منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرکت های بزرگ فناوری با بنیاد لینوکس برای پشتیبانی از توسعه داده های نقشه برداری باز شریک می شوند • TechCrunch

شرکت های بزرگ فناوری با بنیاد لینوکس برای پشتیبانی از توسعه داده های نقشه برداری باز شریک می شوند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرکت های بزرگ فناوری با بنیاد لینوکس برای پشتیبانی از توسعه داده های نقشه برداری باز شریک می شوند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

تیم TC دسته ای از کتابخوان ها هستند. الکس کتاب مورد علاقه هاژه A Deadly Education (اولین کتاب نائومی نوویک در سه گانه Scholomance) بود، که اتفاقاً توسط الکس و آماندا توصیه شده بود، به این ترتیب او در وهله اول کتاب ها را یاد گرفت. . در همین حال کریستین موفق به ضبط Blue Ticket توسط سوفی مکینتاش نشد. به کتابفروشی مستقل محلی خود بروید و مقداری خمیر چوب تازه چاپ شده را استشمام کنید!

در اخبار غیر کتابی، هزاران داستان TechCrunch برای شما وجود دارد! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • کس دیگری کارت های کاغذی را از دست داده است؟: گروهی از شرکت‌ها از جمله متا، مایکروسافت، AWS و TomTom با بنیاد لینوکس همکاری کردند تا بنیاد نقشه‌های Overture را ایجاد کنند تا چندین کار انجام دهند: توسعه داده‌های نقشه باز با قابلیت همکاری و کاهش تسلط بر نقشه گوگل. جنسیت باز هم هست.
  • ابزار دیگری برای رمزگشایی Salesforce: داده های بسیار زیاد، زمان کافی نیست. خوشبختانه، Sweep، یک ابزار پیکربندی بدون کد جدید وجود دارد که می تواند داده های Salesforce را قابل استفاده تر کند. این شرکت ۲۸ میلیون دلار جمع‌آوری کرد تا شرکت‌ها را دوباره کنترل داده‌های خود را در اختیار بگیرند. کایل نوشتن.
  • رفتن به پشت صحنه: جنسیت همچنین داستانی در مورد نحوه برنامه ریزی Spotify برای کسب درآمد از پروژه منبع باز Backstage خود از طریق افزونه های ممتاز دارد.

استارت آپ ها و VC ها

داکوتا رایس، بنیانگذار پولیت، توضیح می دهد مری ان2023 احتمالا سال فوق العاده ای برای سرمایه گذاری خطرپذیر و سهام خصوصی خواهد بود. مثل این است که از صفر شروع می‌کنید.» این شرکت میلیون‌ها دلار جمع‌آوری کرد تا سرمایه‌گذاران معتبر را به شرکای بلندمدت در صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و صندوق‌های سهام خصوصی تبدیل کند.

ونچرز پلتفرم، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر پان آفریقایی در مراحل اولیه، صندوق 46 میلیون دلاری خود را بسته است زیرا به دنبال افزایش دو برابری شرکت های “پیشرو در رده” در سراسر قاره است. تاج نوشتن. اکثر شرکای محدود آن در اولین بسته شدن، عمدتاً در آفریقا مستقر بودند، که تلاشی عمدی بود.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

کدام قرار دادن تبلیغات در اینستاگرام سود بیشتری دارد: قرقره ها، پست های فید یا استوری؟

تعدادی بستنی با مقدار توپ های مختلف

اعتبار تصویر: جاناتان نولز (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

استارت‌آپ‌های روبه‌روی مصرف‌کننده برای دسترسی به مشتریان بیشتر روی پلتفرم‌هایی مانند TikTok و Instagram هزینه می‌کنند، اما کدام محصولات تبلیغاتی بهترین بازگشت سرمایه را ارائه می‌دهند؟

در یک مطالعه موردی بر اساس کمپین‌های اینستاگرام برای سایتی که رزرو را برای متخصصان زیبایی آزاد تسهیل می‌کند، آنجلینا لیپارتلیانی، بازاریاب دیجیتال، حلقه‌ها، پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام را بررسی کرد.

تفکیک بسیار دقیق او شامل نمونه‌هایی از تبلیغات استفاده شده در کمپین‌های مختلف، فرآیندی است که او برای بهینه‌سازی خلاقیت‌ها استفاده می‌کرد، و تحلیل هزینه به ازای هر کلیک که نشان می‌دهد چگونه CPC خود را از 1.51 دلار به 17 سنت کاهش داد.

لیپارتلیانی توصیه می کند: «قطعاً دنبال روندها نباشید. “استراتژی تبلیغات خود را تغییر دهید، ایده های مختلف را آزمایش کنید و اگر تبلیغات شما فوراً نتیجه ای نشان نداد، تسلیم نشوید.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

ژاکلین این خبر دریافت کرده است که کوین بیس یک ابزار بازیابی دارایی برای توکن های مبتنی بر اتریوم پشتیبانی نشده ایجاد کرده است. اگر فقط می‌گفتید «ها؟» به او اجازه می‌دهیم توضیح دهد: «در گذشته، اگر دارایی‌هایی را که توسط Coinbase پشتیبانی نمی‌شد به آدرس کاربر در صرافی ارسال می‌کردید، پیامی دریافت می‌کردید مبنی بر اینکه دارایی‌ها با موفقیت در زنجیره تحویل داده شده‌اند. ، اما در واقع به کیف پول گیرندگان وارد نشدند. کوین بیس از صدها ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند، اما هزاران ارز وجود دارد که این کار را نمی کنند. توکن‌های ERC-20 یکی از آن‌ها هستند و صرافی رمزارز حدود 4000 مورد از آن‌ها را به دفتر خود دریافت کرد. خوشبختانه، اکنون راهی برای کمک به مشتریان برای بازیابی آنها وجود دارد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: