منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • میلا با حمایت الکترولوکس، ۵۲ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا هوشمندی به هوای پاک اضافه کند • TechCrunch

میلا با حمایت الکترولوکس، ۵۲ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا هوشمندی به هوای پاک اضافه کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میلا با حمایت الکترولوکس، ۵۲ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا هوشمندی به هوای پاک اضافه کند • TechCrunch

سه سال پیش، میلا با دستگاه تصفیه هوای هوشمند خود در Kickstarter ظاهر شد. این شرکت یک تصفیه کننده هوا با انتخاب فیلترهای مختلف متناسب با موارد استفاده (و قیمت) مورد علاقه مشتریان، همراه با مجموعه ای چشمگیر از سنسورهای تعبیه شده در خود دستگاه ایجاد کرده است. امروز، این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو اعلام کرد که یک سری A 10 میلیون دلاری را بسته است تا هوا را برای افراد بیشتری پاک کند.

دور اولیه این شرکت توسط کسی جز Electrolux رهبری نشد. میلا ادعا می کند که این اولین سرمایه گذاری استارت آپ الکترولوکس است. این غول لوازم خانگی نیز در دور فعلی شرکت کرد. سری A 10 میلیون دلاری میلا توسط شرکای بازگشتی Cercano Management (که قبلاً بازوی سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری فقید پل آلن بود) و “یک نام تجاری جهانی کالاهای مصرفی نامشخص” رهبری شد. این شرکت می‌گوید که این پول را صرف استخدام، مقیاس‌پذیری عملیات، گسترش سبد محصولات خود و تلاش برای رسیدن به هدف نهایی خود برای برآوردن نیاز جهانی به کیفیت بهتر هوای داخلی خواهد کرد. این شرکت همچنین قصد دارد یک مرطوب کننده هوشمند Mila Halo را راه اندازی کند.

شرکت به من گفت که شرکت دور 10 میلیون دلاری خود را در یک معامله تمام سهام با ارزش گذاری 52 میلیون دلاری پس از پول افزایش داد. به گفته این سازمان، ارزش گذاری جدید نشان دهنده افزایش 3 برابری ارزش در مقایسه با ارزش اولیه سال قبل است.

“ما در آستانه یک “بیداری هوایی” بزرگ هستیم زیرا کیفیت هوایی که تنفس می کنیم برای خانواده ها اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. اما خانواده‌های محصول معمولاً برای ارائه بینش کمی در مورد اینکه آیا واقعاً کار می‌کنند یا نه، دور می‌شوند. گرانت پریگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Mila در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: با Mila، خانواده ها در نهایت می توانند کیفیت هوای داخل خانه را بدون هیچ زحمتی نظارت و کنترل کنند. “این سرمایه گذاری
به ما این امکان را می دهد که تقاضای رو به رشد را برآورده کنیم و در عین حال به ایجاد تجربیات متفکرانه و زیبا که سلامت خانه هایمان را بهبود می بخشد ادامه دهیم.

این شرکت در یک بازار بسیار رقابتی فعالیت می کند – اینطور نیست که کمبود تصفیه کننده هوا برای انتخاب وجود داشته باشد – اما طراحی هوشمند، زیبا و توانایی شرکت در استفاده از تعدادی فیلتر مختلف بسته به نیاز، آن را از رقبای خود متمایز می کند. این برنامه همچنین استثنایی است و ذرات (PM1، PM2.5، PM10)، رطوبت، دما، ترکیبات فرار (TVOC)، CO را گزارش می‌کند.2 و CO. تصفیه‌کننده از این داده‌ها برای تمیز کردن هوشمندانه‌تر هوا استفاده می‌کند – اگر فن‌ها واقعاً به آن‌ها نیازی ندارند، به آرامی کار می‌کنند، یا اگر نیاز به پاک کردن آلودگی‌ها از هوا وجود داشته باشد، کاملاً کار می‌کند.

میلا با حمایت الکترولوکس، ۵۲ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا هوشمندی به هوای پاک اضافه کند • TechCrunch

میلا هفت فیلتر با نام‌های سرگرم‌کننده برای انتخاب دارد، همه با ویژگی‌های کمی متفاوت بسته به آنچه مشتریان به دنبال آن هستند. اعتبار تصویر: عسل

ما با Grant Pryge، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت صحبت کردیم تا کمی بیشتر بدانیم. مصاحبه برای وضوح و طولانی بودن ویرایش شده است.

TC: سرمایه گذاران اصلی چه کسانی هستند و کار با آنها تا کنون چگونه بوده است؟

Grant Prigge: میلا از یک پروژه پرشور کوچک با چند صد هزار دلار سرمایه از دوستان به Electrolux، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی مصرفی در جهان، به عنوان اولین سرمایه گذار نهادی رفت. میلا اولین سرمایه گذاری خطرپذیر الکترولوکس در تاریخ 100 ساله این شرکت بود.

پس از راه اندازی چیزی که با بیش از 1.5 میلیون دلار پیش فروش، به بزرگترین راه اندازی تصفیه کننده هوا در تاریخ تامین مالی جمعی تبدیل شد، Vulcan Capital پل آلن، دور دوم میلا را رهبری کرد. سری A ما توسط Cercano Management، بازوی سرمایه گذاری Vulcan Capital و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کالاهای مصرفی در جهان رهبری می شد.

