منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در اینجا 5 فینالیست Startup Battlefield در Disrupt 2022 آمده اند • TechCrunch

در اینجا 5 فینالیست Startup Battlefield در Disrupt 2022 آمده اند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در اینجا 5 فینالیست Startup Battlefield در Disrupt 2022 آمده اند • TechCrunch

در طول دومی دو روز، 20 استارت‌آپ شرکت‌های خود را به عنوان بخشی از میدان نبرد استارت‌آپ TechCrunch در Disrupt 2022 معرفی کردند. این 20 شرکت به‌عنوان بهترین‌های استارت‌آپ جدید Battlefield 200 انتخاب شدند و برای شانس بردن جام Battlefield و 100000 دلار به رقابت پرداختند.

ویراستاران و داوران متخصص TechCrunch آنها را به پنج فینالیست زیر محدود کردند، که در روز پایانی Disrupt، ۲۰ اکتبر ۲۰۲۲، به یک هیئت کاملاً جدید از داوران وارد خواهند شد:

آیونیک پیشرفته

هدف Advanced Ionics کاهش هزینه هیدروژن سبز با کاهش مقدار الکتریسیته مورد نیاز برای الکترولیز تا 50 درصد است. این یک هدف تحسین برانگیز است، زیرا با وجود تمام صحبت ها در مورد هیدروژن به عنوان “سوخت آینده”، صنعت هنوز در بیشتر موارد کثیف است – ایجاد ویرانی آب و هوا از طریق روش های تولید آلاینده. بیشتر گاز هیدروژنی که انسان تولید می کند “خاکستری” است. طبقه بندی که به این معنی است که تولیدکنندگان برای جدا کردن این عنصر برای استفاده در کودها و به عنوان سوخت به متان (یا بدتر از آن، زغال سنگ سوزان) متکی هستند. اما با افزایش آگاهی از تغییرات آب و هوایی و علاقه به حمل و نقل با انرژی هیدروژنی، تقاضا برای جایگزینی سازگارتر با محیط زیست افزایش می یابد. بر خلاف مواد خاکستری، هیدروژن “سبز” از انرژی تجدید پذیر و الکترولیز برای تقسیم آب به هیدروژن و اکسیژن استفاده می کند. این یک روش تولید برتر از نظر آب و هوا است، اما همچنین گران است زیرا به انرژی پاک زیادی نیاز دارد.

AppMap

AppMap مستقر در بوستون می خواهد از تولید کد بد جلوگیری کند. ابزار تجزیه و تحلیل کد پویا منبع باز، که استارتاپ ادعا می کند اولین در نوع خود است، بر اساس این ایده ساده ساخته شده است که توسعه دهندگان باید بتوانند رفتار نرم افزار را هنگام نوشتن آن ببینند تا بتوانند از بروز مشکلات جلوگیری کنند. در حال اجرا برخلاف ابزارهای تجزیه و تحلیل استاتیک که هیچ اطلاعات زمان اجرا را نشان نمی‌دهند، AppMap – که از ابتدا در یک دوره سه ساله ساخته شد – در ویرایشگر کد کار می‌کند تا به توسعه‌دهندگان نشان دهد که کدام مؤلفه‌ها با کدام مؤلفه‌ها در ارتباط هستند، با چه توان عملیاتی و تأخیر، در چه شبکه‌ای. سرعت، و در صورت وجود خطا در این بین، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا اطلاعات مفیدی را به دست آورند و سریعتر از قبل بهبود پیدا کنند.

مواد درون گرمسیری

پلاستیک ها برای خیلی چیزها عالی هستند، اما ماندگاری زیادی دارند. اینتروپیک با مجموعه‌ای از آنزیم‌ها کمک می‌کند که می‌توان آن‌ها را در همان ابتدای چرخه زندگی پلاستیک‌ها، قبل از اینکه حتی به محصول تبدیل کرد، به آن‌ها اضافه کرد. افزودنی هایی که این شرکت تولید می کند برای اثبات مفهوم آزمایش شده اند و می خواهد روش ساخت و دفع پلاستیک ها را تغییر دهد. افزودنی‌های اینتروپیک باعث می‌شود که بسیاری از پلاستیک‌های متداول در کمپوست‌سازی تجاری عادی تجزیه‌پذیر شوند. آنزیم ها به گلوله ها یا پودرهایی که در روند عادی تولید پلاستیک استفاده می شوند اضافه می شوند. این به پلاستیک قابلیت‌های جدید و زیست تخریب‌پذیری می‌دهد بدون اینکه فرآیندهای تولیدی که برای تولید محصولات پلاستیکی استفاده می‌شوند را تغییر دهد. در پایان چرخه عمر، زمانی که زمان دفع مواد فرا می رسد، محصولات را می توان به اجزای تشکیل دهنده خود کمپوست کرد.

لیتیوم مینروا

Minerva Lithium نانو موزاییک را تولید کرد، یک چارچوب پلیمری هماهنگ که کمی شبیه سنگریزه سیاه است و مواد مهم را از آب نمک تنها در سه روز استخراج می کند. Minerva می گوید که می تواند یک متریک تن لیتیوم را تنها با استفاده از 30000 گالن آب استخراج کند و می تواند این کار را در سه روز انجام دهد. فرآوری آب نمک تبخیرکننده باید 500000 گالن آب را تبخیر کند تا همین مقدار لیتیوم تولید شود. فقط یک گرم از این ماده جاذب دارای سطحی برابر با سطح زمین فوتبال است، که باید به شما تصور کند که برای استخراج مقدار زیادی مواد معدنی به چه مقدار کمی نیاز دارید.

تعویض روباتیک

Swap Robotics ربات‌های برقی چمن‌زنی و برف‌روبی می‌سازد و در صحنه نحوه ساخت تجهیزات پایدار را برای کار در فضای باز توضیح می‌دهد. در چند سال آینده، 95 درصد تمرکز این استارت‌آپ بر روی تسهیل روبات‌هایی خواهد بود که علف‌ها و گیاهان را در مزارع خورشیدی بیش از 1000 هکتار می‌کوبند. تمرکز ثانویه این شرکت برف روبی پیاده رو است. این تیم تصمیم گرفت که ماموریت آنها ایجاد راه حلی باشد که بتواند به طور پایدار چمن را در یک محیط کنترل شده کنده کند. Swap Robotics آگاه بود که بریدن پوشش گیاهی خورشیدی با چالش‌های خود همراه است، زیرا به نوع منحصر به فردی از سکوی برش نیاز دارد که بتواند زیر صفحات خورشیدی قرار گیرد، و متوجه شد که یک راه‌حل روباتیک می‌تواند مشکل را حل کند.