منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نتفلیکس ویژگی جدید «انتقال حساب» را راه‌اندازی می‌کند تا به پایان اشتراک‌گذاری حساب کمک کند • TechCrunch

نتفلیکس ویژگی جدید «انتقال حساب» را راه‌اندازی می‌کند تا به پایان اشتراک‌گذاری حساب کمک کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نتفلیکس ویژگی جدید «انتقال حساب» را راه‌اندازی می‌کند تا به پایان اشتراک‌گذاری حساب کمک کند • TechCrunch

نتفلیکس ویژگی جدید «انتقال حساب» را راه‌اندازی می‌کند تا به پایان اشتراک‌گذاری حساب کمک کند • TechCrunch

نتفلیکس امروز اعلام کرد که «انتقال پروفایل» را راه‌اندازی می‌کند، قابلیتی که به اعضای یک حساب موجود اجازه می‌دهد تا بدون بازسازی حساب خود به یک حساب کاملاً جدید تغییر کاربری دهند. این از حذف داده‌های شخصی آن‌ها مانند توصیه‌های شخصی‌شده، سابقه تماشا، فهرست نمایش‌ها/فیلم‌های مورد علاقه و سایر تنظیماتی که ممکن است از دست دادن و شروع دوباره آزاردهنده باشد، جلوگیری می‌کند.

از آنجایی که پخش کننده به اشتراک گذاری اکانت رسیدگی می کند، نتفلیکس احتمالاً این ویژگی جدید را برای تشویق کاربران رایگان به پرداخت هزینه حساب های خود راه اندازی می کند.

این ویژگی امروز در دسترس است و مشترکین در سراسر جهان از طریق ایمیل مطلع خواهند شد. پس از در دسترس قرار گرفتن، کاربران می توانند به نماد نمایه خود در صفحه اصلی Netflix رفته و گزینه “Transfer Profile” را پیدا کنند.

گزینه “انتقال پروفایل” را نیز می توان در تنظیمات حساب غیرفعال کرد.

«مردم در حال حرکت هستند. خانواده ها رشد می کنند. روابط پایان می یابد. تیمی کاستین، مدیر محصول، نوآوری محصول، نتفلیکس، در وبلاگ امروز نوشت، اما در طول این تغییرات در زندگی شما، تجربه نتفلیکس شما باید ثابت بماند. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، اجازه دهید نمایه نتفلیکس شما در یک زندگی پر از تغییرات ثابت باشد، بنابراین می توانید آرام بنشینید، استراحت کنید و درست از جایی که کار را رها کردید ادامه دهید.

استریمر اعلام کرد که پس از گزارش کاهش قابل توجه مشترکین، ویژگی های اشتراک گذاری رمز عبور را آزمایش خواهد کرد. در گزارش درآمد سه ماهه اول 2022 نتفلیکس، استریمر گزارش داد که حدود 100 میلیون خانواده برنامه های شارژ بدون رمز عبور دارند.

در ماه مارس، نتفلیکس ویژگی «اعضای اضافی» را در شیلی، کاستاریکا و پرو راه‌اندازی کرد و مشترکین را مجبور کرد برای افرادی که حساب خود را حذف می‌کنند، هزینه اضافی بپردازند. در ماه جولای، نتفلیکس آزمایش ویژگی «افزودن خانه» را در آرژانتین، جمهوری دومینیکن، السالوادور، گواتمالا و هندوراس آغاز کرد.

اعلام امروز در حالی منتشر می شود که غول استریم از دست دادن نزدیک به یک میلیون مشترک رنج می برد و به دنبال راه هایی برای درآمدزایی بیشتر است. هفته گذشته، نتفلیکس رده ارزان‌تر و با پشتیبانی تبلیغاتی خود را راه‌اندازی کرد.