منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • فین‌تک مالی تعبیه‌شده Pezesha ۱۱ میلیون دلار پیش از دور بدهی سرمایه سری A افزایش می‌دهد – TechCrunch

فین‌تک مالی تعبیه‌شده Pezesha ۱۱ میلیون دلار پیش از دور بدهی سرمایه سری A افزایش می‌دهد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فین‌تک مالی تعبیه‌شده Pezesha ۱۱ میلیون دلار پیش از دور بدهی سرمایه سری A افزایش می‌دهد - TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

هی هی هی! خوشحالم که با ما برگشتی امروز، ما بیشتر از اینکه توییتر در طول Burning Man چقدر ساکت می شود شگفت زده شده ایم و خوشحالیم که اگر می خواهید سایت اشتراک ما را بخوانید اما به هر دلیلی آن را به تعویق انداخته اید، فروش روز کارگر را برای TechCrunch Plus انجام می دهیم. . – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

 • در این امور مالی بسازیدPezesha، یک استارت‌آپ فین‌تک مستقر در کنیا، با 11 میلیون دلار سرمایه جدید در تلاش است تا شکاف بین دسترسی به محصولات مالی و شکاف مالی 330 میلیارد دلاری برای کسب‌وکارهای کوچک را که 90 درصد از آن را تشکیل می‌دهند، پر کند. شرکت های آفریقایی، آنی گزارش ها.
 • ما همه به هم متصل هستیم: اگر هنوز همدیگر را در هیچ یک از حلقه های رابطه خود در توییتر ندیده اید، ممکن است به زودی. این غول رسانه های اجتماعی ویژگی های «دوستان نزدیک» را در سطح جهانی راه اندازی کرده است. ایوان گزارش ها. چند نفر را به حلقه خود اضافه کنید و شروع به توییت کردن کنید.
 • بدون حمل و نقل برای شما: پلت فرم تحویل Gopuff از نوامبر 2021 فقط در اروپا است، اما ناتاشا ال می نویسد که تصمیم گرفته به خدمتش در اسپانیا پایان دهد. او اشاره کرد که شاید این برای تمرکز بیشتر بر بازار بریتانیا باشد، جایی که درآمد ماهانه 30 درصد افزایش می یابد.

استارت آپ ها و VC ها

سرمایه اولیه پاسخ VC Garry Tan به نیازی بود که ابتدا توسط Y Combinator برجسته شد. تان به عنوان یک شریک در شتاب دهنده از سال 2010 تا 2015، زمانی را صرف کار با شرکت ها کرد تا درک بهتری از نیاز سرمایه گذاران پس از فارغ التحصیلی داشته باشد. این هفته او اعلام کرد که برای رهبری YC و ناتاشا ام با او در مورد آینده Y Combinator مصاحبه کرد.

به نظر می رسد که شرکت سازنده اپلیکیشن اجتماعی داغ تابستان گذشته، Poparazzi، پس از معرفی 15 میلیون دلاری سری A در ماه ژوئن، در حال آماده سازی دور دوم آن است. فهرست جدید App Store تحت حساب توسعه دهنده، TTYL، برنامه ای را که قبلاً منتشر شده بود به نام Made with Friends را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. سارا گزارش ها.

وقتی این خبر مانند یک پای پیتزای بزرگ به چشم شما می آید، خبرهای بیشتری است:

 • حباب های اعلان: دیوین گزارش می دهد که بالاخره یک اپلیکیشن پیام رسان زیر آب وجود دارد.
 • پول برای لباسشویی: استارت‌آپ «اکوشویی» بریتانیایی Oxwash با کمک بودجه جدید، ۱۲ میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا برنامه‌های رشد خود را تغییر دهد. ناتاشا ال گزارش ها.
 • وقتی دورتر است سریعتر: پروژه 5 میلیارد گیگابیتی بریتانیا اولین قرارداد را برای اتصال مناطق روستایی با پهنای باند پرسرعت صادر می کند. جنسیت گزارش ها.
 • PriceOye مهر تأیید Thiel را دریافت می کند: استارت آپ PriceOye مستقر در اسلام آباد طیف وسیعی از محصولات الکترونیکی از جمله گوشی های هوشمند، تلویزیون و لوازم خانگی را ارائه می دهد. گزارش‌ها حاکی از آن است که به تازگی دوری از سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران از جمله پیتر تیل را بسته است جگمیت.
 • طفره رفتن از گلوله SPAC: الکس و آنا یک مقاله واقعا جالب در TC+ نوشت (اگر قبلاً مشترک نیستید از «DC» با 15 درصد تخفیف استفاده کنید) در مورد SPAC ها، چگونگی از هم پاشیدگی آنها، و اینکه چگونه اروپا ممکن است از یک گلوله در آن جبهه طفره رفته باشد.

چگونه با جامعه رمزنگاری خود ارتباط برقرار کنید وقتی همه چیز خوب پیش نمی رود

قهوه ریخته شده روی فرش؛ ارتباط با جوامع کریپتو

اعتبار تصویر: پیتر دیزلی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

از آنجایی که این صنعت نوپایی است که تا حد زیادی کنترل نشده است، شرکت‌های رمزارز معمولاً در ارتباطات بحران تجربه ندارند. (ما در اینجا سخاوتمند هستیم.)

هنگامی که یک بانک یا شرکت خدمات مالی دچار شکست امنیتی شدید یا شوک بی ثباتی می شود، قوانین فدرال نحوه ارتباط با مشتریان خود را دیکته می کند. با این حال، استارت آپ های رمزنگاری باید بر بهترین قضاوت خود تکیه کنند.

Tahem Verma، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Mesha می گوید: “اعلام اینکه آسمان در حال سقوط است و از جامعه خود برای سرمایه گذاری درخواست می کنید، فایده ای ندارد، اما یک چشم انداز بیش از حد گلگون نیز کسی را فریب نمی دهد.”

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

آخرین فرصت برای راه اندازی بازی خود در برنامه بازی فیس بوک. این غول رسانه های اجتماعی اعلام کرد که برنامه مستقل خود را در پایان اکتبر تعطیل می کند. عایشه گزارش ها. نگران نباشید، همچنان می توانید بازی های گیمینگ خود را در فیس بوک واقعی پیدا کنید. زمانی که این اپلیکیشن مستقل دو سال پیش راه اندازی شد، دشوارتر از انتظار فیس بوک به نظر می رسید، بنابراین تصمیم گرفت به جای شکست دادن آنها، به آنها بپیوندد.