منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مانی ویو فین‌تک هندی با بودجه جدید 900 میلیون دلار ارزش دارد • TechCrunch

مانی ویو فین‌تک هندی با بودجه جدید 900 میلیون دلار ارزش دارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مانی ویو فین‌تک هندی با بودجه جدید 900 میلیون دلار ارزش دارد • TechCrunch

مانی ویو فین‌تک هندی با بودجه جدید 900 میلیون دلار ارزش دارد • TechCrunch

مانی ویو فین‌تک هند روز دوشنبه اعلام کرد که با وجود رکود بازار در دور جدید سرمایه‌گذاری ۷۵ میلیون دلاری در دور جدید سرمایه‌گذاری در سال جاری جمع‌آوری کرده است.

Apis Partners دور سرمایه گذاری سری E مانی ویو را رهبری کرد و ارزش استارت آپ مستقر در بنگالورو را 900 میلیون دلار ارزیابی کرد که از 615 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری 75 میلیون دلاری سری D در ماه مارس افزایش یافت. این استارت آپ در بیانیه ای اعلام کرد که این دور تمام نشده است و انتظار دارد سرمایه بیشتری جذب کند.

TechCrunch در ماه اکتبر گزارش داد که مانی ویو به سرمایه گذاران متعهد شده است تا 150 میلیون دلار با ارزش گذاری 1 میلیارد دلار جمع آوری کنند. این استارت‌آپ امروز گفت که پشتیبان‌های فعلی تایگر گلوبال، Winter Capital و Evolence نیز در این کمک مالی شرکت کردند.

این استارت آپ هشت ساله، محصولات اعتباری سفارشی و راه حل های مدیریت مالی را به مشتریانی ارائه می دهد که در غیر این صورت رتبه اعتباری ندارند و بنابراین نمی توانند از اعتبار بانک ها و سایر موسسات مالی بهره مند شوند. کتاب داده های اداره اعتبار هند ضعیف است و باعث می شود اکثر مردم در بازار آسیای جنوبی ارزش اعتبار نداشته باشند. شرکت‌های فین‌تک از سیستم‌های بیمه پیشرفته برای اعطای وام به مشتریان و پیچ و خم رو به رشد بسته از آربیتراژ نظارتی برای فعالیت استفاده می‌کنند.

مانی ویو در حال حاضر سالانه حدود 1.2 میلیارد دلار وام پرداخت می کند و بیش از 800 میلیون دلار را مدیریت می کند. این استارت‌آپ که ادعا می‌کند در دو سال گذشته سودآور بوده است، طبق پرونده‌های نظارتی، در سال مالی منتهی به مارس 30.6 میلیون دلار و سود 2.14 میلیون دلار ثبت کرده است.

پونیت آگاروال، بنیانگذار و مدیرعامل مانی ویو، در بیانیه ای گفت: «عملکرد و رشد ما در دو سال گذشته به ما این امکان را داده است که مأموریت خود را برای مشارکت مالی واقعی در هند با موفقیت بزرگ پیش ببریم. ما خوشحالیم که Apis Partners در سفر ما به ما پیوسته است و با حمایت آنها، مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به پلتفرم پیشرو وام آنلاین هند با راه حل های مالی نوآورانه و جامع هستیم.

مانی ویو قصد دارد سرمایه‌های تازه‌ای را برای توسعه کسب‌وکار وام‌دهی خود، گسترش سبد محصولات خود با خدماتی مانند حساب‌های بانکی دیجیتال، بیمه، مدیریت ثروت و استخدام استعدادهای بیشتر، به کار گیرد.

تامین مالی جدید آن در زمانی انجام می شود که فعالیت معاملات در بازار آسیای جنوبی به شدت کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران نسبت به نوشتن چک های جدید و ارزیابی مدل های پذیره نویسی خود پس از سقوط ارزش گذاری شرکت های سهامی عام محتاط شده اند.

متئو استفانل، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Apis گفت: «Money View در حال حاضر با محصولات اعتباری خود به موفقیت بزرگی دست یافته است که دسترسی میلیون ها مشتری را برای میلیون ها مشتری در هند دموکراتیک می کند و ما واقعاً هیجان زده هستیم که در این مرحله از سفر با شرکت شریک شویم. شرکا، در بیانیه