منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • در به‌روزرسانی اخراج‌ها، مدیر عامل آمازون به کارگران می‌گوید “ما قصد داریم بیش از 18000 نقش را حذف کنیم” • TechCrunch

در به‌روزرسانی اخراج‌ها، مدیر عامل آمازون به کارگران می‌گوید “ما قصد داریم بیش از 18000 نقش را حذف کنیم” • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در به‌روزرسانی اخراج‌ها، مدیر عامل آمازون به کارگران می‌گوید "ما قصد داریم بیش از 18000 نقش را حذف کنیم" • TechCrunch

در به‌روزرسانی اخراج‌ها، مدیر عامل آمازون به کارگران می‌گوید "ما قصد داریم بیش از 18000 نقش را حذف کنیم" • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام امیدوارم تا اینجا پنجشنبه خوبی برای شما باشد. برای من، این چیزهای کوچک هستند که مرا هیجان زده می کنند، و امروز خطوط هوایی دلتا اعلام می کند که پروازهای مکرر SkyMiles، از جمله شما واقعاً، از اول فوریه از Wi-Fi رایگان برخوردار خواهند شد. باشد که شما نیز چیزی را پیدا کنید که امروز شما را هیجان زده کند. بیایید وارد اخبار شویم. – کریستین

3 تاپ برتر TechCrunch

 • اختصارات بیشتر: دیروز Salesforce بود. امروز آمازون است. در حالی که این اخراج‌ها در ماه‌های اخیر اعلام شده بود، تعداد افرادی که رها شده‌اند غافلگیرکننده امروز بود. من حدس می‌زنم دانش نیش کارمندان را از بین نمی‌برد. جنسیت شما را به داخل برش ها می برد.
 • اسرار مخفی به کسی صدمه می زند: رازهای مخفی سرگرم کننده نیستند. فقط از مشتریان CircleCI بپرسید که پس از به خطر افتادن سیستم شرکت، از آنها خواسته شد رمز عبور و کلیدهای خصوصی خود را تغییر دهند. کارلی گزارش ها.
 • از آن سیب گاز بگیرید: ظاهراً همه شما تصمیم گرفته‌اید که در سال 2023 بیشتر بخوانید. در میان اعلامیه‌هایی که اپل امروز انجام داد، یکی که با کلیک‌های زیادی روبه‌رو شد، روایت‌های کتاب جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای عناوین منتخب در Apple Books بود. ایوان گزارش ها. اگر تناسب اندام امسال هدف شما بیشتر است، Apple Fitness+ ویژگی های جدیدی مانند تمرینات کیک بوکسینگ و مدیتیشن خواب را اضافه می کند. عایشه نوشتن.

استارت آپ ها و VC ها

ادامه روندی که به نظر می رسد در اخراج ها باشد، ناتاشا امداستان بسیار مهم است تا دیدگاه‌های کارمندان سابق اخراج شده از استارت‌آپ‌ها را به دست آوریم تا ببینیم چگونه کار می‌کنند و شغل بعدی‌شان چگونه ممکن است به نتیجه برسد. او همچنین این سوال را می پرسد، “کارگران فناوری از اینجا به کجا می روند؟” من آن را برای شما خراب نمی کنم، اما به نظر می رسد یک چرخه وجود دارد.

در اینجا چهار مورد دیگر وجود دارد:

 • ممکن است متن زیر از فیدو باشد: سگ من در گفتن اینکه چه زمانی باید به بیرون برود مشکل دارد، بنابراین من به سیستم دکمه صحبت کردن FluentPet نگاه می کنم، که دکمه های قابل برنامه ریزی دارد که با فشار دادن، دستورات صوتی را بیان می کنند و برای شما پیام ارسال می کنند. سارا باز هم هست.
 • VR فقط برای جوانان نیست: Rendever، یک استارت‌آپ بزرگ در فضای واقعیت مجازی، Alcove را از AARP خریداری کرد که نشان می‌دهد «VR به سن بلوغ می‌رسد». اینگرید گزارش ها.
 • همسایه ها دست نمی دهند. همسایه ها باید یکدیگر را در آغوش بگیرند!: بسیار خوب، خوب، شاید در آغوش گرفتن نباشید، اما اگر در یک مجتمع آپارتمانی زندگی می‌کنید و می‌خواهید با دیگرانی که در آن نزدیکی زندگی می‌کنند آشنا شوید، ممکن است بخواهید داستان من را در مورد اینکه OneRoof برای کمک به آپارتمان‌نشینان کمک می‌کند تا مقداری بودجه جذب کرده، ببینید. همسایه ها.
 • در اینجا یک خوشبین در فراجهان وجود دارد: استارت‌آپ هوش مصنوعی مکالمه‌ای MeetKai پیشنهادات خود را با فناوری جدید اسکن اتاق و یک خالق متاورس با تمرکز بر گرفتن اشیا و فضاها گسترش می‌دهد. کایل نوشتن.

