منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نتفلیکس قراردادی تاریخی با AMC، Regal، Cinemark امضا کرد تا دنباله «Knives Out» را به سینماها بیاورد • TechCrunch

نتفلیکس قراردادی تاریخی با AMC، Regal، Cinemark امضا کرد تا دنباله «Knives Out» را به سینماها بیاورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نتفلیکس قراردادی تاریخی با AMC، Regal، Cinemark امضا کرد تا دنباله «Knives Out» را به سینماها بیاورد • TechCrunch

نتفلیکس قراردادی تاریخی با AMC، Regal، Cinemark امضا کرد تا دنباله «Knives Out» را به سینماها بیاورد • TechCrunch

برای اولین بار، یک فیلم نتفلیکس یک رویداد پیش نمایش یک هفته ای در 600 سینما AMC، Regal و Cinemark در ایالات متحده دارد. نشانه های معامله تاریخی بار اول هر سه سینمای زنجیره ای بزرگ برای نمایش فیلمی با بودجه کلان در نتفلیکس توافق کرده اند.

تماشاگران این فرصت را خواهند داشت که فیلم «پیاز شیشه‌ای: رمز و راز چاقوها»، دنباله «چاقوها بیرون» را در آخر هفته شکرگزاری، ۲۳ تا ۲۹ نوامبر، دقیقاً یک ماه قبل از اینکه نتفلیکس فیلم را در پلتفرم خود در دسامبر اکران کند، در سینماها ببینند. 23. فروش بلیت ها از دوشنبه 10 اکتبر آغاز می شود.

غول استریم دیروز همچنین اعلام کرد که این فیلم در سینماهای منتخبی در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، ایرلند، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، اسرائیل، استرالیا و نیوزلند پخش خواهد شد.

نت‌فلیکس حقوق فیلم‌های «پیاز شیشه‌ای: رمز و راز چاقوها» و «چاقوهای بیرون ۳» را به قیمت ۴۵۰ میلیون دلار به دست آورده است. پخش کننده احتمالاً امیدوار است که انتشار در سینما منجر به ایجاد مشترکین جدیدی برای پخش کننده شود که می خواهند فیلم را در خانه خود تماشا کنند. در تابستان، این شرکت نزدیک به یک میلیون مشترک از دست داد.

آدام آرون، رئیس و مدیر عامل AMC، در بیانیه ای گفت: «این اعلام اولین توافق ما با نتفلیکس برای AMC و برای دوستداران فیلم در سراسر جهان مهم است. همانطور که اغلب گفته‌ایم، ما معتقدیم که هم غرفه‌داران تئاتر و هم پخش‌کنندگان می‌توانند به پیشرفت خود ادامه دهند… به لطف طنین فرهنگی بیشتری که این فیلم‌ها می‌توانند از اکران در سینما به دست آورند، در صورت مشاهده در مقابل مخاطبان گسترده‌تری اکران خواهند شد. در پلتفرم‌های استریم.»

AMC، Regal و Cinemark قبلا فیلم های نتفلیکس را تحریم کرده بودند. در سال 2014، این سه سینما از نمایش اولین فیلم اصلی نتفلیکس، ببر خیزان، اژدهای پنهان: افسانه سبز، خودداری کردند، زیرا شرکت‌ها نمی‌خواستند یک پخش همزمان فیلم را برای کاربران در خانه‌هایشان نشان دهند.

همچنین، در سال 2019، AMC و Regal از نمایش “Roma” نتفلیکس در سینماها خودداری کردند، که اولین فیلم نتفلیکس بود که نامزد بهترین فیلم شد. سال بعد، نامزدهای بهترین فیلم نتفلیکس، مرد ایرلندی و داستان ازدواج نیز در شبکه AMC یا Regal نمایش داده نشدند.

اکنون به نظر می رسد که AMC، Regal و Cinemark برگ جدیدی را باز کرده اند، به احتمال زیاد به دلیل موفقیت مداوم فیلم های نتفلیکس. نتفلیکس در اسکار سال گذشته هفت برنده شد.

«چاقوها بیرون» در سال 2019 در سینماها موفق شد و با بودجه 40 میلیون دلاری 311.6 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. بنابراین ما تصور می کنیم که دنباله آن در سینماها خوب عمل کند.

پیاز شیشه ای شاهد بازگشت کارآگاه بنوا بلان – با بازی دنیل کریگ – خواهد بود که در سفر به جزیره خصوصی یونان متعلق به میلیاردر فناوری مایلز برون (ادوارد نورتون) باید قتلی را حل کند. از دیگر ستارگان می توان به دیو باتیستا، کیت هادسون، ژانل مونا، کاترین هان، اتان هاوک و لزلی اودوم جونیور اشاره کرد.