منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • فارغ التحصیل Alphabet X شرکت رباتیک agtech Mineral • TechCrunch

فارغ التحصیل Alphabet X شرکت رباتیک agtech Mineral • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فارغ التحصیل Alphabet X شرکت رباتیک agtech Mineral • TechCrunch

کمی بیش از دو سال پس از اولین عرضه عمومی، Mineral به شرکت Alphabet خود تبدیل شد. تیمی که قبلاً به عنوان “پروژه کشاورزی محاسباتی” شناخته می شد (هیچ جایزه ای برای دانستن اینکه چرا نام جدید را انتخاب کردند) به تازگی آزمایشگاه X “Moonshot” را تکمیل کردند.

الیوت گرانت، مدیرعامل این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: «پس از پنج سال انکوباتور فناوری ما در X، کارخانه مهتاب آلفابت، Mineral اکنون یک شرکت آلفابت است. “ماموریت ما کمک به کشاورزی پایدار در مقیاس بزرگ است. ما این کار را با توسعه یک پلت فرم و ابزارهایی انجام می دهیم که به جمع آوری، سازماندهی و درک اطلاعات ناشناخته یا قبلاً درک شده در مورد دنیای گیاهان کمک می کند – و آن را مفید و کاربردی می کند.

سال‌ها پس از تلاش برای ایجاد یک بخش رباتیک عمدتاً از طریق اکتساب، به نظر می‌رسد آلفابت در حال رشد یک بخش دیگر از لحاظ داخلی است. Mineral به دنبال روبات‌های Everyday Robots و Intrinsic از X به یک زیرمجموعه کاملاً راه‌اندازی آلفابت رشد می‌کند.

Mineral از ربات‌های داخلی خود برای ایجاد مجموعه داده‌ها و انجام تحقیقات روی محصولات مختلف استفاده می‌کند. توضیح می‌دهد که در نیم دهه وجود (عمدتاً مخفیانه)، اکثر شرکت‌ها به اندازه کافی خوب کار می‌کنند و حجم داده‌های مورد نیاز برای استفاده از یادگیری ماشین را جمع‌آوری می‌کنند.

گرانت می گوید: «هیچ حالت واحد جمع آوری داده مناسب برای هر کار کشاورزی یا محصول وجود ندارد. ما با یک مریخ نورد گیاهی شروع کردیم که می‌توانست مقادیر عظیمی از تصاویر با کیفیت بالا را ثبت کند و به مرور زمان به ساخت فناوری ادراک تعمیم‌یافته که می‌توانست در پلتفرم‌هایی مانند روبات‌ها، تجهیزات کشاورزی شخص ثالث، هواپیماهای بدون سرنشین، دستگاه‌های کنترلی و تلفن‌های همراه کار کند، گسترش یافتیم. “

هدف نهایی این شرکت ایجاد مجموعه داده های دقیق و غنی است که می تواند توسط کشاورزان در سراسر جهان برای استفاده از عوامل ناشناخته قبلی در کشت استفاده شود. با انجام این کار، امیدوار است به کشت محصولاتی که در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم‌تر هستند، بدون تشدید این مشکل کمک کند.