منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • فیس بوک از خاموشی اروپا جلوگیری می کند زیرا تنظیم کننده ها بر سر انتقال داده های اتحادیه اروپا-ایالات متحده بحث می کنند – TechCrunch

فیس بوک از خاموشی اروپا جلوگیری می کند زیرا تنظیم کننده ها بر سر انتقال داده های اتحادیه اروپا-ایالات متحده بحث می کنند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فیس بوک از خاموشی اروپا جلوگیری می کند زیرا تنظیم کننده ها بر سر انتقال داده های اتحادیه اروپا-ایالات متحده بحث می کنند - TechCrunch

فیس بوک از خاموشی اروپا جلوگیری می کند زیرا تنظیم کننده ها بر سر انتقال داده های اتحادیه اروپا-ایالات متحده بحث می کنند - TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام و “جمعه مبارک جونیور” همانطور که یکی امروز در ایمیل خود برای من نوشت. امیدوارم پنجشنبه پرباری برای شما بوده باشد. حاجی با یک سری فناوری رباتیک آویزان است، بنابراین فقط من و همراه وفادارم تریر لیکلند لقمه های آبدار اخبار را امروز ارائه می دهیم. لطفاً تا زمانی که او دور است از بازی Pitch Deck Teardown در Five Flute لذت ببرید. متاسفانه برای این نوازنده فلوت، این فلوت ساز نیست. فردا میبینمت! – کریستین

3 برتر TechCrunch

 • مسائل مربوط به حفاظت از داده ها: فیس بوک موفق شد از بسته شدن در اروپا جلوگیری کند، اما ناتاشا ال می‌گوید والدینش، متا، ممکن است با تعلیق روبرو شوند.
 • اینجا و آنجا: من در مورد شرکت فناوری ثروت Farther نوشتم که 15 میلیون دلار بودجه برای افزایش ارزش آن به 50 میلیون دلار آورد. این شرکت ابزارهایی را برای مشاوران مالی فراهم می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهند، در حالی که کاربران را قادر می سازد تا کارهای سرگرم کننده ای مانند “آبشار نقدی” انجام دهند، به این معنی که وقتی از وجوه اضافی سود می برید، می توانید مشخص کنید که سرریز به کجا می رود.
 • وام گرفتن از اپل: ایوان می نویسد که در حالی که گوگل به ادغام Duo و Meet ادامه می دهد، ویژگی جدیدی را معرفی می کند که به کاربران امکان می دهد YouTube و Spotify را با هم تماشا کنند.

استارت آپ ها و VC ها

من از آن لذت بردم دومینیک-مادوریداستان امروز شرکت در مورد شرکت فناوری زنجیره تامین Stimulus، که یک دور بذر 2.5 میلیون دلاری را جمع آوری کرد. او می نویسد که Stimulus محصولی را ارائه می دهد “که به کسب و کارها کمک می کند تا با اجتناب از تامین کنندگان غیرمنطبق هزینه ها را کاهش دهند و در عین حال تامین کنندگان متنوعی را به شرکت هایی که ممکن است آنها را نادیده گرفته اند معرفی کنند.”

ساخت برنامه های داخلی می تواند برای شرکت ها وقت گیر باشد. کایل Superblocks را به ما معرفی می کند، شرکتی که روشی را برای کسب و کارها ایجاد کرده است تا راحت تر خود را بسازند.

 • به شما بال خواهد داد: مایک در مورد طرح سرمایه گذاری شرکتی بریتانیا می نویسد، که یک “صندوق فرشته نهادی” ایجاد کرده است تا به شرکت های کوچکتر اجازه دهد اولین شکست بزرگ خود را در تامین مالی به دست آورند.
 • آن چاقوی جراحی را به من بده: دانشجویان پزشکی اغلب با انجام دادن یاد می گیرند، اما در عصر روبات های جراحی، آموزش آنها اکنون در مسیر واقعیت مجازی پیش می رود. یکی از این شرکت ها FundamentalVR است که 20 میلیون دلار جمع آوری کرد تا شبیه سازی ها را واقعی تر کند. جنسیت گزارش ها.
 • از ورود به خروج: در طول سال گذشته، پلتفرم تجارت الکترونیک کنیا B2B بازار به تعداد هزاران تاجر و کارکنان افزایش یافته است. تاج متوجه شد که شرکت به دنبال تغییر تمرکز، 9 درصد از کارکنان خود را کاهش داده است.
 • حاضر!: ناتاشا امآخرین داستان TechCrunch+ بررسی می کند که آیا edtech هنوز هم صنعتی است که می توان به آن کمک کرد. او برای کسب اطلاعات بیشتر با هفت سرمایه گذار در این فضا صحبت کرد.
 • غذای شما همچنین می تواند کم کربوهیدرات باشد: درست همانطور که ما می توانیم ردپای کربن خود را ببینیم، Kuri اپلیکیشنی را توسعه داده است که همین کار را برای غذای ما انجام می دهد. حاجی نوشتن.

7 سرمایه‌گذار در مورد اینکه چرا استارت‌آپ‌های Edtech برای بقای خود باید به اصول اولیه بازگردند، بحث می‌کنند

کلاه فارغ التحصیلی به عنوان بخشی از لپ تاپ؛ نظرسنجی سرمایه گذاران edtech در سال 2022

اعتبار تصویر: بوریس ژیتکوف (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

قبل از همه‌گیری، الکترونیک بخش خاصی از کف نبود: طبق گزارش Crunchbase، در سال 2019، این استارت‌آپ‌ها تقریباً 7 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خطرپذیر دریافت کردند. سال گذشته، این رقم به 20 میلیارد دلار افزایش یافت، زیرا تلاش‌ها برای محدود کردن شیوع کووید-19 دانش‌آموزان در هر سنی را تحت تأثیر قرار داد.

ناتاشا ماسکارناس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد edtech در طول رکود فعلی، با هفت VC در مورد توصیه‌هایی که به شرکت‌های نمونه کار ارائه می‌دهند، جایی که edtech در حال عبور از بخش‌های دیگر است و اینکه چگونه آنها ترجیح می‌دهند نمایندگی شوند، صحبت کرد:

 • اشلی بیتنر و کیت بالینگر، Firework Ventures
 • Jan Lin-Matern، بنیانگذار و شریک، Emerge Education
 • Malvika Bhagwat و Kriti Bansal، Owl Ventures
 • Jomayra Herrera، شریک، Reach Capital
 • ربکا کادن، شریک عمومی، Union Square Ventures

جومایرا هررا، شریک ریچ کپیتال، گفت: «من می‌توانم بگویم چند سال گذشته بیشتر یک ناهنجاری بوده است و ما به سرعت پایدارتری برمی‌گردیم.

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

آخرین فشارهای مالی ریوین را مجبور به اتخاذ برخی اقدامات از جمله کاهش 900 شغل در ماه جولای کرد. درآمد سه ماهه دوم آن اواخر امروز منتشر خواهد شد ژاکلین با 3 موردی که باید در درآمد سه ماهه دوم Rivian مراقب آنها باشید، آماده می شود.

شیائومی یک جفت محصول جدید برای شما آورده است برایان و ایوان. اولی در مورد ربات انسان نما جدید اوست که باعث می شود به فیلم I the Robot خیلی فکر کنم. دومی یک تلفن تاشو است که فقط در چین موجود است.

در مورد گوشی‌ها، هرکسی که نسبت به موتورولا ریزر قدیمی خود دلتنگ است، می‌خواهد آخرین نسخه آن را بررسی کند. برایان باز هم هست.