منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مایکروسافت چند روز پس از اعلام برنامه برای کاهش 10000 شغل، میلیاردها دلار دیگر در OpenAI سرمایه گذاری کرد • TechCrunch

مایکروسافت چند روز پس از اعلام برنامه برای کاهش 10000 شغل، میلیاردها دلار دیگر در OpenAI سرمایه گذاری کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مایکروسافت چند روز پس از اعلام برنامه برای کاهش 10000 شغل، میلیاردها دلار دیگر در OpenAI سرمایه گذاری کرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

هفته جدید مبارک! آیا می دانستید که TechCrunch تعداد زیادی خبرنامه شگفت انگیز دارد که این خبرنامه نیست؟ اگر عاشق حمل و نقل هستید، آن را از دست ندهید کرستناین ایستگاه است. گرگ بررسی هفتگی هفته ما را می نویسد (ص کایل در حال حاضر در حال پر کردن در زمانی که گرگ در مرخصی پدری است). سارا بولتن می سازد این هفته در برنامه های کاربردی; مری ان The Interchange، که خبرنامه فین تک ما است، می نویسد. و دارل پادکست TechCrunch را انجام می دهد نوعی از مانند یک خبرنامه هفتگی، اما در مورد سوراخ های کنار سر شما، نه جلوی آن. و حتی بیشتر از آن وجود دارد، پس آنها را دریافت کنید! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • شاید برایان مک بوک کاملی پیدا کرده باشد: برایان اطلاعاتی در مورد مک بوک پرو 14 اینچی M2 Max جدید اپل به ما می دهد که در آن می نویسد: “این تاییدی دوباره بر “پرو” در مک بوک پرو است: عظیم، سنگین، برق آسا، مملو از پورت ها و مملو از بهترین چیزی که این شرکت می تواند ارائه دهد. این می تواند نسخه 2023 “Mikey آن را دوست دارد!” در همین حال، مت مک مینی 2023 را بررسی می کند که آن را “رقیب جدی M2 Pro” می نامد.
  • به نظر برش های بیشتر می رسد: یکی دیگر از شرکت های فناوری فاش می کند که هنگام استخدام چشمانش بزرگتر از شکمش بوده است. این بار Spotify یکی از افرادی است که مشاغل را کاهش می دهد، رومین گزارش ها. این شرکت پخش موسیقی حدود 600 نفر یا 6 درصد از نیروی کار خود را اخراج خواهد کرد.
  • چیزی در مورد ChatGPT به آنها بدهید: پس از گمانه زنی های فراوان، مایکروسافت تایید کرد که میلیاردها میلیارد دلار در OpenAI سرمایه گذاری خواهد کرد و بدین ترتیب مشارکت شرکت ها را گسترش خواهد داد. کایل باز هم هست.

استارت آپ ها و VC ها

TechCrunch Live وارد فصل سوم خود می شود و مت رک و پوست کنده، به طرز مضحکی برای میزبانی رویدادها در سال جاری طراحی شده است. اولین رویداد در 1 فوریه 2023 برگزار می‌شود و یک بحث به موقع در مورد اینکه اگر شرکت شما نتواند یک سری A ارائه دهد، چه کاری باید انجام دهید. سمیر شریف از کمبلی و سارا تاول از بنچمارک در ابتدا صحبت می‌کنند – منتظر باشید که چه چیزی در حال سقوط است!

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

IP ارزشمند هستند: از اسرار تجاری منفی استارتاپ خود محافظت کنید

عکس نزدیک از یک تخم مرغ شکسته با پوسته قهوه ای در پس زمینه سفید

اعتبار تصویر: dem10 (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

برنامه‌های ثبت اختراع و فضاهای کد GitHub بخش‌های آشکاری از مالکیت معنوی هستند، اما باگ‌ها و بن‌بست‌های شرم‌آوری که هر شرکتی با آن مواجه است نیز همین‌طور است.

یوجین وای مار و توماس جی. پردینی، وکلای Farella Braun + Martel LLP در سانفرانسیسکو می نویسند رقبا می توانند از تست های شکست خورده A/B رقبا، کمپین های ایمیل ناموفق و چرخه های مهندسی بیهوده چیزهای زیادی بیاموزند.

در این پست، آنها توصیه هایی در مورد محافظت از “دانش فنی منفی” شما، همراه با توصیه های کلی در مورد تعریف و مدیریت اسرار تجاری ارائه می دهند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

درست زمانی که Salesforce فکر کرد که بازگشت به آب بی خطر است، شرکت اکنون یک سرمایه گذار فعال دارد که وارد شده و سهام چند میلیارد دلاری را تصاحب می کند. رون می نویسد که در حالی که مدیریت الیوت مشتاق همکاری با Salesforce است، ممکن است چیز دیگری پشت آن باشد: “الیوت معمولاً در یک شرکت سهام می گیرد تا تغییراتی در نحوه عملکرد شرکت ایجاد کند تا هزینه ها را کاهش دهد و ارزش سهامداران را افزایش دهد. . در برخی موارد، او تلاش می‌کند تا تغییرات مدیرعامل را انجام دهد یا حتی شرکت را بفروشد، اگرچه در این مورد احتمال کمتری به نظر می‌رسد. شما قاضی باشید

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: