منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قرار شبانه؟ برنامه رابطه Sparks می‌خواهد به شما در برنامه‌ریزی یک شب عالی کمک کند • TechCrunch

قرار شبانه؟ برنامه رابطه Sparks می‌خواهد به شما در برنامه‌ریزی یک شب عالی کمک کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قرار شبانه؟ برنامه رابطه Sparks می‌خواهد به شما در برنامه‌ریزی یک شب عالی کمک کند • TechCrunch

قرار شبانه؟ برنامه رابطه Sparks می‌خواهد به شما در برنامه‌ریزی یک شب عالی کمک کند • TechCrunch

برنامه های دوستیابی زیادی در بازار وجود دارد، اما تعداد زیادی از آنها وجود ندارند که هدفشان زنده نگه داشتن جرقه پس از وارد شدن به یک رابطه باشد. Sparks را وارد کنید، اپلیکیشنی که برای زوج‌های موجود طراحی شده است که می‌خواهند تجربیات جدید و سرگرم‌کننده را وارد زندگی خود کنند.

این استارت آپ مستقر در بارسلون که به عنوان بخشی از TechCrunch Disrupt’s Battlefield 200 به نمایش گذاشته شد، در ماه می 2021 به عنوان MVP معرفی شد و این هفته رسما راه اندازی شد.

این استارت‌آپ توسط مدیر عامل آنکیت نایال تأسیس شد که پس از انعکاس رابطه خود با شریک زندگی خود، ایده اسپارکس را مطرح کرد. او متوجه شد که او و شریک زندگی‌اش اغلب آن‌قدر مشغول بودند که نمی‌توانستند کارهایی را با هم انجام دهند و یافتن فعالیت جدیدی که هر دو به آن علاقه داشتند غیرممکن است. بر اساس این تجربه، Nayal تصمیم گرفت اپلیکیشنی بسازد که بر روی کمک به زوج ها برای بهبود روابط خود با یافتن تجربیات جدید تمرکز دارد، چه انتخاب یک فیلم جدید، دستور غذا، بازی، رستوران یا تعطیلات.

نایل به TechCrunch گفت: «برنامه‌های زیادی وجود دارد که به شما کمک می‌کند شریک پیدا کنید. اما هنگامی که شریکی پیدا کردید، آن برنامه ها را ترک می کنید و هیچ چیزی برای کمک به شما در رابطه شما وجود ندارد. آنجا بود که شکافی دیدم و تعجب کردم که چرا ابزاری برای بهبود روابط نداریم.»

برخی ممکن است تعجب کنند که چرا به یک برنامه برای کمک به تصمیم گیری با شریک زندگی خود نیاز دارند. نایل می‌گوید که این برنامه سعی نمی‌کند تا جایگزین ارتباط بین زوج‌ها شود، بلکه هدف آن این است که دردسر را از برنامه‌ریزی تاریخ‌ها یا کشف تجربیات جدید دور کند.

برنامه Sparks

اعتبار تصویر: جرقه ها

Sparks مجموعه‌ای منتخب از تجربیات و ایده‌های دوستیابی را ارائه می‌دهد که شما و شریک زندگی‌تان می‌توانید در یک رابط تند کشیدن مانند Tinder از آن‌ها استفاده کنید. می‌توانید پیشنهادهای فیلم، دستور العمل‌های جدید، ایده‌های تعطیلات و موارد دیگر را تند بکشید. هنگامی که یک مسابقه وجود دارد، برنامه به شما اطلاع می دهد که کاری وجود دارد که شما و شریکتان می خواهید انجام دهید.

این استارت‌آپ در نظر دارد در سه‌ماهه اول سال 2023 به‌دنبال راه‌اندازی شود و قصد دارد از این بودجه برای افزودن ویژگی‌های بیشتر به برنامه و در عین حال ادغام تجربه شخصی عمیق‌تر برای زوج‌ها استفاده کند.

در مورد آینده، نایل می‌گوید که Sparks را به شبکه‌ای از برنامه‌های فوق‌العاده تبدیل می‌کند که می‌تواند از راه‌های دیگری به زوج‌ها کمک کند.

نایل گفت: “در دراز مدت، ما اهداف بزرگتری داریم.” با زندگی در چین و راه اندازی مشاغل در آنجا، ما با اکوسیستم ابربرنامه ها بسیار آشنا شده ایم و یک شرکت دارای چندین برنامه کلیدی است. ما می خواهیم همان را بیاوریم، اما در روابط. در حالت ایده‌آل، ما می‌بینیم که چهره‌های مختلفی از Sparks ایجاد می‌کنیم، مانند Sparks: The Long Distance Relationship App، The Parents App، The Couples Finance App و غیره.»