منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایا و معایب ویزای E-2 و L-1A چیست؟ • TechCrunch

مزایا و معایب ویزای E-2 و L-1A چیست؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مزایا و معایب ویزای E-2 و L-1A چیست؟ • TechCrunch

مزایا و معایب ویزای E-2 و L-1A چیست؟ • TechCrunch

در اینجا یک نسخه دیگر است در سوفی عزیز، ستون مشاوره که به سوالات مربوط به مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری پاسخ می دهد.

سوفی آلکورن، وکیل مهاجرت در دره سیلیکون، گفت: «سؤالات شما برای گسترش دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می‌دهد تا فراتر از مرزها بروند و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی است. چه در میان مردم باشید، چه یک بنیانگذار یا به دنبال کار در سیلیکون ولی، خوشحال می شوم به سوالات شما در ستون بعدی پاسخ دهم.

اعضای TechCrunch+ به ستون های هفتگی Dear Sophie دسترسی پیدا می کنند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای خرید اشتراک یک ساله یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

ما یک استارتاپ را در کلمبیا تأسیس کردیم و در حال بررسی افتتاح دفتر فروش در ایالات متحده هستیم! من جابه‌جا می‌شوم و هم‌بنیان‌گذارم به مدیریت تیم مهندسی ما از کلمبیا ادامه می‌دهد.

در حال حاضر هم ویزای سرمایه گذاری E-2 و هم ویزای اجرایی L-1A را در نظر دارم. مزایا و معایب هر کدام چیست؟

“یک کلمبیایی شجاع.”

شجاعان عزیز

چه زمان و فرصت هیجان انگیزی برای شما و تیمتان! به گسترش ایالات متحده و تمام رشدی که شما را به این نقطه رسانده تبریک می گویم. این ویزاها دو فرصت عالی برای بنیانگذاران استارت آپی است که برای گسترش تجارت خود به ایالات متحده مهاجرت کنند.

اجازه دهید با ارائه یک نمای کلی از ویزای E-2 برای سرمایه گذاران معاهده و ویزای L-1A برای مدیران و مدیران درون شرکتی شروع کنم. درخواست های ویزا برای هر دو توسط مقامات مهاجرت بررسی می شود، بنابراین توصیه می کنم برای ارائه یک پرونده قوی با یک وکیل مهاجرت همکاری کنید.

ویزای E-2

ویزای E-2 یک فرصت عالی برای بنیانگذاران بین المللی است که کشورشان با ایالات متحده یک توافق تجاری و بازرگانی دارد. وزارت خارجه ایالات متحده فهرستی از کشورهای معاهده دارد. کلمبیا و بیش از 75 کشور از جمله پاکستان و تایوان در این لیست قرار دارند، اما کشورهای دیگری مانند چین و هند در حال حاضر معاهدات لازم را ندارند. E-2 به بنیانگذاران بین المللی اجازه می دهد تا در ایالات متحده زندگی و کار کنند و در عین حال سرمایه قابل توجهی را برای ایجاد یک تجارت در اینجا سرمایه گذاری کنند.

تصویر ترکیبی از سوفی الکورن وکیل مهاجرت در مقابل پس زمینه لوگوی TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

برای اینکه یک بنیانگذار واجد شرایط ویزای E-2 به عنوان سرمایه گذار یا کارمند اصلی باشد، حداقل نیمی از کسب و کار در ایالات متحده باید متعلق به افراد یا شرکت هایی از کشور شهروندی شما باشد. این امر می تواند برای استارت آپ ها پس از چندین دور کاهش سرمایه گذاران آمریکایی پیچیده شود. با این حال، اگر در حال راه‌اندازی یک شرکت تابعه از یک تجارت کلمبیایی سودآور هستید و برای افزایش سرمایه در ایالات متحده برنامه‌ای ندارید، این ممکن است برای شما مشکل بزرگی نباشد. با یک وکیل در مورد ساختار شرکت جهانی خود و برنامه های جمع آوری کمک های مالی خود برای تأیید صحبت کنید.

اگرچه الزامات E-2 حداقل مقدار سرمایه مشخصی را مشخص نمی کند که باید در واحد آمریکایی سرمایه گذاری شود، مقامات مهاجرت به دنبال سرمایه گذاری های بزرگ و اولیه در فضای اداری، تجهیزات و موجودی هستند که معمولاً در محدوده 100000 دلار است. -seed یا دور سری A در ایالات متحده یا کشور دیگری می تواند به ساده سازی این بخش از پرونده شما کمک کند، اما کاملاً ضروری نیست. برخی از بنیانگذاران حتی با انتقال مالکیت معنوی ارزشمند شرکت خود به ایالات متحده توانسته اند واجد شرایط E-2 باشند.

اگرچه E-2 نیازی به یک تجارت آمریکایی برای ایجاد شغل در آینده ندارد، مقامات مهاجرت ممکن است آن را بدون ایجاد شغل حاشیه ای در نظر بگیرند، که برای تایید E-2 خوب نیست. داشتن کارمندان در ایالات متحده یا داشتن یک طرح تجاری که شامل استخدام در ایالات متحده است می تواند به تأیید E-2 شما کمک کند.