منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در میان علاقه‌های جدید، استارت‌آپ‌ها روش معامله اوراق قرضه را تغییر می‌دهند • TechCrunch

در میان علاقه‌های جدید، استارت‌آپ‌ها روش معامله اوراق قرضه را تغییر می‌دهند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در میان علاقه‌های جدید، استارت‌آپ‌ها روش معامله اوراق قرضه را تغییر می‌دهند • TechCrunch

در میان علاقه‌های جدید، استارت‌آپ‌ها روش معامله اوراق قرضه را تغییر می‌دهند • TechCrunch

اوراق قرضه دارند بلومبرگ گزارش داد “لحظه میم” در Reddit.

هشدار اول: این روند با WallStreetBets و دیوانگی میم آن مطابقت ندارد. subreddit r/bonds فقط حدود 8000 عضو دارد نه 13 میلیون. اما این واقعیت که افراد غیرمتخصص در مورد اوراق قرضه بحث می کنند، هنوز یک پیشرفت قابل توجه برای طبقه دارایی است که هرگز در بین سرمایه گذاران خرد – یا صادقانه بگویم، شور و شوق زیادی ایجاد نکرده است.


این صرافی به بررسی استارتاپ ها، بازارها و پول می پردازد.

آن را هر روز صبح در TechCrunch+ بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


اوراق قرضه اساساً IOU از دولت ها یا شرکت ها هستند – به جز اینکه آن IOU ها قابل معامله هستند (بی بی سی توضیح دهنده خوبی در مورد Econ 101 در این زمینه دارد.) اما برای ساده نگه داشتن همه چیز، بیایید بگوییم اوراق قرضه بدهی هستند. و بدهی خسته کننده است، درست است؟

خب، برای اکثر مردم، پول درآوردن هرگز خسته کننده نیست. وقتی سطح تورم بالاست و بازارهای سهام نوسان دارند، به معنای جستجوی منابع جدید درآمد و تنوع است. ما قبلاً به این موضوع پرداخته‌ایم که چگونه این امر باعث ایجاد بادهای دنباله‌دار از دارایی‌های جایگزین مانند سرمایه‌گذاری اشتیاق شده است.

اوراق قرضه دقیقاً جایگزین نیستند – قانون زمانی طلایی 60/40 پرتفوی که برای توصیه به نگهداری 60 درصد سهام و 40 درصد اوراق قرضه استفاده می شد. اما منصفانه است که بگوییم پیشنهادات با درآمد ثابت مانند اوراق قرضه از علاقه مجدد برخوردار هستند، به طوری که گلدمن ساکس در اوایل این ماه متعجب بود که آیا زمان انتقال از سهام به اوراق قرضه فرا رسیده است.