منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • متا اکنون به شما امکان می دهد NFT های خود را در فیس بوک و اینستاگرام ارسال کنید – TechCrunch

متا اکنون به شما امکان می دهد NFT های خود را در فیس بوک و اینستاگرام ارسال کنید – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متا اکنون به شما امکان می دهد NFT های خود را در فیس بوک و اینستاگرام ارسال کنید - TechCrunch

متا اکنون به شما امکان می دهد NFT های خود را در فیس بوک و اینستاگرام ارسال کنید - TechCrunch

متا امروز اعلام کرد که اکنون به کاربران اجازه می دهد NFT های خود را در اینستاگرام و فیس بوک پست کنند. کاربران می توانند کیف پول های خود مانند Rainbow، MetaMask، Trust Wallet، Coinbase Wallet و Dapper Wallet را برای انتشار مجموعه های دیجیتالی که در اتریوم، Polygon و Flow ساخته شده اند، پیوند دهند.

در حالی که ما به انتشار مجموعه‌های دیجیتالی در فیس‌بوک و اینستاگرام ادامه می‌دهیم، شروع کرده‌ایم به مردم این امکان را می‌دهیم که مجموعه‌های دیجیتالی خود را در فیس‌بوک و اینستاگرام پست کنند. این به افراد این امکان را می دهد که کیف پول دیجیتال خود را یک بار به هر برنامه مرتبط کنند تا کلکسیون های دیجیتالی خود را در هر دو به اشتراک بگذارند.”

این شرکت از ماه می آزمایش NFT را در هر دو پلتفرم خود انجام داده است. بنابراین در اینجا یک یادآوری سریع از آنچه متا تاکنون در فضای کلکسیونی دیجیتال انجام داده است:

آزمون امروز به سادگی گسترش این مراحل است. با این حال، امکان ارسال متقابل NFT به اینستاگرام و فیس بوک در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی در دسترس است.

علاوه بر گسترش پشتیبانی برای نمایش مجموعه‌های دیجیتال مختلف، کارگزاران اپلیکیشن خاطرنشان کردند که این شرکت همچنین در حال کار بر روی انیمیشن های سفارشی برای پست های NFT و مجموعه های کلکسیونر دیجیتال. در اوایل سال، زاکربرگ اشاره کرد که متا روی نمایش NFT ها از طریق استوری اینستاگرام و سازگاری آنها با Spark AR کار می کند.

در حالی که پلتفرم‌های دیگری مانند توییتر و ردیت بر روی آواتارهای مبتنی بر NFT تمرکز کرده‌اند، متا در تلاش است تا با معرفی ویژگی‌هایی که به افراد امکان می‌دهد کلکسیون‌های دیجیتالی خود را از طریق پست‌ها به نمایش بگذارند، مخاطبان بیشتری را جذب کند. برنامه این شرکت این است که از تمام بلاک چین ها و کیف پول های اصلی پشتیبانی کند تا تعداد بیشتری از بومیان رمزنگاری بتوانند هنر دیجیتال را در یک پلت فرم اصلی به نمایش بگذارند. از سوی دیگر، افراد کریپتو کنجکاو می توانند پست های NFT را مانند سایر پست های فید خود مشاهده کنند تا بتوانند درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

هنرمندان آثار NFT خود را مدت ها قبل از اینکه پلتفرم شروع به پشتیبانی از آنها کند در اینستاگرام منتشر کردند. بنابراین این شرکت در تلاش است تا با تهیه یک نقشه راه بلند مدت برای حمایت از سازندگان، برنده شود. در ماه می، آدام موسری، مدیر اینستاگرام، گفت که این شرکت در حال بررسی فروش مجموعه‌های دیجیتال است تا سازندگان بتوانند راه دیگری برای کسب درآمد داشته باشند. این شرکت همچنین ابراز تمایل کرده است تا بازاری برای هنر دیجیتال بسازد که بتوان از آن برای خرید اقلام در متاورس استفاده کرد.

پست با اطلاعات متا به روز شد.