منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ممکن است Bird بودجه کافی برای ادامه کسب و کار اشتراک گذاری micromobility نداشته باشد • TechCrunch

ممکن است Bird بودجه کافی برای ادامه کسب و کار اشتراک گذاری micromobility نداشته باشد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ممکن است Bird بودجه کافی برای ادامه کسب و کار اشتراک گذاری micromobility نداشته باشد • TechCrunch

ممکن است Bird بودجه کافی برای ادامه کسب و کار اشتراک گذاری micromobility نداشته باشد • TechCrunch

تنها چند ساعت پس از اینکه برد گفت که بیش از دو سال درآمد خود را با اذعان به سفرهای بدون دستمزد مشتریان افزایش داده است، برد هشدار درباره نگرانی فزاینده را رد کرد. در یک پرونده نظارتی، این شرکت گفت که ممکن است “برای کاهش هزینه ها یا به دنبال حمایت از ورشکستگی مجبور به کاهش یا توقف برخی یا تمام عملیات خود شود.”

برد سه ماهه سوم را با 38.5 میلیون دلار جریان نقدی آزاد به پایان رساند. بدون بودجه اضافی، این شرکت اعلام کرد که نمی تواند به تعهدات خود در سال آینده عمل کند. برد به «عوامل خارج از کنترل خود» اشاره می‌کند، مانند نوسانات فعلی بازار که می‌تواند بر اینکه پرنده و چگونه تأمین مالی بیشتری از سهام یا بدهی دریافت می‌کند، تأثیر بگذارد.

بر این اساس، شرکت قصد دارد به نظارت دقیق چشم انداز عملیاتی خود، کاهش هزینه های عملیاتی و جستجوی منابع اضافی برای سرمایه خارجی ادامه دهد. “همراه با این تغییر ردپای جهانی، شرکت به دنبال کاهش بیشتر در هزینه های عملیاتی خود است.”

Bird از زمانی که در سال 2021 از طریق ادغام با یک ادغام با هدف ویژه در بازار عمومی درآمد، با مشکل مواجه شده است. درام های این شرکت نوپا تنها در چند ماه گذشته تشدید شده است. از ماه مه، Bird کسب و کار خرده فروشی خود را تعطیل کرده، 23 درصد از کارکنان خود را کاهش داده است، هشداری از بورس نیویورک به دلیل معاملات بسیار پایین دریافت کرده و از آلمان، سوئد، نروژ و چندین بازار در ایالات متحده خارج شده است، علاوه بر این، Bird از بازارهای ایالات متحده خارج شده است. مدیرعامل تراویس وندرزندن از سمت رئیس جمهور و سپس مدیرعامل کنار رفت و شین تورچیانا در هر دو نقش جایگزین شد.

پرنده تنها SPAC در سال جاری نیست که هشداری درباره نگرانی فزاینده صادر کرده است. Canoo و Arrival همچنین گفته‌اند که ممکن است بودجه کافی برای عرضه خودروهای برقی خود به بازار نداشته باشند و همچنین Arrival اخیراً هشدار حذف نزدک از فهرست دریافت کرده است.

سهام پرنده امروز تقریبا 16 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 0.36 دلار معامله می شود. طبق هشدار NYSE، این شرکت تا ماه آینده فرصت دارد تا قیمت سهام خود را به بالای 1.00 دلار برساند.

این داستان هنوز در حال توسعه است. لطفا برای بهروزرسانی دوباره بررسی کنید.