مشارکت متا به کاربران هندی واتس اپ اجازه می دهد تا از طریق JioMart - TechCrunch خواربار و مواد غذایی را جستجو و خریداری کنند.

مشارکت متا به کاربران هندی واتس اپ اجازه می دهد تا از طریق JioMart – TechCrunch خواربار و مواد غذایی را جستجو و خریداری کنند.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

صبح بخیر دزدان دریایی قدیمی. از دیدن دوباره شما خوشحالم و امیدوارم آخر هفته خوبی را سپری کرده باشید. چهارشنبه‌ها میزبان TechCrunch Live هستیم که بر مراقبت‌های بهداشتی متمرکز است. سرگرم کننده خواهد بود! به اینجا بپیوندید و اگر می خواهید در تمرین 2 دقیقه ای شرکت کنید، هاژه مراقب برنامه های شما خواهد بود.

حالا یک لیوان آب بردارید و با اخبار فنی تیم TC کنار بیایید! –کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • سفارش: متا دو سال پیش با Reliance Retail و Jio Platforms ملحق شد تا خرید مواد غذایی را در WhatsApp در هند آزمایش کند. مانیش و جگمیت بنویسید که مشتریان اکنون می‌توانند «کل کاتالوگ مواد غذایی JioMart را در واتس‌اپ مرور کنند، اقلامی را به سبد خرید اضافه کنند و از طریق UPI برای پرداخت‌های محلی بدون ترک سرویس پیام‌رسانی فوری، پرداخت کنند».
  • خوش برگشتی: سگون آدیمی، بنیانگذار و مدیر عامل سابق Amplify، با Anchor، یک استارت آپ بانکی به عنوان خدمات که به کسب و کارها در ارائه محصولات مالی در نیجریه و سراسر آفریقا کمک می کند، بازگشته است. همچنین توجه Y Combinator و سایر سرمایه گذارانی را که بیش از 1 میلیون دلار سرمایه گذاری کردند، به خود جلب کرد. تاج گزارش ها.
  • تبریک به رئیس: صحبت از YC، مری ان و ناتاشا ام برای گزارش خبر غافلگیرکننده امروز، گری تان، بنیانگذار Initialized Capital، رئیس و مدیر عامل بعدی شتاب دهنده خواهد بود.

استارت آپ ها و VC ها

همانطور که همه ما می دانیم، بازار مسکن چرخه هایی را طی می کند. نرخ بهره پایین به معنای خرید بیشتر و تامین مالی مجدد است. نرخ های بهره بالاتر به معنای خرید و تامین مالی مجدد بسیار کمتر است – و کسب و کار زیادی برای شرکت های فین تک که در صنعت املاک و مستغلات کار می کنند. مری ان در شماره این هفته Interchange، خبرنامه فین تک ما می نویسد.

Kli Capital دفتر کار خانوادگی شما بود که توسط یک کارآفرین سابق فناوری اداره می شد که به دنبال حمایت فرصت طلبانه از ناوگان جدیدی از بنیانگذاران بود. بکا گزارش‌ها حاکی از آن است که این شرکت با تبدیل شدن به یک صندوق چند LP، چرخه‌های خود را در صندوق سوم شرکت تغییر داده است.

Gen Z VC صحبت می کند: چرا Gen Z VC ها زباله هستند

اعتبار تصویر: آناستازیا یانیشفسکا / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

اندرو چان، یکی از همکاران ارشد Builders VC، می‌گوید: سرمایه‌گذاران فناوری که پس از سال 1996 متولد شده‌اند، سرمایه‌های خود را جمع‌آوری کردند، طرفداران رسانه‌های اجتماعی را جمع‌آوری کردند و از ذهنیت Gen Z سرمایه‌گذاری کردند.

با این حال، «Gen Z، هر طور که آن را برش دهید، هنوز هم یک دسته بچه هستند. از جمله من،» او در پست مهمان TC+ اشاره می کند. برای آنها خوب است. من نمی خواهم بخشی از آن باشم.

چان می‌گوید که بسیاری از سرمایه‌گذاران در گروه سنی او به «جوانی، تفکر گروهی و اعتماد به نفس به عنوان جایگزینی برای کار سخت و تجربه» تکیه می‌کنند.

ممکن است در حال حاضر کار کند، اما اگر برای نسل من از سرمایه‌گذاران خطرپذیر موفقیت آمیز باشد، ترجیح می‌دهم در نوشتن کدهای ژئوشیمیایی حباب کوچک خود در ناسا JPL بمانم.»

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

اگر هدفون‌هایی را دوست دارید که روشن می‌شوند، لذت خواهید برد حاجیبررسی هدست بازی سایبربلید Angry Miao. ما فکر می کنیم “اینها برخی از بهترین هدفون های داخلی هستند که من دیده ام” تا حد زیادی این را خلاصه می کند.

بلوبری قدیمی Apple iMac را به خاطر دارید؟ قسمت پشتی استون مارتین والهالا جدید این را به ما یادآوری می کند. برای کارشناسان واقعی خودرو، ژاکلین می گوید که این وسیله نقلیه با عملکرد بالا برای “توسعه کتاب بازی برای خودروهای الکتریکی آینده” استفاده می شود.