منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صرافی رمزنگاری محبوب چینی Huobi Global توسط About Capital • TechCrunch خریداری شد

صرافی رمزنگاری محبوب چینی Huobi Global توسط About Capital • TechCrunch خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صرافی رمزنگاری محبوب چینی Huobi Global توسط About Capital • TechCrunch خریداری شد

صرافی رمزنگاری محبوب چینی Huobi Global توسط About Capital • TechCrunch خریداری شد

Huobi Global که زمانی بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال چین بود، از زمانی که بازار داخلی را پس از ممنوعیت رمزارز پکن ترک کرد، در حال بازسازی است. اکنون این شرکت در آستانه تصاحب یک شرکت سرمایه گذاری است.

Huobi Global امروز اعلام کرد که سهامدار کنترل کننده آن معامله را برای فروش کل سهام خود به About Capital، یک شرکت مدیریت صندوق مستقر در هنگ کنگ که توسط تد چن تأسیس شده است، تکمیل کرده است. این گزارش قبلی بلومبرگ را تأیید می کند که بنیانگذار لئون لی به دنبال فروش اکثر سهام خود به قیمت بیش از 1 میلیارد دلار است و ارزش مبادله را 3 میلیارد دلار می کند.

Huobi Global که در سال 2013 تأسیس شد، رونق ارزهای دیجیتال را در چین تجربه کرد، قبل از اینکه پکن تمام تراکنش‌های رمزنگاری را در سال 2021 غیرقانونی کرد. شرکت مادر Huobi Group اکنون چتری از نهادهای مرتبط با رمزنگاری را اداره می‌کند، از جمله صرافی پرچم‌دار خود Huobi Global، سرمایه مخاطره‌پذیر واحد خود Huobi Ventures و رمزارز. سرویس ابری

Huobi Global و رقیب Binance گفتند که پس از ممنوعیت، خدمات رسانی به مشتریان مستقر در چین را متوقف کردند. در حالی که بایننس مدت‌ها قبل از سرکوب، گسترش جهانی را آغاز کرد، به نظر می‌رسید که Huobi Global تحت تأثیر تغییرات نظارتی قرار گرفته است، زیرا بخش بزرگی از کاربران آن هنوز در چین بودند. طبق گزارش ها، این پلتفرم تجاری تابستان امسال 30 درصد از نیروی کار خود را پس از خروج از چین کاهش داد.

در رابطه با خرید کپیتال، “تیم های اصلی عملیات و مدیریت تجاری” Huobi تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت. مبلغ دقیق این معامله فاش نشده است، اما به نظر می رسد که والدین جدید سرمایه بسیار مورد نیاز خود را برای کمک به صرافی برای غلبه بر مشکلات مالی خود و جهانی شدن در میانه رونق کریپتو فراهم می کند.

به گفته About Capital، Huobi Global “یک سری ابتکارات بین المللی جدید را برای ارتقای برندها و گسترش تجارت انجام خواهد داد، از جمله یک هیئت مشاوره استراتژیک جهانی به رهبری چهره های برجسته صنعت، تزریق سرمایه کافی به صندوق حاشیه و تضمین ریسک و همچنین اقداماتی برای افزایش بیشتر رقابت پذیری.”

لی در بیانیه ای گفت: «به دنبال خروج Huobi از بازار سرزمین اصلی چین در سال 2021، ما به دنبال جهانی شدن در میان یک محیط بازار چالش برانگیز سرعت بخشیده ایم که به انگیزه Huobi برای جستجوی یک ساختار سهام جدید با چشم انداز جهانی و منابع بین المللی کمک می کند. ما معتقدیم که خرید موفقیت‌آمیز شرکت About Capital به توسعه جهانی Huobi در هر دو جنبه کمک خواهد کرد.