منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شما آنقدر خاص نیستید (قسم می خورم، اینجا یک زاویه شروع وجود دارد) – TechCrunch

شما آنقدر خاص نیستید (قسم می خورم، اینجا یک زاویه شروع وجود دارد) – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شما آنقدر خاص نیستید (قسم می خورم، اینجا یک زاویه شروع وجود دارد) - TechCrunch

به هفته نامه استارتاپ ها خوش آمدید، نگاهی تازه به اخبار و روند استارت آپ های این هفته. برای دریافت این در صندوق پستی خود، اینجا مشترک شوید

برای خوانندگان قدیمی استارتاپ ویکلی، به یاد دارید که edtech ضربان اصلی من بود. مانند روز اول برنده است. بیشتر پوشش من روی ظهور edtech در اوایل همه‌گیری، عجله دیوانه‌وار تک‌شاخ و حتی برخی از عرضه‌های عمومی متمرکز بوده است. Duolingo همچنان شرکتی است که من بیشتر در مورد آن می شناسم، بیشتر به این دلیل که هزاران کلمه در مورد جغد روشنگر و داستان تأسیس وحشی آن نوشته ام.

در حالی که این روزها بیشتر روی فین‌تک متمرکز شده‌ام، کنجکاو بودم که آیا edtech هنوز یک معامله بزرگ است یا اینکه این بخش – مانند بسیاری از موارد در دوران رکود – با یک بازنشانی مواجه است. این هفته، من با هفت سرمایه‌گذار سرمایه‌گذاری خطرپذیر مصاحبه کردم که بر فناوری آموزش تمرکز می‌کنند تا بهتر درک کنند که این بخش در دوران رکود چگونه کار می‌کند.

غذای بزرگ؟ Edtech با یک بررسی واقعیت در قالب نظم و انضباط مواجه است. سرمایه گذاران توضیح دادند که کل اکوسیستم استارتاپی امسال کندتر است. edtech تفاوتی ندارد. اگر هیچ چیز دیگری، همانطور که ربکا کادن از USV گفت: “رونق این دسته در چند سال گذشته به این معنی است که بیشتر مجموعه های آموزشی متمرکز ما به خوبی تامین می شود. [ … ] این دورها فرصت‌طلبانه خواهد بود تا از سر ضرورت، و بیشتر آنها بر ایجاد کسب‌وکار خود برای چند سال آینده متمرکز هستند.»

همانطور که Kaden توضیح می دهد، زمان تمرکز فرا رسیده است و edtech، خوشبختانه، سرمایه لازم برای انجام این کار را دارد. این باعث می شود کمی درباره توصیه ای که دوستم اغلب به گروه دوستانمان می کند فکر کنم: ما آنقدرها هم خاص نیستیم و این چیز خوبی است. او آن را به بهترین شکل ممکن معنا می کند، و درس این است که احساس تغییر، استرس یا اضطراب آنقدر عمیق نیست که در اولین بار احساس می کنیم. آنچه ما در حال گذراندن آن هستیم این است که توسط افراد دیگر در اواسط 20 سالگی یا، خوب، بخش‌های دیگر در زمین استارت‌آپ در حال حاضر به اشتراک گذاشته می‌شود. تنها چیزی که مهم است این است که آیا شما به اندازه کافی قبل از روشن شدن نورافکن روی خود سرمایه گذاری کرده اید، به طوری که وقتی چراغ ها خاموش می شوند، هنوز آنجا باشید. فقط ساکت تر و شاید کمی تمرکز بیشتر روی پشت صحنه.

به هر حال، برای نظرسنجی کامل، قطعه TechCrunch+ من را بخوانید: «7 سرمایه‌گذار درباره اینکه چرا استارت‌آپ‌های Edtech باید به اصول اولیه بازگردند تا بقای خود را ادامه دهند، بحث می‌کنند.» همچنین می‌توانید تحلیل همراه من را بررسی کنید، «ادتک دیگر چیزی خاص است و این چیز خوبی است. ”

در ادامه این خبرنامه، نگاهی به درهای بسته هاوس، صندوق اجرایی سافت‌بانک، و حذفی که نمی‌خواهید از دست بدهید، خواهیم انداخت. مثل همیشه، شما می توانید با ارسال این خبرنامه به یکی از دوستان و یا من را در توییتر دنبال کنید

خانه را پایین بیاورید

من درباره Haus نوشتم، یک شرکت آشپزی پرهیاهو با پشتوانه VC که با توجه به شکست سری A می‌فروشد. هلنا پرایس هامبرشت، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران، درباره آنچه بین شرکت و سرمایه‌گذار اصلی بالقوه‌اش رخ داده است، صحبت کرد. معامله و آنچه بعدا می آید

این چیزی است که مهم است: من هرگز کارآفرینی را ندیده‌ام که در مورد چالش‌ها و نتایج نامطلوبی که در استارت‌آپ‌ها اتفاق می‌افتد شفاف باشد. در اینجا گزیده ای از مصاحبه من با او است.

