منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شنیدن سخنان مدیر عامل Slingshot ملانی استریکلن در مورد شبیه سازی مدار TC Sessions: Space • TechCrunch

شنیدن سخنان مدیر عامل Slingshot ملانی استریکلن در مورد شبیه سازی مدار TC Sessions: Space • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شنیدن سخنان مدیر عامل Slingshot ملانی استریکلن در مورد شبیه سازی مدار TC Sessions: Space • TechCrunch

درک آنچه در مدار، در حال حاضر و در آینده نزدیک اتفاق می افتد، به طور فزاینده ای برای منافع تجاری و نظامی مهم است و Slingshot Aerospace خود را در مرکز این فضای به سرعت در حال تکامل قرار می دهد. یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل ملانی استریکلن در TC Sessions: Space در 6 دسامبر به ما خواهد پیوست تا در مورد شبیه سازی محیط مداری شلوغ زمین صحبت کنیم.

اسلینگ‌شات خود را به‌عنوان یک «چشم‌انداز دیجیتالی بی‌درنگ فضا» ارائه می‌کند، که منابع داده‌های متعددی را ترکیب می‌کند تا تصویری دقیق از مکان، زمان و چگونگی نگاه کردن چیزها در هر ثانیه ایجاد کند. «دوقلوی دیجیتالی» این شرکت در فضا نه تنها ماهواره‌های فعال، بلکه زباله‌های مداری، آب‌وهوای فضایی مانند شراره‌های خورشیدی و سایر رویدادهای گذرا و شبیه‌سازی فیزیک را نیز شامل می‌شود. این داده ها نه تنها برای جلوگیری از برخورد، بلکه برای برنامه ریزی پرتاب، آموزش دانشجویان و مهندسان کنجکاو فضایی و غیره استفاده می شود.

خود استریکلن دارای سابقه نظامی است و قبل از ایفای نقش در صنعت هوافضا به عنوان افسر در نیروی هوایی خدمت کرده است. به این ترتیب، او بدون شک درک بسیار روشنی از اهمیت و نقاط اصطکاک در فرآیندهای اطلاعاتی و نظارتی مرتبط با فضا دارد. این شرکت در ماه مارس 25 میلیون دلار جمع‌آوری کرد و در اواخر همان ماه قرارداد نیروی فضایی را به همان میزان فرود آورد.

او همچنین دیده است که چگونه بخش‌های نظامی، فضایی و فناوری توسط مردانی با پیشینه‌های خاص تسلط دارند و اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که Slingshot در همان دام نیفتد. این شرکت یکی از اولین شرکت هایی بود که پیمان نیروی کار فضایی 2030 را امضا کرد، که در آن امضاکنندگان به طور منظم اعداد سختی را در مورد تنوع گزارش می کنند و برای ایجاد تغییرات سیستمی تلاش می کنند. این اتفاق در حال حاضر نیز رخ داده است: استریکلن در سمپوزیوم فضایی امسال به من گفت که این شرکت از نظر جنسیتی خنثی است و امیدوار است که آن را به همین شکل حفظ کند.

دنیای به سرعت در حال تکامل سیم‌های مداری و ردیابی، و همچنین تغییر چشم‌انداز اقتصاد فضایی، موضوعات گفتگوی کنار آتش ما در TC Sessions: Space خواهد بود.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.

TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود. همین امروز مجوز خود را بخرید و سپس به ما بپیوندید تا آخرین فناوری‌های فضایی را از باهوش‌ترین ذهن‌های این صنعت ببینید و در مورد آن بیاموزید، درباره فرصت‌ها ارتباط برقرار کنید و یک استارت‌آپ قوی‌تر به سوی ستاره‌ها بسازید.