منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • متا همکاری با NBA را برای ارائه 52 بازی در VR • TechCrunch گسترش می‌دهد

متا همکاری با NBA را برای ارائه 52 بازی در VR • TechCrunch گسترش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا همکاری با NBA را برای ارائه 52 بازی در VR • TechCrunch گسترش می‌دهد

متا همکاری با NBA را برای ارائه 52 بازی در VR • TechCrunch گسترش می‌دهد

متا در حال گسترش همکاری خود با NBA و WNBA است تا بیش از 50 بازی زنده را به صورت VR در Meta Quest ارائه دهد. متا کوئست هدست رسمی NBA است زیرا این شرکت در سال 2020 با لیگ قرارداد امضا کرد.

این شرکت بسته ای متشکل از 52 بازی زنده NBA، از جمله پنج بازی VR 180 درجه یکنواختی را در سال 2880 در Xtadium خود و در Meta Horizon Worlds ارائه خواهد کرد. متا همچنین مجموعه ای از بازی های WNBA، NBA G League و NBA 2K League را در طول فصل ارائه خواهد کرد. در Meta Horizon Worlds، به نکات برجسته بازی، خلاصه‌نویسی و محتوای آرشیو نیز دسترسی خواهید داشت.

کاربران می توانند از امروز به سالن اختصاصی NBA در Meta Horizon Worlds مراجعه کنند تا محتوای NBA را با دوستان تماشا کنند، در مینی بازی های تعاملی رقابت کنند و از تیم های مورد علاقه خود حمایت کنند. متا می گوید که در آینده، طرفداران می توانند محتوای بیشتری را در برنامه با اشتراک NBA League Pass تماشا کنند.

متا همچنین اعلام کرد که با لیگ همکاری می کند تا لباس های دارای مجوز NBA را در فروشگاه آواتار متا در هفته های آینده عرضه کند. کاربران می توانند تیم های NBA یا WNBA مورد علاقه خود را برای آواتار خود خریداری کنند و آن را در فیس بوک، اینستاگرام، مسنجر و متا کوئست نمایش دهند.

راب شاو، مدیر رسانه‌های ورزشی و شراکت‌های لیگ متا در یک پست وبلاگی گفت: «فناوری VR فراگیر متا فرصت‌های جدیدی را برای طرفداران ورزش فراهم می‌کند تا با تیم‌های مورد علاقه‌شان در NBA تعامل داشته باشند». “هواداران می توانند با پوشیدن لباس آواتارهای تیم مورد علاقه خود علاقه خود را ابراز کنند و از بازی های زنده NBA بیشتر لذت ببرند و پاس لیگ NBA را به شیوه ای بسیار اجتماعی و جذاب تر تجربه کنند.”

بازی‌های موجود در Meta Quest VR در ماه ژانویه شامل میلواکی باکس در مقابل دیترویت پیستونز در 23 ژانویه، دنور ناگتس در برابر نیواورلئان پلیکانز در 24 ژانویه، دنور ناگتس در برابر میلواکی باکس در 24 ژانویه، کلیولند کاوالیرز در مقابل اوکلاهاما سیتی. در 27 ژانویه، لس آنجلس کلیپرز مقابل کلیولند کاوالیرز در 29 ژانویه و میامی هیت مقابل کلیولند کاوالیرز در 31 ژانویه.