منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • علیرغم ایرادات بی‌شماری، ایالات متحده همچنان برای بنیان‌گذاران سیاه‌پوست استارت‌آپ که به دنبال دلار VC هستند، برتر است • TechCrunch

علیرغم ایرادات بی‌شماری، ایالات متحده همچنان برای بنیان‌گذاران سیاه‌پوست استارت‌آپ که به دنبال دلار VC هستند، برتر است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
علیرغم ایرادات بی‌شماری، ایالات متحده همچنان برای بنیان‌گذاران سیاه‌پوست استارت‌آپ که به دنبال دلار VC هستند، برتر است • TechCrunch

با این اوصاف، ایالات متحده هنوز بهترین مکان در جهان برای جمع آوری پول از بنیانگذاران استارتاپ سیاه پوست است. اندازه چک بزرگتر است، بازار بالغ تر است، جاه طلبی بیش از حد است. بودجه بیشتر، گزینه های بیشتر، امکانات بیشتر، بیشتر، بیشتر، بیشتر وجود دارد.

صحبت در مورد کمک های مالی ناگوار و رفتار اغلب تبعیض آمیز که بنیانگذاران سیاه پوست در ایالات متحده دارند، به اندازه کافی آسان است. اما واقعیت این است که در میان مه، قلب رویای آمریکایی همچنان می تپد.

مثلا، لوتانا ایزیکهبنیانگذار سریال، گفت که می‌خواهد برای استارت‌آپ جدید خود در ایالات متحده سرمایه جمع‌آوری کند، علیرغم اینکه بیش از یک میلیون دلار برای فین‌تک مستقر در بریتانیا، XPO جمع‌آوری کرده است.

او گفت: «در سراسر حوضچه در بریتانیا، طرز فکر بسیار محدود است، به ویژه در مرحله بذر،» و افزود که دانه در بریتانیا یک دور قبل یا خانوادگی در ایالات متحده است.

“من فکر می کنم این به دلیل کوچک بودن بریتانیا در مقایسه با سایر مناطق است، بنابراین ذهن فقط می تواند رویاهای بزرگی داشته باشد. این واقعاً یک مارپیچ است – ثروت کمتر، سرمایه کمتر، ایده های کمتری که به تک شاخ تبدیل می شوند.

Cephas Ndubueze، که اهل آلمان است، احساسات مشابهی را ابراز کرد. او گفت که همچنان به دنبال سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز برای استارت‌آپ خود به ایالات متحده است، زیرا داستان‌های موفقیت بنیان‌گذاران سیاه‌پوست در ایالات متحده بیشتر از اروپا است، که به معنای شانس بیشتری برای او برای یافتن راه خود در مقایسه با آلمان است.

او به TechCrunch گفت: «قطعاً می توانم بگویم که ایالات متحده محیط بهتری برای بنیانگذاران سیاه پوست است. چرا؟ سرمایه‌گذاران متنوع‌تر در ایالات متحده، سرمایه‌گذاران بیشتری در کسب‌وکارهای غیر سنتی سرمایه‌گذاری می‌کنند. سرمایه‌گذاران نهادی بیشتر در مرحله ایده، اندازه‌های بلیط را از 100000 دلار تا 500000 دلار، فرصت‌های بیشتری برای ایجاد شبکه‌ای از بنیان‌گذاران، و سرمایه‌گذاران بیشتری ارائه می‌کنند. در گذشته روی بنیانگذاران سیاه پوست سرمایه گذاری کرده است.

در حالی که ممکن است استقبال از بنیانگذاران سیاهپوست در ایالات متحده گرمتر به نظر برسد، اما اعداد و ارقام بیشتر همین را نشان می دهد. (فرانسه و آلمان داده‌های نژادی را ردیابی نمی‌کنند، اگرچه بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران خطرپذیر که توسط TechCrunch مصاحبه شده‌اند، شواهدی حکایتی از نژادپرستی مداوم در هر دو بازار آشکار کردند.) از قضا، بنیان‌گذاران به دنبال فرصت‌های شبکه‌سازی به ایالات متحده هستند.