منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دوین لوتان از Mad Realities کاربران کریپتو را از طریق تلویزیون واقعیت راهنمایی می کند – TechCrunch

دوین لوتان از Mad Realities کاربران کریپتو را از طریق تلویزیون واقعیت راهنمایی می کند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوین لوتان از Mad Realities کاربران کریپتو را از طریق تلویزیون واقعیت راهنمایی می کند - TechCrunch

Web3 جامع‌ترین شهرت را ندارد، اما بسیاری از بنیان‌گذاران کریپتو در مورد آوردن ۱۰۰ میلیون کاربر بعدی به فضا صحبت می‌کنند. از نظر آماری، 100 میلیون بعدی نمی تواند احتمالا کاملاً متشکل از یک گروه همگن از مردان سفیدپوست کشورهای مستقل مشترک المنافع است که بیشتر ساعات بیداری خود را به کدنویسی و/یا تجارت روزانه می گذرانند (بدون سایه، فقط بیان یک واقعیت)!

این هفته در واکنش زنجیره ایمن با دوین لوتان، یک بنیانگذار بیست و چند ساله مصاحبه کردم که به نظر می رسد وقتی نوبت به معرفی وب 3 به مخاطبان جدید می رسد، این سس راز را کشف کرده است.

شرکت رسانه ای او واقع در نیویورک، Mad Realities، به تازگی اولین فصل خود از «اثبات عشق» را آغاز کرد، یک برنامه تلویزیونی واقعی با محوریت دوستیابی که به بینندگان اجازه می دهد با خط داستانی درگیر شوند و از طریق NFT به تصمیمات کلیدی رأی دهند. در آوریل امسال، Mad Realities 6 میلیون دلار از سرمایه‌گذارانی از جمله شرکت رمزنگاری VC Paradigm و شرکت اجتماعی Paris Hilton جمع‌آوری کرد تا پلتفرمی بسازند که امیدوارند به «Netflix of web3» تبدیل شود. در ادامه می توانید مصاحبه کامل با دیوین را بشنوید.

ما فکر می‌کنیم چیزی که 100 میلیون نفر بعدی را به ارز دیجیتال می‌آورد، رضایت خواهد بود، زیرا شهودی است. لوتان در پادکست گفت: این یک مورد واقعی مصرف کننده است.

لوتان که با بازی در نمایش ویروسی کلاب‌هاوس NYU Girls Roasting Tech Guys در اوج همه‌گیری به شهرت جهانی رسید، اولین بار زمانی که شروع به صحبت با دوست دخترش و اکنون یکی از بنیانگذارانش آلیس ما کرد، به NFT علاقه‌مند شد. در مورد اینکه چگونه کریپتو می تواند به تغییر روش تامین مالی رسانه کمک کند.

“ما در حال انتشار یک پست وبلاگی هستیم که اساساً می گوید اگر این برنامه دوستیابی را در جایی قرار دهیم که مردم NFT های ما را استخراج می کنند و می توانند در مورد اینکه چه کسی در برنامه شرکت می کند، چه اتفاقی می افتد و چه کسی برنده می شود و آنها سرگرم می شوند، موارد ویژه رای می دهند، چگونه به نظر می رسد. جوایز برای مدیریت بر اساس طبقه ای که خریداری کرده اند، “لوتان گفت.

مدت کوتاهی پس از انتشار اولین پست وبلاگ خود در ماه نوامبر، تیم Realities Mad، آنها معادل 500 هزار دلار اتریوم برای تامین مالی تولید جمع آوری کردند. تنها در عرض چند ماه، آنها یک نمایش تعاملی پنج هفته ای را آماده کرده بودند که به صورت حضوری در نیویورک فیلمبرداری شده بود.

لوتان گفت که مخاطبان فصل اول، که در آوریل امسال به پایان رسید، حدود 65 درصد زن بودند و عمدتاً افرادی بودند که فقط به خاطر ارزش سرگرمی سریال در ابتدا حضور داشتند، نه به دلیل ارتباط آن با وب 3. .

دوین لوتان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Realities Mad

دوین لوتان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Realities Mad اعتبار تصویر: ارائه شده توسط Devin Lewtan

پس از اینکه اعضای تماشاگران امتیازات و حق رای اعطا شده به دارندگان بازی Mad Realities NFT را دیدند که با اشاره به فرانچایز The Bachelor “دارندگان گل رز” نامیده می شوند، آنها را مجذوب خود کردند.

“آنها توانستند به دوستان خود بگویند که من تقریباً مطمئن هستم که این دارندگان گل رز افرادی هستند که NFTs خریداری کرده اند و این NF T ها به آنها اجازه می دهند در مورد چیزهایی رای دهند و سپس پول NFT بودجه نمایش را تامین کرد. و پس از آن آنها به نظر می رسد، این در واقع برای من منطقی است، بیشتر از بسیاری از پروژه های موجود در فضا… این واقعاً شبیه به نوع استفاده از ترفندهایی نیست که من در مورد NFT ها فکر می کنم،” لوتان گفت.

در مورد آینده، لوتان گفت که فصل بعدی «اثبات عشق» که در پاییز امسال راه اندازی می شود، به استارتاپ اطلاع می دهد زیرا چشم انداز وسیع تری از اینکه یک پلتفرم رسانه ای وب 3 می تواند چگونه باشد، ارائه می دهد. او اضافه کرد که آنها در حال آزمایش ایده هایی مانند آوردن سایر سازندگان محتوا به پلتفرم Mad Realities و کمک به آنها برای راه اندازی پروژه های NFT خود برای مخاطبان خود هستند.

مهمتر از همه، Lewtan بر اهمیت قرار دادن راحتی کاربر در هنگام ساخت محصول تاکید کرد.

یکی از چیزهایی که اکنون در هنگام ساخت برنامه خود روی آن تمرکز می کنیم این است که مهم است [creating a crypto wallet] یکی از مراحل این فرآیند نیست. شما فقط باید بتوانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و به این واقعیت فکر نکنید که آن به یک کیف پول مرتبط است.

“کیف پول سازگار است، اما اگر ثبت نام کنید، باید بتوانید NFT ها را در کیف پول و برنامه خود داشته باشید و حتی به آن فکر نکنید… بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما روی آنها تمرکز می کنیم این است که تجربه مانند بودن چگونه است. بنابراین کاربر پسند و اول از همه برای موبایل، جایی که حتی شبیه یک محصول رمزنگاری شده نیست؟»