منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فناوری Spin 16 میلیون دلار برای محافظت از برنامه های SaaS در برابر حملات جمع آوری می کند – TechCrunch

فناوری Spin 16 میلیون دلار برای محافظت از برنامه های SaaS در برابر حملات جمع آوری می کند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فناوری Spin 16 میلیون دلار برای محافظت از برنامه های SaaS در برابر حملات جمع آوری می کند - TechCrunch

فناوری Spin 16 میلیون دلار برای محافظت از برنامه های SaaS در برابر حملات جمع آوری می کند - TechCrunch

Spin Technology، ارائه‌دهنده نرم‌افزار حفاظت از داده‌ها که به مشتریان سازمانی خدمت می‌کند، امروز اعلام کرد که ۱۶ میلیون دلار در دور سری A به رهبری Blueprint Equity با مشارکت سانتا باربارا Venture Partners و Blu Venture Investors جمع‌آوری کرده است. مدیر عامل شرکت دیمیتری دونتوف گفت که سرمایه جدید – که ارزش اسپین پس از پول را 55 میلیون دلار می کند – برای حمایت از رشد، گسترش نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) اسپین و افزایش تیم های بازاریابی، فروش و مهندسی استفاده خواهد شد. استارت آپ

اکثر کسب و کارها از برنامه های شخص ثالث برای گسترش محیط های ابری SaaS خود استفاده می کنند. طبق گفته Okta، در حقیقت، امروزه شرکت ها به طور متوسط ​​از 89 برنامه SaaS استفاده می کنند که 24 درصد نسبت به سال 2016 افزایش داشته است. اما در حالی که این برنامه ها به تخلیه کارهایی که معمولاً توسط تیم های داخلی انجام می شود کمک می کنند، می توانند سازمان ها را در معرض حملات قرار دهند. به عنوان مثال، برنامه های شخص ثالث ممکن است با عملکردهای حساب مهمان پیکربندی نادرست، ادغام ها و اتصالات ارسال شوند که منجر به نقض داده ها شود.

دونتوف در سال 2017 که به دنبال حل این مشکل بود، Spin مبتنی بر پالو آلتو را تأسیس کرد. دونتوف که سه بار کارآفرینی کرده است، می گوید که از او الهام گرفته شده است تا پلتفرمی ایجاد کند که از هوش مصنوعی برای شناسایی فعالیت های “سایه IT” در محیط های SaaS مبتنی بر ابر استفاده می کند.

چرخش

اعتبار تصویر: تکنولوژی چرخش

Spin به عنوان نوعی برنامه آنتی ویروس پیشرفته عمل می کند و برنامه های SaaS را با استفاده از یک الگوریتم و پایگاه داده ای از برنامه های مخرب و برنامه های افزودنی مرورگر اسکن می کند. Dontov می‌گوید این پلتفرم می‌تواند باج‌افزار را در سراسر پلتفرم‌هایی از جمله Google Workspace، Microsoft Office 365 و Salesforce شناسایی کند، ارزیابی‌های خودکار ریسک و پشتیبان‌گیری را انجام دهد و به کاربران اجازه دهد سیاست‌هایی ایجاد کنند که مدیریت دسترسی را تعیین می‌کند.

تا به امروز، اسپین، که ادعا می کند بیش از 1600 مشتری دارد، 18 میلیون دلار سرمایه مخاطره آمیز جمع آوری کرده است. موفقیت این استارت‌آپ را می‌توان تا حدی به علاقه شدید سرمایه‌گذاران به بخش امنیت سایبری نسبت داد – علاقه‌ای که در برابر بادهای مخالف اقتصاد کلان (تاکنون) ثابت شده است. بودجه VC امنیت سایبری در سال 2021 به رکورد 11.5 میلیارد دلار رسید. و در نیمه اول سال 2022 به 12.5 میلیارد دلار رسید.

این تعجب آور نیست. به هر حال، تقاضا برای محصولات امنیت سایبری همچنان بالاست. همانطور که همکار من کارلی پیج می نویسد، حملات باج افزاری حدود 2.9 میلیون حمله را از ژانویه 2021 تا آگوست 2021 به خود اختصاص داده اند، در حالی که حملات زنجیره تامین با هدف قرار دادن SolarWinds و Kaseye در سال 2020 چهار برابر شده است. آژانس امنیت سایبری اتحادیه اروپا، ENISA، اخیرا هشدار داده است که امنیت دفاعی سنتی است. دیگر در محافظت در برابر این نوع حملات موثر نیست.

گارتنر تخمین می زند که شرکت ها 172 میلیارد دلار برای امنیت فناوری اطلاعات در این کشور هزینه خواهند کرد 2022.

شلدون لوئیس از Blueprint Equity در بیانیه ای گفت: “آینده کار اکنون است، اما تجهیزات امنیتی و پشتیبان مورد نیاز برای پشتیبانی از کار توزیع شده از طریق برنامه های کاربردی SaaS از نیازهای بازار عقب مانده است و به بازیگران بد فرصت های گسترده ای برای سوء استفاده می دهد.” ارائه شده به TechCrunch. “Spin وارد عمل شد و یک راه حل امنیتی سازمانی و پشتیبان با کاربری آسان ایجاد کرد که بدون پیچیدگی مدیریت پروتکل های امنیتی، نگرانی از محافظت از باج افزار یا هزینه ذخیره سازی داده، بهره وری را برای کاربران بزرگترین برنامه های SaaS فراهم می کند.”