منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • متا کارکنان خود را به دلیل اخراج 11000 غول رسانه اجتماعی اخراج کرد • TechCrunch

متا کارکنان خود را به دلیل اخراج 11000 غول رسانه اجتماعی اخراج کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا کارکنان خود را به دلیل اخراج 11000 غول رسانه اجتماعی اخراج کرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

Woooo-Weee زمان های جالب برای ارزهای دیجیتال زیرا بیت کوین برای اولین بار پس از مدتی به زیر 17000 دلار سقوط کرد. وایلد با در نظر گرفتن این ارز دیجیتال، یک سال پیش حدود 65000 دلار معامله می شد. این کاهش 74 درصدی است. این چه نوع زمستانی است – آیا ما شاهد انجماد کریپتو هستیم یا یخ زدگی دائمی کریپتو؟ لطفا به تراکنش های غیرقابل تغییر بلاک چین پاسخ دهید.

اگر برای کاوش در دنیای رمزارز هیجان زده هستید، چند هفته دیگر رویدادی در میامی داریم — جزئیات و بلیط ها در اینجا! – کریستین و حاجی.

3 برتر TechCrunch

 • دعواهای بیشتر در شبکه های اجتماعی: اگرچه موضوع ناخوشایند بود، جنسیت یک داستان عالی در مورد اخراج تایید شده 11000 کارمند متا نوشت و توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است، چرا و چه معنایی در زمینه بزرگتر آینده متا دارد. اطلاعات بیشتر در مورد Big Tech در زیر.
 • خوب بود تا دوام داشت: برای چندین ساعت امروز صبح، ما TechCrunchers از دیدن اینکه کاربر ارزشمند توییتر خود “نشان رسمی توییتر” را دریافت می کند، هیجان زده بودیم، اما همانطور که آماندا می گوید، آنچه توییتر می دهد، توییتر به سرعت از بین می برد.
 • اینجا چیه واقعا اتفاق افتاد: ایلان ماسک بود، در اتاق هیئت مدیره، با کد نشان. همانطور که اشاره کردیم، ماسک امروز در سراسر توییتر روح‌ها را می‌کشد، حساب‌های پرمخاطب را خاکستری می‌کند و سپس آنها را حذف می‌کند. کایل باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

ابر محاسبات لبه و شبکه داده جهانی Macrometa 38 میلیون دلار به رهبری Akamai Technologies جمع آوری کردند، زیرا این دو شراکت جدید و ادغام محصول را اعلام کردند. کاترین گزارش ها. این بودجه همچنین شامل مشارکت Shasta Ventures و Sixty Degree Capital بود. Andy Champagne مدیر ارشد فناوری Akamai Technologies به هیئت مدیره Macrometa خواهد پیوست.

استارت‌آپ‌ها ممکن است در فاز تأمین مالی اواسط زمستان باشند، اما تابش آفتاب بر روی برخی از VCها حکایت از روند متفاوتی دارد. اینگرید. EQT Ventures، بازوی صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر غول سرمایه گذاری سوئدی EQT، که شرط بندی های اولیه را روی استارت آپ ها عمدتاً در اروپا انجام می دهد، آخرین صندوق خود را بسته و خزانه خود را با 1 میلیارد یورو (و 1.1 میلیارد دلار کل تعهدات) پر کرده است.

مانند داستان های جلد ما، اما خلاصه تر:

سه نکته برای مدیریت یک تیم مهندسی از راه دور

سه تیر از کنار یک دیوار آجری می گذرد

اعتبار تصویر: Inoc (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

دورکاری برای همه مشاغل نیست و ممکن است برای همه نباشد. چه زمانی گرگ سو و هم بنیانگذارش تصمیم گرفتند یک تیم مهندسی توزیع شده برای راه اندازی خود بسازند، سؤالات زیادی در ذهن آنها وجود داشت: آیا تیم سازنده خواهد بود؟ تصمیمات چگونه اتخاذ خواهد شد؟ چگونه فرهنگ را زنده نگه می دارند؟ امروز، این استارت‌آپ تیمی از راه دور متشکل از دوازده مهندس را اداره می‌کند و آنها در این راه چیزهای زیادی یاد گرفته‌اند.

در TechCrunch+، او برخی از نکاتی را که شرکت یاد گرفته است به اشتراک می‌گذارد – که بیشتر آنها برای استارت‌آپ‌های در مراحل اولیه مناسب‌تر هستند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

پس از اعلام امروز متا در مورد اخراج 11000 کارمند، اینگرید 8-K این شرکت را عمیقاً بررسی کرد و به چند نکته جدید از جمله موارد قابل پیش بینی رسید – که هزینه های کمتر استخدام و هزینه های اضافی به نتیجه نهایی شرکت در سال 2023 کمک می کند.

در همین حال، فردریک در مورد پردازنده کوانتومی Osprey IBM می نویسد، که کاملاً 4000 کیوبیتی نیست که این شرکت می خواهد تا سال 2025 به دست آورد، اما با 433 کیوبیت شروع خوبی است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

 • اختصارات بیشتر: فکر نمی کردی به این راحتی از پسش بر بیایی، نه؟ رون گزارش می دهد که Salesforce صدها کارمند خود را اخراج کرده است آریا گزارش می دهد که آسترا 16 درصد از کارکنان خود را پس از تقریباً سه برابر کردن آن در سال گذشته کاهش می دهد.
 • Brrrr، اینجا سرد است – باید مقداری رمزارز در جو وجود داشته باشد: این مثل آنیتا او نوعی حس ششم یا چیزی مشابه داشت. اوایل امروز، او نوشت که معامله پیشنهادی Binance و FTX M&A بعید به نظر می‌رسد انجام شود. ببینید، درست قبل از اینکه این مورد منتشر شود، بایننس تصمیم گرفت از معامله خارج شود. ژاکلین گزارش ها.
 • ایستگاه همکاری: برای فرم آزاد آماده هستید؟ من هنوز مطمئن نیستم که این یک فعل باشد، اما اپل امیدوار است که تخته سفید مشترکش چیزی باشد که اینجا بماند. ایوان گزارش ها.
 • سنسورها و نرم افزارها و EVs، اوه من!: ولوو امروز از اولین شاسی بلند تمام برقی خود رونمایی کرد و ما در حال ابله هستیم. ژاکلین باز هم هست.
 • ما حدس می زنیم که او پاوربال را نبرده است: ایلان ماسک تعداد بیشتری از سهام تسلا خود را فروخت، ربکا نوشتن. 19.5 میلیون سهم تقریباً 4 میلیارد دلار ارزش داشت. من تعجب می کنم که او از این پول برای چه استفاده می کند …