«همیشه داشتن پول کم خطرناک است. ما به آن نقطه رسیده‌ایم و این مایه شرمساری است، اما می‌دانم که شرکت‌های زیادی در حال حاضر در این موقعیت هستند.» من بیش از 20 سال است که کارهایم را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارم. این قطعا چیزی در DNA من است. اگر اشتراک‌گذاری این فرآیند برای بنیان‌گذار دیگری در شرایط دشوار و در نظر گرفتن گزینه‌های آن‌ها مفید باشد، پس همه چیز کمی بیشتر ارزش دارد.»

در مورد آینده کارآفرین کهنه‌کار برندسازی سیلیکون ولی، هیچ برنامه‌ای فوری برای ورود به یک استارت‌آپ جدید وجود ندارد.

“هدف من در حال حاضر این است که تا حد امکان کمک کنم تا این فرآیند ABC به بهترین نتیجه ممکن برسد. سپس مدتی را برای پردازش چهار سال گذشته صرف خواهم کرد. این بسیار خارق العاده و همچنین وحشیانه و آسیب زا بود. من می‌روم استراحت کنم و این را پردازش کنم.»

ذره بین نور خورشید را به نقطه تکرار در پس زمینه فیروزه ای، نمای با زاویه بالا متمرکز می کند.  بررسی دقیق فنی

اعتبار تصویر: MirageC (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

پس چه زمانی SoftBank Execution Fund III کاهش می یابد؟

این هفته در Equity، سه نفر مورد علاقه شما به اعداد و تفاوت های پشت سر تیترها می پردازند. این به معنای SoftBank، Coinbase، و معاملات ByteDance، Haus و Axios بود.

در اینجا دلیل مهم است: بخشی از مکالمه حول محور ضرر و زیان سافت بانک بود که واقعاً نقطه برجسته نمایش بود. آیا ما شاهد شکل گیری قوس رستگاری برای یکی از بزرگترین و پر سر و صداترین سرمایه گذاران چند سال گذشته هستیم؟ و تایگر گلوبال چه فکری می کند؟ سوالات بسیار زیاد و شنیدن از مری آن و الکس همیشه سرگرم کننده است.

رئیس گروه سافت بانک، ماسایوشی سون سخنرانی اصلی در کنگره جهانی JCI

اعتبار تصویر: کیوشی اوتا / بلومبرگ / گتی ایماژ

بازی Pitch Deck Teardown: Five Flute’s 1.2 میلیون دلاری پیش دک

Haje Jan Kamps از TC با یک خرابی عرشه دیگر بازگشته است، این بار به عرشه نگاه می کند که به Five Flute کمک کرد تا قبل از راند 1.2 میلیون دلار جمع آوری کند.

در اینجا دلیل مهم است: اگر این سریال را دنبال نکرده اید، – و منظورم این است که به بهترین شکل ممکن – از دست داده اید. Haje اسلاید به اسلاید پیش می رود و در این مورد به من چیزهای زیادی در مورد اینکه چرا از نظر طول عرشه می تواند بیشتر باشد و چرا “بلاک کلمه” اشتباه بزرگی است که بنیانگذاران مرتکب می شوند، به من آموخت. داستان را اینجا بخوانید و اگر جرات دارید هاژه را برای سریال پیشنهاد دهید.

شما آنقدر خاص نیستید (قسم می خورم، اینجا یک زاویه شروع وجود دارد) - TechCrunch

اعتبار تصویر: پنج فلوت (در یک پنجره جدید باز می شود)

اگر خبرنامه هفته گذشته را از دست دادید

آن را اینجا بخوانید: «سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز به بنیان‌گذاران: از چه چیزی دست می‌کشند؟» ما همچنین یک پادکست همراه داریم که می‌توانید در اینجا گوش دهید: «بنیان‌گذاران، نهنگ‌ها و دریا انرژی کارآفرینی را تغییر می‌دهند».

در TechCrunch دیده می شود

درآمد کوین بیس انتظارات را از دست می دهد زیرا زمستان کریپتوها در حال افزایش است

فینیکس 30 میلیون دلار جمع آوری می کند زیرا نورافکن های فین تک طرف های خود را انتخاب می کنند

مارک کوبان، ماوریکس در آب داغ بر فراز ویجر “طرح پونزی”

استارتاپ امنیت ابری Wiz تنها در 18 ماه به 100 میلیون دلار ARR رسید

در TechCrunch+ دیده می شود

بهترین تک شاخ های ابری آنقدرها هم که فکر می کنید اغراق آمیز نیستند

چند توصیه صریح برای استارت آپ های منبع باز که به دنبال مناسب بودن با بازار محصول هستند

چگونه استارت‌آپ‌های سلامت دیجیتال در چشم‌انداز قانونی پس از Roe حرکت می‌کنند

در همان زمان، همان مکان، هفته آینده؟ بزودی با شما حرف میزنم

n