منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیرعامل Google می‌گوید مهم است که مقررات هند اطمینان قانونی و نوآوری را برای کسب‌وکارها فراهم کند • TechCrunch

مدیرعامل Google می‌گوید مهم است که مقررات هند اطمینان قانونی و نوآوری را برای کسب‌وکارها فراهم کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیرعامل Google می‌گوید مهم است که مقررات هند اطمینان قانونی و نوآوری را برای کسب‌وکارها فراهم کند • TechCrunch

مدیرعامل Google می‌گوید مهم است که مقررات هند اطمینان قانونی و نوآوری را برای کسب‌وکارها فراهم کند • TechCrunch

ساندار پیچای، مدیر اجرایی گوگل، روز دوشنبه گفت که هند دوره مهمی را پشت سر می گذارد زیرا چندین مقررات کلیدی را آماده می کند و گفت که از اینترنت باز و متصل بهره خواهد برد.

هند که سال گذشته پس از اختلافات با بسیاری از غول‌های فناوری، چندین اصلاحات را در قوانین ملی فناوری اطلاعات قانونی کرد، در حال شکل‌دهی و معرفی چندین چارچوب نظارتی کلیدی است که به دنبال ایجاد یک سری تغییرات عمده در نحوه خدمات مخابراتی، ویدیویی است. -بازیگران و شرکت‌های دیگر در بخش‌های دیگر، داده‌های کاربران را مدیریت و پردازش می‌کنند.

روز دوشنبه، رئیس گوگل با آشوینی وایشناو، وزیر فناوری اطلاعات هند، در رویداد سالانه این شرکت در هند به بحث در مورد طیف وسیعی از موضوعات از جمله مقررات نشست.

وایشناو گفت که دولت در حال کار بر روی مجموعه ای از لوایح است که واقعیت های کشور را منعکس می کند.

«نخست وزیر به ما یک هدف روشن برای ایجاد یک چارچوب نظارتی قانونی جامع داده است. بنابراین ما سه افقی ایجاد می کنیم: ابتدا قبض مخابرات داریم که برای اپراتورها است. در رتبه دوم لایحه حفاظت از دیجیتال است که بر اجرای حق شهروندان برای حفظ حریم خصوصی تمرکز دارد. و این لایحه هند دیجیتال است که تقریباً به هر چیز دیگری که باید دیده شود، رسیدگی می‌کند.» وی افزود که همه این لوایح باید ظرف ۱۴ تا ۱۶ ماه آینده به قانون تبدیل شوند.

غول های فناوری از جمله گوگل، متا و آمازون خواستار یک سری تغییرات در برخی از لوایح پیشنهادی شده اند. خبرنامه هندی MoneyControl قبلا گزارش داده بود که در جلسه اخیر با مدیران متا، گزارش شده است که دولت هند از این شرکت خواسته است تا تلاش کند تا دستورات حذف صادر شده توسط مقامات ظرف یک ساعت پردازش شود.

پیچای در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد مقررات پیشنهادی هند چیست، گفت:

«اگر به مقیاسی که فناوری در آن عمل می‌کند و بر زندگی‌های بسیاری در سراسر جهان تأثیر می‌گذارد، برای من منطقی است که فناوری نیاز به مقررات مسئولانه دارد. من فکر می کنم مهم است که کشورها به بهترین نحو از شهروندان خود محافظت کنند. ما تعامل سازنده ای داریم.

هند در اینجا نقش پیشرو دارد. مهم است که اطمینان حاصل کنید که تضمین‌هایی را که برای افراد اعمال می‌کنید متعادل می‌کنید و چارچوب‌های نوآورانه ایجاد می‌کنید تا شرکت‌ها بتوانند علاوه بر امنیت چارچوب قانونی، نوآوری کنند.

بنابراین فکر می کنم این یک نقطه زمانی مهم است. اما از طریق همه اینها، امیدواریم هند نیز بتواند صدایی برای… هند نیز یک اقتصاد صادراتی بزرگ باشد و از اینترنت باز و متصل بهره مند شود. من فکر می کنم که برقراری تعادل مناسب مهم خواهد بود.”