منو سایت

در Dropbox، Slack ping و تعدیل توییتر • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در Dropbox، Slack ping و تعدیل توییتر • TechCrunch

در Dropbox، Slack ping و تعدیل توییتر • TechCrunch

انجام کارها چقدر سخت است؟ اغلب معلوم می شود که بسیار دشوار است.

یک موضوع بدنام Hacker News در مورد Dropbox وجود دارد که هر زمان که صحبتی در مورد سخت بودن ایجاد یک جایگزین برای یک سرویس شناخته شده وجود دارد، ظاهر می شود. یادداشت انجمنی که می توانید در اینجا بخوانید مربوط به سال 2007 است، زمانی که Dropbox یک “برنامه YC” بود که یک ایده بسیار ساده داشت: “درایو USB خود را رها کنید.”

این پوستر ادعا می‌کند که آنچه Dropbox در آن زمان ایجاد کرد، چیزی بود که کاربران بالقوه می‌توانستند «بسیار بی‌اهمیت با دریافت یک حساب FTP، نصب آن به صورت محلی با curlftpfs، و سپس استفاده از SVN یا CVS بر روی سیستم فایل نصب‌شده» کپی کنند، مشروط بر اینکه در لینوکس باشد. نظر دهنده به طور مفید دستورالعمل هایی را برای Windows و Mac گنجانده است.


این آخرین تعویض من برای مدتی است. از دوشنبه، چند ماهی است که در تعطیلات هستم.

خوشبختانه همکار شگفت انگیز من آنا هیم – که قبلاً هر هفته با من می نویسد – در راس کار خواهد بود.

به زودی برگرد! – الکس


شاید نظر در آن لحظه درست بود. پایگاه کاربر اصلی Dropbox زمانی که فقط یک شرکت YC کوچک بود احتمالاً از نظر فناوری سنگین بود. برخی از آنها باید مهارت – و علاقه – ایجاد یک کلون Dropbox را در ماشین محلی خود داشته باشند.

بالاخره یک گروه کوچک بود. در Dropbox، Slack ping و تعدیل توییتر • TechCrunchDropbox به یک شرکت بزرگ تبدیل شد، عمومی شد و در آخرین سه ماهه خود (سه ماهه سوم 2022) درآمد 591.0 میلیون دلاری را گزارش کرد. این تقریباً 200 میلیون دلار برای هر است ماه.

استدلال واقعی که می‌توانیم با خط‌نویس Hacker News انتخاب کنیم این است که ساختن یک نرم‌افزار واحد برای استفاده شخصی شما گاهی اوقات می‌تواند به عنوان جایگزینی برای استفاده از یک سرویس پولی و میزبانی شده عملی شود. کلاه بر افرادی که کد خود را سرهم می کنند، می سازند و می نویسند. ممکن است کارهای بسیار جالبی انجام دهید که مورد علاقه شما هستند.

اما برای کسانی از ما که برای کار بر روی کد پولی دریافت نمی‌کنیم، از خدماتی استفاده خواهیم کرد که چالش‌های فنی و تمام تجارت پیچیده ساخت شرکتی را که دارای سیستم‌های دیجیتالی بسیار قابل استفاده و قابل حمل است، از بین می‌برد.