معاون سامسونگ به دلیل محکومیت به رشوه از ریاست جمهوری عفو دریافت کرد - TechCrunch

معاون سامسونگ به دلیل محکومیت به رشوه از ریاست جمهوری عفو دریافت کرد – TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

دیشب ماه کامل بود، تا حدودی اواسط آگوست است، و آیا می‌دانستید طعم آن شبیه به Beach Plum LaCroix است؟ دنیا وارونه شده است، اما حداقل زمان تعطیلات آخر هفته است.

در این هفته چه کاری انجام دادید که باعث شد احساس کنید زنده هستید؟ آیا می توانید این کار را در هفته آینده انجام دهید؟ و این پایان جلسه میکروتراپی ما است. حالا بیایید به اخبار ادامه دهیم. – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • ببخشید: عفو ریاست جمهوری توانایی جی لی معاون رئیس جمهور سامسونگ را برای به دست گرفتن سکان هدایت شرکت بازیابی می کند. لی در سال 2017 به اتهام رشوه خواری محکوم شد و عفو او را از بین می برد. کیت نوشتن.
  • 5G باعث 4G می شود: بله شما آن را درست خواندید. آمازون AWS Private 5G را راه‌اندازی می‌کند تا شرکت‌ها بتوانند شبکه‌های ۴G خود را بسازند… جنسیت نوشتن. این چیزی است که از اواخر سال 2021 در حال انجام است و این شرکت گفته است که در نهایت قابلیت هایی برای شبکه های 5G خواهد داشت.
  • مکان را حذف کنید: ناتاشا ال توضیح می دهد که چگونه گوگل توسط دولت استرالیا 40 میلیون دلار جریمه شد و متوجه شد که این غول فناوری کاربران را در مورد تنظیمات ردیابی موقعیت مکانی اندروید خود گمراه کرده است.

استارت آپ ها و VC ها

از دست نده برایانخبرنامه Actuator که معمولاً همه چیز در مورد وضعیت سخت افزار و روباتیک است، اما امروزه بیشتر در مورد آمازون و iRobot است.

و برای دوز بیهودگی روزانه خود، از دست ندهید آمانداطنز عالی: FWD: fwd: از طرف مدیر عامل: تا زمانی که واقعی هستید مراقب باشید!

چند نکته برجسته دیگر:

آینده برای تجمیع کنندگان تجارت الکترونیک چگونه است؟

اعتبار تصویر: iLexx (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

در بازی ویدیویی Katamari Damacy، بازیکنان آواتاری را کنترل می‌کنند که یک توپ چسبنده را می‌چرخاند و هر چیزی را که لمس می‌کند، می‌گیرد. هدف: ایجاد یک کره به اندازه کافی بزرگ برای تبدیل شدن به یک ستاره یا ماه.

تجمیع‌کننده‌های تجارت الکترونیک تقریباً به همین روش عمل می‌کنند، برندهای کوچک‌تر را می‌خرند، سپس کانال‌های تولید و فروش خود را بهینه می‌کنند تا سهم بازار را افزایش دهند.

این مدل در دوران قبل از واکسن، زمانی که مصرف کنندگان از فروشگاه ها بازدید نمی کردند، موثر بود، اما آیا مدل جمع آوری تمبر هنوز هم قابل اجرا است؟

دیوید رایت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شتاب دهنده تجارت الکترونیک Pattern، گفت: کاهش اعتماد مصرف کننده، ارزش ویژه برند و سرمایه سرمایه گذاری منجمد، طوفانی کامل ایجاد می کند. تا زمانی که تجمیع‌کننده‌ها روش کار خود را تغییر ندهند، آینده آنها در بهترین حالت تاریک و در بدترین حالت وجود ندارد.

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

آیا این اعضای گروه باج افزار را دیده اید؟ دولت ایالات متحده 10 میلیون دلار در ازای اطلاعاتی که منجر به شناسایی و مکان اعضای عملیات باج افزار Conti مستقر در روسیه می شود، ارائه می دهد. کارلی نوشتن.

صحبت از رفتار متقلبانه ادعا شده، مانیش می نویسد که آژانس مبارزه با پولشویی هند، دارایی های 46.4 میلیون دلاری متعلق به صرافی ارز دیجیتال Vauld مستقر در سنگاپور را در حالی که رویه های تجاری این شرکت را بررسی می کند، مسدود کرده است.

در همین حال، برایان به آنچه در بوستون داینامیکس پس از خرید آن توسط هیوندای در سال 2020 رخ می دهد، می پردازد، که شامل یک موسسه جدید هوش مصنوعی و رباتیک 400 میلیون دلاری است.

  • مطالعه پیو آنچه را که مدتی است می‌دانستیم را نشان می‌دهد: نوجوانان دیگر از فیس بوک استفاده نمی کنند. این مطالعه نشان داد که فیس بوک از سال 2015 حدود نیمی از کاربران 13 تا 17 ساله خود را از دست داده است. آماندا گزارش ها.
  • برای پول درآوردن باید پول خرج کنی: به هر حال این چیزی است که کتابچه راهنمای Rivian می گوید. این سازنده خودروهای برقی به برنامه های خود برای تحویل 25000 خودرو تا پایان سال پایبند است، اما برای این کار باید 700 میلیون دلار خرج کند. هری گزارش ها.
  • همسایه شما به تازگی جالب یا ترسناک شده است، شما هنوز مطمئن نیستید که کدام: اگر تا به حال خواستید ببینید که چه خبر است با زنگ های زنگ دیگران، MGM متعلق به آمازون آماده است تا شما را خوشحال کند، آماندا نوشتن.
  • ویژگی های جمعه: اجازه دهید برخی از ویژگی های جدید برنامه را مرور کنیم، درست است؟ عایشه در مورد ویژگی جدید Instacart برای مشتریان واقعا گرسنه اما بی تصمیم گزارش می دهد، و او ابزارهای سازنده جدید LinkedIn را که برای اشتراک گذاری بهتر محتوای بصری طراحی شده اند، بررسی می کند. در همین حال، گوگل کیفیت جستجوی «قطعه‌های ویژه» خود را به‌روزرسانی می‌کند. تیلور نوشتن.