بازاریابی رشد را بیاموزید: چگونه یک صفحه فرود راه اندازی کنیم

قیف نارنجی در پس زمینه روشن

اعتبار تصویر: لایت استار59 (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

جاناتان مارتینز در اولین مقاله از یک سری پنج قسمتی درباره اصول بازاریابی رشد، نحوه ایجاد یک بخش اساسی از قیف فروش هر استارت‌آپی را توضیح می‌دهد: صفحه فرود.

این بررسی شامل مراحل اساسی برای نوشتن یک عنوان واضح، ارائه مدارک اجتماعی به بازدیدکنندگان است که باعث ایجاد اعتماد می‌شود، و ایجاد فراخوان‌هایی برای اقدام که منجر به نتایج می‌شود.

هفته آینده، مارتینز، که به استارتاپ‌هایی مانند Uber، Postmates و Chime کمک کرده است، نکات خود را برای راه‌اندازی یک کانال خرید پولی به اشتراک می‌گذارد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

اگر نتوانستید از فید توییتر خود بگویید، CES در حال وقوع است. برایان CES را ارائه می دهد و چگونه می توانید تمام جزئیات را در مورد بقیه کنفرانس دریافت کنید. کایل همچنین با گردآوری لیستی از بهترین محصولات مجهز به هوش مصنوعی که در کنفرانس دیده شد به شما کمک کرد.

یکی از داستان هایی که امروز به طور خاص توجه ما را به خود جلب کرد این بود کایلداستان رینگ از بازگشت دوربین جاسوسی. به وضوح چیزی جلوتر از زمان خود بود، زیرا Ring این محصول را در سال 2021 عرضه کرد. اکنون با شکوه تمام بازگشته است و می تواند با قیمت اولیه 129 دلار مال شما باشد.

در اینجا چند مورد دلخواه از قسمت امروز داستان های CES آورده شده است:

تیم ما امروز 51 داستان بزرگ فناوری نوشت، بنابراین من علاوه بر پنج داستان معمول، یک داستان اضافی به شما می‌دهم:

 • پشت در زین: چه کسی مدیر عامل سابق استیچ فیکس را مجبور کرد تا سکان کارت BINGO 2023 آنها را پس بگیرد؟ هیچ کس؟ اسب ها جزئیات مربوط به بازگشت موقت کاترینا لیک را پر می کند و به گزارش CNBC اضافه می کند که شامل دور دیگری از اخراج، این بار 20 درصد از 1700 کارمند شرکت است.
 • شما باید برای حق خود در برقراری ارتباط خصوصی بجنگید: و WhatsApp 100% پشت سر شماست. عایشه گزارش می دهد که غول پیام رسان پشتیبانی پروکسی را برای کاربران در سراسر جهان راه اندازی کرده است تا آنها بتوانند حتی اگر اتصال آنها مسدود یا قطع شده باشد، دسترسی داشته باشند.
 • هنر در چشم بیننده مبتنی بر هوش مصنوعی است: کایل برنامه SketchAI مبتنی بر هوش مصنوعی Picsart را گزارش می دهد که تصاویر و خطوط کلی را به هنر دیجیتال تبدیل می کند.
 • و تاج جریان به…: لورن می نویسد که Roku سال 2022 را با یک نقطه عطف جدید به پایان می رساند – بیش از 70 میلیون حساب فعال. این شرکت استریم مدعی است که هنوز پلتفرم شماره 1 پخش تلویزیونی در ایالات متحده، کانادا و مکزیک با ساعت پخش پخش است.
 • یک بایت دیگر از گرد و غبار کریپتو: ژاکلین گزارش می دهد که دادستان کل نیویورک از الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق سلسیوس به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال شکایت کرده است. وام دهنده رمزارز در تابستان اعلام ورشکستگی کرد.
 • پینگ حریم خصوصی: پسندیدن ناتاشا ال اشاره می کند که اپل جریمه نادری دریافت کرده است. ناظر حفاظت از داده‌های فرانسه، غول فناوری مصرف‌کننده را حدود 8.5 میلیون دلار جریمه کرد.