منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نتفلیکس با راه‌اندازی آتی کلاس‌های باشگاه آموزشی نایک به محتوای تناسب اندام تبدیل می‌شود • TechCrunch

نتفلیکس با راه‌اندازی آتی کلاس‌های باشگاه آموزشی نایک به محتوای تناسب اندام تبدیل می‌شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نتفلیکس با راه‌اندازی آتی کلاس‌های باشگاه آموزشی نایک به محتوای تناسب اندام تبدیل می‌شود • TechCrunch

نتفلیکس با راه‌اندازی آتی کلاس‌های باشگاه آموزشی نایک به محتوای تناسب اندام تبدیل می‌شود • TechCrunch

نتفلیکس به طور رسمی به محتوای تناسب اندام منشعب می شود، زیرا این شرکت امروز اعلام کرد که از هفته آینده شروع به پخش کلاس های Nike Training Club خواهد کرد. سرویس استریم در مجموع 30 ساعت تمرین را در دو دسته جداگانه منتشر می کند. این برنامه ها که شامل تمرینات برای تمام سطوح تناسب اندام است، به چندین زبان در تمام برنامه های نتفلیکس در دسترس خواهند بود.

اولین دسته از کلاس های تناسب اندام در 30 دسامبر راه اندازی می شود و دسته دوم در سال 2023 راه اندازی می شود. در مجموع 45 قسمت بخشی از دسته اول خواهد بود که شامل کلاس های زیر می شود: Kickstart Fitness with the Basics, Two Weeks to a هسته قوی تر، عاشق وینیاسا یوگا، HIIT و قدرت با تارا و تناسب اندام خوب شوید. پس از انتشار کلاس‌ها، کاربران نتفلیکس می‌توانند برای دسترسی به آن‌ها، «Nike» را جستجو کنند.

برای کسانی که با برنامه Nike Training Club آشنا نیستند، این برنامه طیف وسیعی از گزینه ها را برای افراد در هر سطح تناسب اندام ارائه می دهد، از جمله تمرینات قدرتی، یوگا و تمرینات با شدت بالا که توسط مربیان معتبر نایک هدایت می شوند. باشگاه آموزشی نایک را می توان از جهاتی با Apple Fitness+ یا Peloton مقایسه کرد.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت: “همیشه ایجاد انگیزه در خود برای ورزش آسان نیست، اما گزینه احساس سوختگی و سپس پریدن مستقیم به یکی از برنامه های مورد علاقه شما جذابیت خاصی دارد.” “و اکنون، این دقیقاً همان کاری است که می توانید انجام دهید.”

این اقدام اخیر توسط نتفلیکس نشان دهنده راه دیگری است که این سرویس استریم از تجارت اصلی خود در برنامه های تلویزیونی و سریال ها منشعب می شود. در سال گذشته، این شرکت با راه‌اندازی بازی‌های نتفلیکس وارد دنیای بازی شد. اکنون ما شاهد انحراف دیگری از تجارت اصلی هستیم زیرا سرویس استریم شروع به آزمایش آب با محتوای تناسب اندام می کند.

با توجه به اینکه مردم در سراسر جهان به زودی در مورد تصمیم سال نو خود تصمیم خواهند گرفت، زمان انتشار نیز احتمالاً تصادفی نیست. با توجه به اینکه نتفلیکس در حال حاضر پایگاه کاربر قابل توجهی دارد، این سرویس استریم ممکن است بتواند افراد را به آزمایش محتوای تناسب اندام مستقیماً در پلتفرمی که قبلاً به آنها مراجعه می‌کنند، ترغیب کند.

شایان ذکر است که این راه اندازی اولین تلاش نتفلیکس در زمینه محتوای مرتبط با سلامتی را نشان نخواهد داد، زیرا این سرویس استریم سال گذشته محتوای تمرکز حواس و مراقبه را از Headspace راه اندازی کرد.

بسته به میزان موفقیت راه‌اندازی، نتفلیکس ممکن است تصمیم بگیرد محتوای تناسب اندام بیشتری را به پلتفرم خود اضافه کند تا با شرکت‌هایی مانند Apple Fitness+ و Peloton رقابت کند. علاوه بر این، شرکت حتی ممکن است تصمیم بگیرد که محتوای تناسب اندام خود را تولید کند، اگر بتواند افراد کافی را جذب کند تا آن را به عنوان یک گزینه مناسب در مورد تناسب اندام ببینند.