منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سردبیر می گوید سایت خبری گاردین مستقر در بریتانیا تحت حمله باج افزار قرار گرفته است • TechCrunch

سردبیر می گوید سایت خبری گاردین مستقر در بریتانیا تحت حمله باج افزار قرار گرفته است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سردبیر می گوید سایت خبری گاردین مستقر در بریتانیا تحت حمله باج افزار قرار گرفته است • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

این خیلی قشنگه! امروز ما از کار فرار کردیم تا عجیب ترین ژانرهای فرعی موسیقی تعطیلات را کشف کنیم. تله کریسمس یک چیز است. کریستوفر لی (بله که کریستوفر لی، سارومان در ارباب حلقه ها) آلبوم کریسمس هوی متال را ضبط کرد که واقعاً وحشتناک است. اسپینال تپ هم یه آهنگ عید زد که… یعنی. و ما از کریسمس دیسکو یا آن بزهایی که می خوانند “ما برای شما کریسمس مبارک آرزو می کنیم” ناراحت نیستیم…

به هر حال . . . آهنگ های تعطیلات خارج از میدان چپ مورد علاقه شما چیست؟ لطفا به کارت پستال الکترونیکی پاسخ دهید! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • اضافی، اضافی، همه چیز را در مورد آن بخوانید: روزنامه بریتانیایی گاردین تایید کرده است که پس از چند اتفاق عجیب که این روزنامه در زیرساخت های فناوری اطلاعات خود متوجه آن شده است، مورد حمله باج افزار قرار گرفته است. کارلی باز هم هست.
  • بچه ها از پدر و مادرتون اجازه بگیرید: اگر بچه دهه 80 هستید، ممکن است به یاد داشته باشید که دائماً به ما یادآوری می شد که “از والدین خود اجازه بگیرید…” خوب، اکنون گوگل چیزی مشابه را برای Google Play معرفی کرده است که به بچه ها اجازه می دهد درخواست های خرید را برای آنها ارسال کنند. سرپرستان او، ایوان نوشتن.
  • کمی مطالعه سبک برای سال جدید: آنا و الکس شما آنها را جمع آوری کردید، و اکنون برخی از کتاب هایی را که بنیانگذاران استارتاپ و سرمایه گذاران خطرپذیر نتوانستند امسال از بین ببرند، به اشتراک بگذارید. از خواندن لذت ببرید!

استارت آپ ها و VC ها

کارل اشنباخ، یک مدیر قدیمی نرم افزار سازمانی که در سال 2016 به Sequoia Capital پیوست و چندین معامله پر سود را برای این شرکت سرمایه گذاری کرد، در حال بازگشت به یک نقش عملیاتی است. اسب ها گزارش ها. به عنوان مدیرعامل جدید Workday، اشنباخ تا سال 2024 به همراه مدیرعامل، بنیانگذار و رئیس شرکت، آنیل بوسری، غول ابر سازمانی را رهبری خواهد کرد و پس از آن اشنباخ به عنوان انحصاری مدیر عامل شرکت خواهد شد.

میدونی چیه؟ چندتا دیگه هم داریم:

چگونه از روابط سرمایه گذار خود در سال 2023 بهترین استفاده را ببرید؟

قورباغه و حلزون روی لاک پشت، اندونزی

اعتبار تصویر: وعده های غذایی انیسون (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

از آنجایی که بابانوئل فهرست افراد شیطون و خوب را مرور می‌کند، زمان خوبی برای بنیان‌گذاران استارت‌آپ است تا روابط خود با سرمایه‌گذاران را بررسی کنند.

ویدیا رامان، شریک Sorenson Ventures، مقاله ای در مورد TC+ Dos and Don’tها برای جلسات آتی هیئت مدیره نوشت و نظرات خود را در مورد اینکه کدام کانال های ارتباطی برای درخواست های مختلف کمک بهتر است، و همچنین نکات خاصی از داده ها را که باید در بحث های خود مطرح کنید، ارائه کرد.

او توصیه می کند: “در مورد نحوه گذراندن وقت خود بی رحم باشید، به خصوص با سرمایه گذاران خود.”

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

در ماه ژوئیه، کمیسیون تجارت فدرال از متا به دلیل خرید پیشنهادی شرکت VR در داخل شکایت کرد. این هفته نوبت مارک زاکربرگ بود که صحبت کند و آماندا جزئیات وجود دارد

حالا به تسلا، جایی که دارل گزارش می دهد که این خودروساز ممکن است دور دیگری از اخراج را در سه ماهه آینده انجام دهد. این تنها مشکل این شرکت نیست. در مورد قیمت سهم نیز یک مشکل کوچک وجود دارد. ربکا می نویسد که سهام تسلا به دلایلی که شامل همه درام در توییتر و از دست دادن فروش در چین می شود، به پایین ترین سطح خود در دو سال گذشته سقوط کرده است.

در اینجا چهار مورد دیگر برای شما آورده شده است: