منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت های وب 3 چگونه باید در زمان رکود به جذب سرمایه نگاه کنند؟ – TechCrunch

شرکت های وب 3 چگونه باید در زمان رکود به جذب سرمایه نگاه کنند؟ – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت های وب 3 چگونه باید در زمان رکود به جذب سرمایه نگاه کنند؟ – TechCrunch

شرکت های وب 3 چگونه باید در زمان رکود به جذب سرمایه نگاه کنند؟ – TechCrunch

بازار مالی سقوط امسال تأثیر منحصر به فردی بر صنعت وب 3 دارد. شرکت‌های Web3 جدیدترین اعضای اکوسیستم فین‌تک هستند و رکود فعلی اولین ضربه بزرگ به صنعت را نشان می‌دهد.

جمع آوری کمک های مالی در چنین مواقعی می تواند چالش بزرگی باشد و راه نجات اصلی برای شرکت های وب 3 است که به دنبال غلبه بر این رکود هستند. تفاوت اصلی بین شرکت های وب 3 و همتایان آنها در صنایع با سابقه تر این است که دومی ارزهای رمزنگاری شده (در مقابل فقط فیات) را به عنوان نوعی سرمایه گذاری می پذیرد. این باعث می شود معاملات وب 3 سریعتر بسته شوند.

با این حال، برای بستن این معاملات، تعدادی استراتژی وجود دارد که شرکت‌های web3 می‌توانند و باید از پیشینیان خود استفاده کنند. در نهایت، این تعادل ظریفی است از سنجش گزینه‌های مختلف جمع‌آوری کمک‌های مالی موجود و دانستن اینکه کدام شیوه‌ها را در طول مسیر اتخاذ یا اجتناب کنید.

VC های سنتی را به عنوان فرصت های سرمایه گذاری و اتصال در نظر نگیرید.

تمام منابع خود را کاوش کنید

هنگامی که به دنبال منابع مالی هستید، از کوچک شروع کنید و به سمت بالا بروید. در فضای کریپتو به سرمایه گذاران معتبر فردی دسترسی پیدا کنید.

بسیاری از سرمایه گذاران فرشته مقدار زیادی اتریوم را زمانی که کمتر از 100 دلار بود نگه داشتند و آن را تا 4500 دلار رساندند. این سرمایه گذاران قبلاً متقاعد شده اند. هر 10000 دلاری که آنها در اتریوم سرمایه گذاری می کنند به 450000 دلار می رسد.