منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت ژاپنی فناوری بهداشت Ubie به دنبال تقویت توسعه ایالات متحده با سری C 19 میلیون دلاری است • TechCrunch

شرکت ژاپنی فناوری بهداشت Ubie به دنبال تقویت توسعه ایالات متحده با سری C 19 میلیون دلاری است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت ژاپنی فناوری بهداشت Ubie به دنبال تقویت توسعه ایالات متحده با سری C 19 میلیون دلاری است • TechCrunch

شرکت ژاپنی فناوری بهداشت Ubie به دنبال تقویت توسعه ایالات متحده با سری C 19 میلیون دلاری است • TechCrunch

Ubie، یک استارت‌آپ مستقر در توکیو که یک برنامه بررسی علائم مبتنی بر هوش مصنوعی و محصولات بیمارستانی SaaS را ارائه می‌کند، توسعه ۱۹ میلیون دلاری را به دور قبلی سری C خود بسته است. این مبلغ کل بودجه استارت‌آپ فناوری سلامت را به ۴۵.۲ میلیون دلار در سری C می‌رساند.

به گفته کوتا کوتو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Ubie، دور توسعه یافته شامل 90٪ سهام و 10٪ تامین مالی از طریق بدهی است. با این دور، Ubie از زمان آغاز به کار خود در سال 2017 در مجموع 76 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این استارت آپ از اظهار نظر در مورد ارزش شرکت خود خودداری کرد، اما یک منبع آشنا که به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد، به TechCrunch گفت که ارزش آن اکنون 250 میلیون دلار برآورد شده است. سرمایه گذاران در آخرین تامین مالی عبارتند از Sogo Medical، AAIC Investment، Japan Impact Investment، Rakuten Capital، Shoko Chukin Bank، Japan Finance Corporation و Mizuho Bank.

Ubie قصد دارد پس از ورود به سنگاپور در ماه آگوست، از درآمد حاصله برای گسترش پلت فرم مراقبت های بهداشتی و تقویت ورود خود به ایالات متحده استفاده کند. این استارت آپ اپلیکیشن بررسی علائم خود را در اوایل سال جاری در ایالات متحده راه اندازی کرد و یک شرکت تابعه در ایالات متحده را در ماه اکتبر افتتاح کرد. کوتو به TechCrunch گفت که سیستم پزشکی سنگاپور با توجه به پیشینه جغرافیایی و فرهنگی آن شبیه به ژاپن است، بنابراین این شرکت تصمیم گرفت که سنگاپور “اولین قدم مناسب برای گسترش جهانی” باشد.

کوتو توضیح داد که این خروجی در حال مذاکره با شرکت های داروسازی برای افزایش مشارکت است، که بسیاری از آنها دفاتری در ساحل شرقی دارند. کوتو اضافه کرد که انتظار دارد اوایل سال آینده چندین قرارداد مشارکت را نهایی و اعلام کند.

Ubie تنها شرکت فناوری سلامت نیست که یک بررسی کننده علائم مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مصرف کنندگان توسعه می دهد. یک استارت آپ مستقر در بوستون، Buoy Health، یک برنامه بررسی علائم با استفاده از هوش مصنوعی ساخته است. Ada Health مستقر در برلین نیز یک برنامه ارزیابی علائم مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کرده است. و Mediktor IBM به افراد در ارزیابی علائم کمک می کند. کوتو به عنوان تمایز اشاره کرد که Ubie یک محصول B2B به نام Ubie for Hospital که با نام AI Monshin نیز شناخته می‌شود و یک برنامه B2C برای کاربران فردی ارائه می‌دهد. Ubie for Hospitals که به پزشکان اجازه می دهد زمان خود را برای یادداشت برداری از شرح حال بیماران کاهش دهند، یک نرم افزار پرسشنامه پزشکی است که از طریق آن بیماران می توانند قبل از ملاقات با پزشکان، یک پیش مصاحبه را از طریق تبلت انجام دهند.

بر اساس داده های استخراج شده از حدود 50000 مقاله تحقیقاتی پزشکی [created by more than 50 physicisans]A. I. Monshin [automatically] کوتا گفت: حدود 20 سوال از 3500 نوع داده سوال را انتخاب کرده و می پرسد.

Ubie که توسط دکتر Yoshinori Abe و مهندس Kubo تأسیس شد، ادعا می کند که بیش از 1100 موسسه پزشکی در ژاپن از هوش مصنوعی Ubie Monshin استفاده می کنند. این شرکت همچنین بیش از 7 میلیون کاربر فعال ماهانه (MAU) از برنامه بررسی علائم خود دارد. Ubie حدود 200 کارمند دارد.