منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مارک زاکربرگ می گوید متاورس به اندازه سلفی لعنتی او وحشتناک نخواهد بود – TechCrunch

مارک زاکربرگ می گوید متاورس به اندازه سلفی لعنتی او وحشتناک نخواهد بود – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مارک زاکربرگ می گوید متاورس به اندازه سلفی لعنتی او وحشتناک نخواهد بود - TechCrunch

مارک زاکربرگ می گوید متاورس به اندازه سلفی لعنتی او وحشتناک نخواهد بود - TechCrunch

مارک زاکربرگ به مناسبت گسترش اخیر پلتفرم واقعیت مجازی بی عیب و نقص متا، Horizon Worlds، در فرانسه و اسپانیا، یک عکس سلفی به اشتراک گذاشت. این گرافیک که مدیر عامل پسر بچه را بر روی مدلی از برج ایفل با وضوح پایین نشان می‌دهد، به سرعت به صدا در آمد و باعث تمسخر، تمسخر و صدای نفس‌های کاربران بداخلاق شبکه‌های اجتماعی شد. و راستش، آیا می توانید آنها را سرزنش کنید؟

اگر این تصویر شما را آزرده خاطر کرد – و شخصاً، با توجه به تأثیر متا بر گذشته و حال دیجیتال ما، آن را منطقی می‌دانم – پس شاید بتوانید در این مورد آرامش داشته باشید: مارک زاکربرگ صدای شما را می‌شنود. او شما را می بیند. و نه، کم و بیش او می گوید، متاوره به نظر نمی رسد که دیوانه حداقل نه برای همیشه.

به زودی منتظر به‌روزرسانی‌های بزرگ برای گرافیک Horizon و آواتار باشید. من اطلاعات بیشتری را در Connect به اشتراک خواهم گذاشت.” این مدیر اجرایی در روز جمعه در اینستاگرام با اشاره به کنفرانس توسعه دهندگان متا آتی گفت. این مدیر اجرایی با نشان دادن نشانه هایی از انسانیت افزود: “همچنین می دانم که عکسی که اوایل این هفته پست کردم بسیار ابتدایی بود – خیلی سریع برای جشن پرتاب گرفته شد.” گام اشتباه چیزی کاملاً نسبی را منعکس می کند. ارسال یک سلفی در شب فقط برای پشیمانی در صبح.

رئیس Meta در ادامه به دنبال کنندگان خود اطمینان داد که گرافیک Horizon “قابلیت خیلی بیشتر – حتی روی هدست – دارد و Horizon خیلی سریع در حال بهبود است.” در واقع، به خاطر همه ما، من بسیار امیدوارم که حق با او باشد.