منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دو تن از همکاران سابق SBF به تقلب اعتراف کردند و با دادستان های فدرال ایالات متحده همکاری می کنند • TechCrunch

دو تن از همکاران سابق SBF به تقلب اعتراف کردند و با دادستان های فدرال ایالات متحده همکاری می کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دو تن از همکاران سابق SBF به تقلب اعتراف کردند و با دادستان های فدرال ایالات متحده همکاری می کنند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

خوب، آب و هوای بیرون بستگی دارد … کاملاً به جایی که شما هستید بستگی دارد، حدس می زنیم. برای اهداف این خبرنامه، بیایید نور خورشید، چند سواحل بکر، نسیم خنک خنک و کمی پینا کولادا را تصور کنیم، زیرا اگر بخواهیم آب و هوای خیالی بسازیم، ممکن است آن را زیبا کنیم، درست است؟ – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • تعجب کرد، اما تعجب نکرد: گری وانگ بنیانگذار FTX و کارولین الیسون از آلامدا به اتهامات خود اعتراف کردند، دارل نوشتن.
  • $eeing من باور دارم: اکنون توییتر قیمت سهام و ارزهای دیجیتال را از TradingView می کشد و به طور خودکار در نتایج جستجو نمایش می دهد. ایوان به شما نشان می دهد که چگونه می توانید آنها را در توییت بعدی خود نشان دهید.
  • یکی دیگر از تخلفات Okta: Okta تایید کرده است که به یک حادثه امنیتی مهم دیگر پس از دسترسی یک هکر به کد منبع در پی نقض مخازن GitHub خود پاسخ می دهد. کارلی گزارش ها.

استارت آپ ها و VC ها

تبدیل متن به تصویر هوش مصنوعی امسال افزایش یافته است زیرا پیشرفت‌های فنی دقت هنری را که سیستم‌های هوش مصنوعی می‌توانند ایجاد کنند بسیار بهبود بخشیده است. همانطور که سیستم‌هایی مانند OpenAI’s Stable Diffusion و DALL-E 2 بحث‌برانگیز هستند، پلتفرم‌هایی مانند DeviantArt و Canva از آنها برای تقویت ابزارهای خلاقانه، سفارشی‌سازی برند و حتی تولید ایده‌های محصول جدید استفاده کرده‌اند. کایل همانطور که او شما را به یک تور از طریق تاریخچه کوتاهی از انتشار می برد، فناوری در قلب هوش مصنوعی مدرن تولید کننده تصویر.

صحبت از هوش مصنوعی، آماندا گزارش می دهد که Unstable Diffusion، گروهی که سعی در کسب درآمد از تولید پورن هوش مصنوعی دارد، بیش از 56000 دلار در Kickstarter از 867 حامی جمع آوری کرده است. سپس، زمانی که Kickstarter نظر خود را در مورد پروژه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی تغییر داد، پلتفرم تأمین مالی جمعی کمپین Unstable Diffusion را تعطیل کرد.

و فقط تا حدی اخبار هوش مصنوعی:

از 3 اشتباه رایج در فروش که استارت آپ ها در دوران رکود مرتکب می شوند، اجتناب کنید

کاغذ دور ریخته شده روی زمین اطراف سطل زباله

اعتبار تصویر: آنتونی لی (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

تحلیلگران تخمین می زنند که هزینه های فناوری اطلاعات در سال 2023 افزایش خواهد یافت، اما این را به تیم های فروش SaaS می گویند که در تلاش برای بستن قرارداد با مشتریانی هستند که به آنها دستور کاهش هزینه ها داده شده است.

آناند شاه، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Databook می گوید: «آنچه هر شرکتی در حال حاضر به آن نیاز دارد فروش مؤثر است.

در یک پست مهمان در +TC، او توضیح می دهد که چرا حرکات واکنشی مانند افزایش سهمیه فروش یا افزایش قیمت، حرکت های اشتباهی هستند که سوزن را تکان نمی دهند.

“تغییرات واقعی برای برآورده کردن نیازهای خریداران خود ایجاد کنید. از پس‌زمینه اقتصاد کلان برای بهبود عملکرد فروش لازم استفاده کنید.»

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

هنگامی که می خواهید یک وب سایت جدید باز کنید، پنجره مسدود کننده تبلیغات آزار دهنده است، اما زک او می نویسد: ما باید خوبی ها را در آن پیدا کنیم – جهنم، حتی FBI می گوید باید از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده کنید. چرا؟ ظاهراً، “مجرمان سایبری تبلیغات را می خرند تا خود را به عنوان برندهای قانونی مانند صرافی های ارزهای دیجیتال معرفی کنند” و آنقدر خوب هستند که نمی توان گفت که معامله واقعی آنها نیست. مواظب همه باشید!

ما چه می خواهیم اخبار! چه زمانی آن را می خواهیم؟ اکنون!: