منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک می‌شود • TechCrunch

فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک می‌شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک می‌شود • TechCrunch

فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک می‌شود • TechCrunch

به گفته این شرکت، KreditBee فین‌تک هندی ۱۰۰ میلیون دلار اضافی در دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است، زیرا وام دهنده به دنبال گسترش تجارت خود در بازار جنوب آسیا است.

تزریق نقدی جدید بخشی از تامین مالی سری D بزرگتر است که KreditBee می گوید در حال حاضر با 200 میلیون دلار بسته شده است. به گفته یک منبع آگاه، بودجه جدید به رهبری Advent International، استارتاپ مستقر در بنگلور را حدود 680 میلیون دلار ارزیابی می کند.

KreditBee، که سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری دارایی‌های Mirae، Premiji Invest و گروه مالی میتسوبیشی UFJ را نیز در میان حامیان خود به حساب می‌آورد، وام‌های خرد فوری را با شروع از 12 دلار برای مشتریان جدید و اعتبار بیش از 3500 دلار برای متخصصان شاغل ارائه می‌دهد.

کتاب داده های اداره اعتبار هند ضعیف است و باعث می شود اکثر مردم در بازار آسیای جنوبی ارزش اعتبار نداشته باشند. شرکت‌های فین‌تک از سیستم‌های بیمه پیشرفته برای اعطای وام به مشتریان و پیچ و خم رو به رشد بسته از آربیتراژ نظارتی برای فعالیت استفاده می‌کنند.

به گفته این موسسه، KreditBee با 10 بانک و شرکت مالی غیربانکی (NBFC) برای تامین مالی این وام ها همکاری می کند.

ما خوشحالیم که از یک شریک بلند مدت مالی و استراتژیک در Advent استقبال می کنیم. این اعتماد به مدل کسب و کار سودآور ما و پایداری بلند مدت آن را تقویت می کند. مادوسودان اکامبارام، بنیانگذار و مدیرعامل KreditBee در بیانیه ای گفت: آخرین دور به ما کمک می کند تا به چشم انداز خود در خدمت به بیش از 400 میلیون نفر با درآمد متوسط ​​در کشور دست یابیم.

این استارت آپ گفت که در مسیر رشد دارایی های تحت مدیریت خود به بیش از یک میلیارد دلار در شش تا نه ماه آینده است.

تامین مالی جدید آن در زمانی انجام می‌شود که فعالیت معاملات در هند به شدت کاهش یافته است زیرا سرمایه‌گذاران نسبت به نوشتن چک‌های جدید و ارزیابی مدل‌های پذیره‌نویسی خود پس از سقوط ارزش‌گذاری شرکت‌های بورسی محتاط شده‌اند.

«KreditBee شاهد چرخه‌های اعتباری متعددی بوده است و هر بار قوی‌تر ظاهر شده است که منعکس‌کننده سازگاری و انعطاف‌پذیری مدل کسب‌وکار آن است. Ashish Dave، مدیر عامل Mirae Asset Venture Investments در هند، در بیانیه ای گفت: با این سرمایه گذاری، ما تعهد خود را برای حمایت از چشم انداز KreditBee تقویت می کنیم.