منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مد لوکس با بلاک چین در Syky، پلتفرم web3 که توسط Seven Seven Six پشتیبانی می‌شود، ملاقات می‌کند • TechCrunch

مد لوکس با بلاک چین در Syky، پلتفرم web3 که توسط Seven Seven Six پشتیبانی می‌شود، ملاقات می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مد لوکس با بلاک چین در Syky، پلتفرم web3 که توسط Seven Seven Six پشتیبانی می‌شود، ملاقات می‌کند • TechCrunch

آلیس دلهانت معتقد است آینده مد در وب 3 است و Syky (تلفظ “psi-key”) را ایجاد کرد تا چرخ ها را به حرکت درآورد.

او پس از حرفه ای در بازاریابی در خانه های مد مجلل، این شرکت را در نوامبر راه اندازی کرد و نقش هایی از جمله مدیر ارشد دیجیتال و مدیر محتوا در رالف لورن و مدیر بازاریابی دیجیتال و اجتماعی در باربری داشت.

در سال 2017، Delahunt در Ralph Lauren بود و اولین نگاه خود را به بلاک چین داشت، اما سال ها بعد، در حالی که در پروژه های کمد دیجیتالی با شرکت هایی مانند Snap، Bitmoji و Roblox پیشگام بود، این فرصت را پیدا کرد تا ببیند که وب 3 این کار را انجام می دهد. برای مد لوکس “بیش از یک جامعه خاص” باشید.

مد لوکس Alice Delahunt Syky

آلیس دلهانت، بنیانگذار و مدیر عامل Syky. اعتبار تصویر: دین ایسیدرو

او به TechCrunch گفت: «احساس می‌کردم پتانسیلی برای مد مجازی و مد دیجیتال وجود دارد. من معتقدم که خانه های مد لوکس فردا امروز ساخته می شوند.

سپس Delahunt رالف لورن را ترک کرد و شروع به توسعه Syky کرد که به گفته او به عنوان یک مرکز رشد، بازار و جامعه اجتماعی برای نسل بعدی طراحان مد و مصرف کنندگان عمل خواهد کرد.

همانطور که همکار من Dominique-Madori Davies اخیراً اشاره کرد، “اگر صنعتی وجود دارد که می تواند از وب 3 استفاده کند، آن مد است”، به خصوص زمانی که صحبت از بردن یک صنعت به مسیری جدید یا کمک به پایدارتر شدن آن باشد.

این بخش بزرگی از تمرکز Delahunt است. نام شرکت او از الهه اساطیری یونانی روح، روان، الهام گرفته شده است، که به گفته او تجسم «چگونه طراحان از مد برای بیان اجزای ناملموس خود و خودشان استفاده می کنند».

Delahunt افزود: “طراحان به ما الهام می بخشند که از طریق مد رویاپردازی کنیم.” “و این رویاها از درونی ترین بخش های روان ما می آیند، بنابراین برای من مهم بود که این نام منعکس کننده آن باشد.”

این شرکت با انتشار اولین NFT خود به نام The Keystone که 987 از آن در 20 ژانویه در دسترس خواهد بود، بخش اجتماعی پلتفرم خود را آغاز می کند. دلهانت گفت که پنجاه کیستون حفظ خواهد شد و در دسترس طراحان مشتاق قرار خواهد گرفت.

Keystone یک مجوز عضویت است که به فضای اعضای Syky دسترسی انحصاری می دهد، جایی که آنها می توانند با دیگر خلاقان ارتباط برقرار کنند و با آنها همکاری کنند و بتوانند در رویدادهای مد دیجیتال و حضوری شرکت کنند. دارندگان Keystone همچنین اولین کسانی خواهند بود که در مورد مجموعه‌های طراحان، نسخه‌های آلفا و بتا ویژگی‌های شرکت و پروژه‌های شریک می‌دانند. آنها همچنین بینش ها و گزارش های دوره ای مد و فناوری را دریافت خواهند کرد.

Syky هنوز در مراحل اولیه خود است، اما با سرمایه گذاری 9 میلیون دلاری سری A به رهبری Seven Seven Six، که شامل Brevan Howard Digital، Leadout Capital، First Light Capital Group و Polygon Ventures نیز می شود، پشتیبانی می شود.

این سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده هجوم Seven Seven Six به مد وب۳ است، و الکسیس اوهانیان از طریق ایمیل به TechCrunch گفت که جذابیت سایکی ناشی از وسواس او با تلاقی فناوری و فرهنگ است.

اوهانیان افزود: «ایجاد و رشد Reddit به من جایگاهی در ردیف اول قدرت ایجاد فرهنگ از طریق فناوری داده است، حتی اگر فرهنگ اینترنتی باشد، و مد یکی دیگر از عناصر اصلی آن است.

در همین حال، Delahunt قصد دارد سرمایه جدید را در ساخت تیم Syky، رشد طراحان در جامعه و توسعه محصول و فناوری، به کار گیرد.

او برای بازار آینده برنامه ریزی می کند تا یک محرک درآمد برای شرکت باشد. این مکانی برای طراحان نوظهور و طراحان تثبیت شده برای فروش و تجارت مجموعه های خود با مصرف کنندگان خواهد بود. همچنین مکانی خواهد بود که طراحان و مصرف کنندگان می توانند فضاهایی را سازماندهی کنند تا علایق مد خود را به نمایش بگذارند.

Delahunt در مورد برخی از مراحل بعدی شرکت، که شامل اعلامیه ای برای طراحان در ماه فوریه و بخشی دیگر از پلتفرم راه اندازی در سه ماهه دوم سال جاری می شود، صمیمانه صحبت کرد.

دلهانت افزود: «ما در دنیای دیجیتال و سپس در دنیای فیزیکی یک محیط فضایی لوکس می‌سازیم.