منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت 4 درصد از سهام گروه بورس لندن را به عنوان بخشی از مشارکت 10 ساله ابری به دست می آورد • TechCrunch

مایکروسافت 4 درصد از سهام گروه بورس لندن را به عنوان بخشی از مشارکت 10 ساله ابری به دست می آورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت 4 درصد از سهام گروه بورس لندن را به عنوان بخشی از مشارکت 10 ساله ابری به دست می آورد • TechCrunch

مایکروسافت 4 درصد از سهام گروه بورس لندن را به عنوان بخشی از مشارکت 10 ساله ابری به دست می آورد • TechCrunch

مایکروسافت 4 درصد از سهام گروه بورس لندن (LSEG)، شرکتی که مالک بورس لندن است، و همچنین چندین تجارت دیگر، از جمله شرکت داده بازارهای مالی Refinitiv، که LSEG آخرین آن را از کنسرسیوم Blackstone/Thomson Reuters خریداری کرد، به دست خواهد آورد. سال به مبلغ 27 میلیارد دلار

سهام مایکروسافت که توسط همان کنسرسیوم Blackstone/Thomson Reuters خریداری شد، بخشی از یک مشارکت 10 ساله بزرگتر است که شامل تعهد قراردادی برای LSEG برای صرف حداقل 2.8 میلیارد دلار در خدمات رایانش ابری است. این شامل مهاجرت LSEG پلت فرم داده و “سایر زیرساخت های فناوری کلیدی” به Azure می شود، در حالی که محصول داده ها و تجزیه و تحلیل Workspace که به عنوان بخشی از خرید Refinitiv در سال گذشته خریداری کرد، با برنامه های اصلی مایکروسافت از جمله ادغام خواهد شد. تیم ها و گسترده تر مجموعه نرم افزار Microsoft 365.

این مشارکت اولیه یک محصول واحد را شامل داده‌ها، تجزیه و تحلیل و همکاری ایجاد می‌کند و می‌تواند تا حدودی به سمت چالش LSEG مانند بلومبرگ به عنوان پلتفرم پیشرو برای متخصصان مالی و سرمایه‌گذاری باشد.

ادغام به همه مشتریان LSEG اجازه می دهد تا از طریق Teams با یکدیگر همکاری کنند و مثلاً با پیوند دادن محتوای LSEG و Excel، مدل ها و نمودارها را تولید کنند. اما به گفته این شرکت‌ها، دامنه این همکاری بسیار گسترده به نظر می‌رسد و برنامه‌هایی برای ترکیب هوش یادگیری ماشین مبتنی بر ابر مایکروسافت با تحلیل‌ها و مدل‌سازی LSEG برای «توسعه مشترک مجموعه‌ای از راه‌حل‌ها» برای مؤسسات مالی وجود دارد.

بنابراین این یک برد-برد برای هر دو شرکت است: یک قرارداد ابری عظیم برای مایکروسافت که آن را به روی 40000 مشتری Refinitiv باز می کند، و همچنین سرمایه گذاری سهام در یک رقیب بزرگ بلومبرگ. و برای LSEG، اکنون از پشتیبانی فنی و مالی یکی از بزرگترین شرکت های ابر عمومی در جهان برخوردار است.

دیوید شویمر، مدیرعامل LSEG در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ترکیب مجموعه‌های داده‌های پیشرو، تحلیل‌ها و پایگاه مشتری جهانی ما با خدمات ابری جامع و قابل اعتماد مایکروسافت و دسترسی جهانی فرصت‌های رشد درآمد جذابی برای هر دو شرکت ایجاد می‌کند.