منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • «ماه شورشی» زک اسنایدر در ماه دسامبر به نتفلیکس می‌رسد • TechCrunch

«ماه شورشی» زک اسنایدر در ماه دسامبر به نتفلیکس می‌رسد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
«ماه شورشی» زک اسنایدر در ماه دسامبر به نتفلیکس می‌رسد • TechCrunch

«ماه شورشی» زک اسنایدر در ماه دسامبر به نتفلیکس می‌رسد • TechCrunch

این شرکت امروز اعلام کرد که “ماه شورشی”، حماسه فانتزی فضایی مورد انتظار نتفلیکس، در تاریخ 22 دسامبر 2023 به روی استریمر می آید، همراه با بیش از ده ها عنوان که امسال روی استریمر می آید.

این فیلم اولین نگاهی به فیلم ماجراجویی علمی تخیلی را نشان می‌دهد و بینندگان را به بازیگران پر ستاره، سکانس‌های اکشن دیوانه‌کننده، مواد منفجره و جدایی سریع اما بسیار هیجان‌انگیز بین سوفیا بوتلا، بازیگر نقش سرویس مخفی (Kingsman: The Secret Service) نگاهی می‌اندازد. ) و بازیگر Sons of Anarchy چارلی هانام (شخصیتی که هنوز نامش فاش نشده است).

داستان فیلم در یک مستعمره در لبه کهکشان می گذرد که توسط ارتش پادشاه مستبد بالیساریوس (با بازی اد اسکرین) تهدید می شود. مستعمره صلح، کورا را به سیارات همسایه می فرستد تا جنگجویان را که می توانند به آنها کمک کنند، استخدام کند. در «ماه شورشی» همچنین آنتونی هاپکینز به عنوان صدای یک ربات جنگی حساس به نام جیمی، جیمون هونسو در نقش ژنرال تایتوس، ری فیشر در نقش تبر خون، جنا مالون، بائ دونا، کری الوز، کوری استول و غیره حضور دارند.

زک اسنایدر، کارگردان ارتش مردگان، اولین بار در جولای 2021، Rebel Moon را با انتشار تیزرهایی مانند اعضای جدید بازیگران و تصاویر پشت صحنه بنابراین، زمان آن رسیده است که تاریخ انتشار رسمی آن را دریافت کند.

واضح است که Cinder یکی از طرفداران جنگ ستارگان است، زیرا به نظر می رسد فیلم آینده الهام زیادی از این فرنچایز بسیار محبوب دارد. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، اسنایدر برای اولین بار بیش از ده سال پیش، قبل از اینکه دیزنی کمپانی سازنده را در سال 2012 تصاحب کند، Rebel Moon را به Lucasfilm به عنوان یک فیلم جنگ ستارگان بالقوه ارائه کرد. از آن زمان، Synder قراردادی را با نتفلیکس امضا کرده است.

سیندر همچنین به این نشریه گفت که امیدوار است Rebel Moon به یک IP عظیم و جهان قابل ساخت تبدیل شود. اگر «ماه شورشی» به یک فرنچایز تبدیل شود، تعجب آور نخواهد بود، زیرا نتفلیکس به سرمایه گذاری هنگفت بر روی محتوای آن، تمرکز بر فیلم های اکشن فوق العاده و استخدام بازیگران لیست A برای جذب جمعیت زیادی شهرت دارد. نتفلیکس در حال حاضر در حال توسعه یک جهان “مرد خاکستری” است.

عناوین دیگری که اواخر امسال به نتفلیکس می آیند شامل فیلم کمدی You People، Murder Mystery 2 با بازی آدام سندلر و جنیفر آنیستون، فیلم عاشقانه Your Place or Mine و The Mother با بازی جنیفر لوپز و بسیاری دیگر می شود.