اکثر مردم به ما نسبت به همکاری با سرمایه گذاران شرکت های بزرگ هشدار می دادند، اما آنها بهترین شرکای بودند که می توانستیم از آنها درخواست کنیم و بازخورد و پشتیبانی متفکرانه ای را در طول مسیر ارائه کردند. با پشتیبانی الکترولوکس، ما توانسته‌ایم وزن خود را بالاتر ببریم، به‌ویژه وقتی صحبت از رسیدگی به چالش‌های زنجیره تامین در چند سال گذشته می‌شود. و با جدیدترین سرمایه گذارمان، همان هم افزایی را در بازاریابی و برندسازی مشاهده می کنیم که میلا را به میلیون ها خانه در سراسر جهان می آوریم.

هدف از جمع آوری کمک های مالی چیست؟ پول چه چیزی را باز می کند؟

این جمع آوری کمک به ما امکان می دهد تیم خود را گسترش دهیم و تقاضای رو به رشد برای تصفیه کننده هوای برنده جایزه Mila را برآورده کنیم. علاوه بر این، به ما این امکان را می دهد تا سبد محصولات خود را با افزودنی هایی که برای بهبود سلامت خانه ها و محیط های داخلی ما کار می کنند، گسترش دهیم. در سال جدید، ما بسیار هیجان‌زده هستیم که Mila Halo را راه‌اندازی کنیم، که اولین مرطوب‌کننده در نوع خود است که به لطف سیستم تصفیه آب ثبت شده Halo، استفاده از آب لوله‌کشی را ایمن می‌کند. Halo برنده جایزه نوآوری CES 2022 بود.

این همگرایی مجموعه رو به رشدی از راه حل های سخت افزاری با سیستم کنترل کیفیت هوا است که هر روز هوشمندتر می شود. ما معتقدیم که Mila به سیستم عامل Home Health در آینده تبدیل خواهد شد.

چشم انداز بلند مدت چیست؟

ماموریت ما این است که همه خانواده ها را از آنجا برگردانیم airblivion برای شکل دادن به خانه سالم آینده کیفیت هوایی که تنفس می کنیم اکنون به عنوان بزرگترین تهدید زیست محیطی برای سلامت انسان شناخته می شود. در سرتاسر جهان، هوای کثیف مسئول 7 میلیون مرگ زودرس در سال است – بیش از مجموع ایدز، دیابت و تصادفات رانندگی.

دو سال گذشته فقط نشان داده است که ما چقدر در مورد هوایی که تنفس می کنیم اطلاعات کمی داریم. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای از اهمیت محیط خانه آنها برای سلامتی آنها آگاه می شوند – آنها فقط ابزار لازم برای انجام کاری در مورد آن را ندارند. در واقع، 91٪ از مصرف کنندگان می گویند که قبلاً درک کرده اند که کیفیت هوا چگونه بر سلامت آنها تأثیر می گذارد، اما 69٪ می گویند که نمی دانند در مورد آن چه کاری انجام دهند.

میلا قصد دارد این مشکل را حل کند. کیفیت هوای داخل ساختمان (IAQ) یک بازار 16 میلیارد دلاری است که در معرض اختلال است. ما در تلاش هستیم تا برند غالب باشیم و هر خانه را به مکانی سالم‌تر برای تنفس تبدیل کنیم.

برنامه Mila Cares چیست و چرا تصفیه کننده ها را رایگان می دهید؟

یکی از چیزهایی که در طول کمپین اولیه Kickstarter ما را متحیر کرد، نامه‌هایی بود که از مشتریانمان دریافت کردیم مبنی بر اینکه میلا خود را برای چه کسی می‌خرند. شوهران آن را برای شوهرشان که از آلرژی رنج می برد، دوست دختران برای حفظ رابطه بین گربه و دوست، پدران برای فرزندان خردسال خود که از آسم رنج می بردند و از مشکل خودایمنی رنج می بردند خریدند. این یادداشت‌ها و داستان‌های متفکرانه الهام‌بخش و متواضع ما شدند و روشن ساختند که مردم محصولات ما را برای سلامتی عزیزانشان خریداری می‌کنند و ما قول می‌دهیم که این مسئولیت را در هر کاری که انجام می‌دهیم جدی بگیریم. او تاکید کرد که شفقت و مراقبت باید همیشه رکن اصلی برند ما باشد (از این رو نام “Mila Cares” نامیده می شود).

یکی از راه هایی که ما این کار را انجام می دهیم از طریق برنامه Mila Cares است. هر مشتری می‌تواند فردی را که نیاز به هوای تازه دارد، معرفی کند و هر عضو تیم Mila می‌تواند یک بسته مراقبت از Mila ارائه دهد. تنها شرط این است که به نوعی آنها را لمس کند. گاهی می خندد، گاهی گریه می کند. سپس نامزد یک بسته شگفت‌انگیز Mila Cares را دریافت می‌کند که تقریباً همیشه حاوی یک دستگاه تصفیه هوای Mila است و نامه‌ای شخصی از ما دارد.

تا به امروز، ما بیش از 100 بسته Mila Cares را ارائه کرده‌ایم، و این به ما امکان می‌دهد تا از نفس‌های شایسته در جوامعی که به اندازه کافی خوش شانس هستیم که بخشی از آنها باشیم، به شیوه‌ای معنادار جشن بگیریم.