منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معامله‌گر کریپتو، امبر 300 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند زیرا به دنبال محافظت از مشتریان آسیب‌دیده از FTX است • TechCrunch

معامله‌گر کریپتو، امبر 300 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند زیرا به دنبال محافظت از مشتریان آسیب‌دیده از FTX است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معامله‌گر کریپتو، امبر 300 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند زیرا به دنبال محافظت از مشتریان آسیب‌دیده از FTX است • TechCrunch

معامله‌گر کریپتو، امبر 300 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند زیرا به دنبال محافظت از مشتریان آسیب‌دیده از FTX است • TechCrunch

Amber Group، یک شرکت تجارت رمزنگاری تحت حمایت Sequoia و Temasek، دور سرمایه گذاری جامد 300 میلیون دلاری سری C را با سقوط FTX که دنیای ارزهای دیجیتال را تکان داد، بسته است.

این خبر که شرکت مستقر در سنگاپور اعلام کرد صبح جمعه در توییتر، به دنبال گزارش بلومبرگ مبنی بر اینکه تاجر کریپتو از قرارداد حمایت مالی باشگاه چلسی خارج شده و در بحبوحه آشفتگی بازار، 40 درصد از کارکنان خود را کاهش داده است.

مانند سایر شرکت‌های تجارت ارز دیجیتال، Amber در معرض انفجار FTX قرار گرفت. کمتر از 10٪ از کل سرمایه تجاری آن در زمان فروپاشی شرکت در FTX بود. گفتاما ما مجبور شدیم برخی از مواضع را دوباره متعادل کنیم.”

این استراتژی متعادل‌سازی مجدد زمانی آشکار شد که Fenbushi Capital US، سرمایه‌گذار اصلی در آخرین دور Amber، پولی را به سازنده بازار ارزهای دیجیتال سرازیر کرد تا تجارت خود را حفظ کند. Fenbushi Capital همچنین در ژوئن 2021 از دور 100 میلیون دلاری Amber سری B حمایت کرد.

امبر در توییتی گفت: «در حالی که اکثر مشتریان و محصولات ما دست نخورده باقی می‌مانند، برخی از محصولات خاص ما در نتیجه ورشکستگی FTX جذب قابل توجهی می‌شوند، مگر اینکه بتوانیم راه‌هایی برای محافظت بیشتر از این مشتریان آسیب‌دیده پیدا کنیم».

“به همین دلیل است که ما به سرعت برای تنظیم استراتژی جمع آوری کمک مالی خود اقدام کردیم. سرمایه گذاران سری C با درک این موضوع که ما تمرکز لیزری را بر ارائه بهترین خدمات در کلاس خود به پایگاه مشتریان خود از سرمایه گذاران نهادی و دارای ارزش خالص بالا متمرکز خواهیم کرد، پیوستند.

سرمایه‌گذاری سری C توسط سایر سرمایه‌گذاران محلی رمزنگاری و دفاتر خانوادگی ملحق شد. آمبر آخرین بار در ماه فوریه در دور توسعه سری B به ارزش 200 میلیون دلار به ارزش 3 میلیارد دلار رسید. بلومبرگ روز جمعه گزارش داد که ارزش این شرکت به زیر 3 میلیارد دلار رسیده است.

آمبر که خدمات نقدینگی و بازارسازی را عمدتاً در آسیا ارائه می‌کند، تا فوریه یک تریلیون دلار ارزهای رمزپایه را با بیش از ۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت معامله کرد.

TechCrunch در مورد دامنه اخراج اخیرش با امبر تماس گرفت. منابع به ما گفتند که پلت فرم معاملاتی که ترکیبی از خدمات نهادی و خرده فروشی را ارائه می دهد، تعداد «قابل توجهی» از کارکنان خود را اخراج می کند.

آمبر در توییتی اشاره کرد که این اخراج واقعاً قابل توجه خواهد بود، زیرا «تلاش‌های مصرف‌کننده انبوه و خطوط تجاری غیر ضروری ما را در تلاش برای تمرکز بر کسب‌وکارها و مشتریان اصلی‌مان کاهش می‌دهد. اینها تصمیمات آسانی نبودند و متأسفانه مجبور شدیم با بسیاری از همکاران عالی خود خداحافظی کنیم.