم. به دلیل تک نقطه اتصال روی هدبند، کمتر از آنچه به نظر می رسند سفت هستند، اما جمع نمی شوند. من صدای آنها را فوری و شدید توصیف می کنم، اما با حس خوب فضا، نه به پهنای سری Steel، اما بسیار بزرگ. و حذف نویز، در حالی که بر Boses یا Sonys شما برتری نخواهد داشت، به خوبی کار می‌کند و ممکن است برای گیمر مسافرتی که ترجیح می‌دهد 2 یا 3 جفت جعبه را برای موقعیت‌های مختلف نگه ندارد، جذاب باشد.

با این حال، کنترل‌ها و ورودی‌های آن‌ها جایی است که سقوط می‌کنند. من متوجه شدم که انتخابگر صدای گوشی پاسخگو نیست، برای مدتی بدون پاسخ می چرخد ​​و سپس یک افزایش ناگهانی یا کاهش صدا ایجاد می کند. دکمه ها و سوئیچ ANC، اگر کمی به طور تصادفی قرار گرفته باشند، خوب هستند. میکروفون فریم حجیم از طریق آهنربا متصل می شود. از همه آزاردهنده‌تر، جک هدفون 2.5 میلی‌متری است، بنابراین باید کابل همراه را برای آن پیگیری کنید.

در حالی که صدا و ANC برای Epos عالی بود، سخت‌افزار قدیمی به نظر می‌رسد و هم بیش از حد و هم کم فکر شده است. اما اگر راحتی، صدا و ANC بیشتر از توان من باشد، می توانید خیلی بدتر از H3Pro عمل کنید.

PDP Victrix Gambit – 130 دلار

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

اعتبار تصویر: دوین کلدوی / تک کرانچ

من قبلا از هدفون PDP استفاده نکرده بودم، اما Gambits – یک مدل کمی قدیمی تر و جذاب تر از Airlite Pro جدیدتر – من را تحت تاثیر قرار داد. صدای بلند و باس سنگین آنها احتمالاً برای موسیقی بهترین نیست، اما قطعاً در بازی های اکشن قدرتمند و دقیق احساس می شود. همچنین صحنه صدای نسبتاً وسیعی دارد، نه به بزرگی یا متعادل Nova 7، اما بسیار خوب است. آنها کمی پلاستیکی به نظر می رسند اما به خوبی مناسب هستند، اگرچه در مقایسه با دیگران “عایق” خاصی نیستند.

این هدفون دارای یک کنترل صدا مبتنی بر شماره‌گیری است که در ابتدا کمی ناخوشایند است، اما حس آنالوگ با طراوت و در نهایت دقیق است، و یک دکمه نظارت سریع میکروفون که به شما امکان می‌دهد به سرعت صدای خود را تنظیم یا حذف کنید. میکروفون فریم قابل جدا شدن نیست، اما بسیار کم است و هم محکم و هم انعطاف پذیر است. یک ورودی 3.5 میلی متری نیز وجود دارد که همیشه یک امتیاز مثبت است.

از طرف دیگر، چیز زیادی نیست: یک میکرو USB به جای کانکتور Type-C یک شکایت جزئی است و آنها تا نمی شوند. این هدفون های جامد برای صدای خاص هستند،

Razer Kaira Pro – 199 دلار (در فروش با قیمت 150 دلار)

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

اعتبار تصویر: دوین کلدوی / تک کرانچ

این چیزها عالی هستند، اما برای سلیقه من کمی بیش از حد هستند. صدا عالی است اما شبیه به آنچه در Barracuda دریافت می کنید. تناسب آن نسبت به این هدفون بهبود یافته است.

چیزی که Kaira Pro اضافه می کند نورپردازی RGB همیشه مشکوک است (من ترجیح نمی دهم) و یک موتور لمسی واقعاً جذاب اما در نهایت خسته کننده است. می‌شنوم که می‌پرسی: چه چیزی در گوش‌هایت وجود دارد؟ باور کنید من هم به نظرم عجیب بود. اما کاری که هدفون اساسا انجام می دهد این است که شکل موج را مشاهده کرده و پیک ها و دوره های شدید را با نوعی پالس فیزیکی برجسته می کند.

راستش فکر میکردم ازش متنفرم اما وقتی آن را در یک باس فایت در God of War Ragnarok امتحان کردم، احساس فوق‌العاده‌ای داشتم: بیشتر شبیه یک ساب ووفر در حال ضربه زدن به جمجمه‌ام بود. قدرت پالس را می توان در لحظه تنظیم کرد یا به طور کامل خاموش کرد – که من بعد از حدود یک ساعت انجام دادم.

در حالی که جالب است، من آن را در ترکیب با صدای بصری که هدفون ارائه می دهد کمی بیش از حد شدید یافتم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، اما در نهایت، من به این نتیجه رسیدم که پول اضافی، تخلیه باتری (ساعت‌ها خاموش می‌شود)، و سر و صدا چیزی نیست که به اندازه کافی به آن اهمیت می‌دهم. من شخصاً فکر می کنم Barracuda معامله بهتری است – اما اگر می خواهید همان صدا را در بسته بندی کمی بهتر کنید و اهمیتی ندارید که 30 دلار بیشتر خرج کنید.

(در حالی که داشتم این را می نوشتم، آنها با قیمت 130 دلار به فروش رفتند، و من قطعاً آنها را با آن قیمت توصیه می کنم، حتی روی باراکوداها، که تخفیف نداشتند. اگر می توانید آنها را با این قیمت تهیه کنید، دنبال آن بروید. . )

PDP Airlite Pro – 80 دلار

نگاهی به برخی از بهترین هدست‌های بازی ۲۰۲۲ • TechCrunch

اعتبار تصویر: دوین کلدوی / تک کرانچ

این هدفون با نام خود مطابقت دارد – آنها بسیار سبک و راحت هستند و به راحتی جمع می شوند. این به علاوه پورت USB-C به آنها نسبت به گامبیت های ذکر شده در بالا برتری می دهد، اما من طرفدار صدا نبودم. مانند Gambit، کاملاً فراگیر و قدرتمند بود، اما من احساس می‌کنم Airlites باس را حتی فراتر از اینها فشار داد، تا جایی که احساس کردم بر جزئیات دیگر غلبه کرد.

گرچه قطعاً یک موضوع سلیقه ای است. اگر به موسیقی با باس سنگین علاقه دارید یا می خواهید یک ساب داشته باشید و EQ پایینی داشته باشید، اینها ممکن است برای شما عالی باشند. با این حال، من می گویم که آنها یک امتیاز را از دست می دهند زیرا جک 3.5 میلی متری را که پسر عموی آنها دارد، ندارند.