منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جنرال آتلانتیک به دنبال افزایش سهام خود در شرکت بیمه آکو با حمایت آمازون • TechCrunch است

جنرال آتلانتیک به دنبال افزایش سهام خود در شرکت بیمه آکو با حمایت آمازون • TechCrunch است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جنرال آتلانتیک به دنبال افزایش سهام خود در شرکت بیمه آکو با حمایت آمازون • TechCrunch است

جنرال آتلانتیک به دنبال افزایش سهام خود در شرکت بیمه آکو با حمایت آمازون • TechCrunch است

دو منبع آگاه به TechCrunch گفتند که جنرال آتلانتیک در حال مذاکره برای سرمایه‌گذاری حدود 50 میلیون دلار در Acko است و در زمانی که بیشتر سرمایه‌گذاران فرصت‌های سرمایه‌گذاری را بررسی می‌کنند، شرط خود را بر روی بیمه فناوری هند دو برابر می‌کند.

این منابع که نخواستند نامشان فاش شود، گفتند، سرمایه‌گذار سهام رشد مستقر در نیویورک، خود را برای رهبری دور جدیدی از سرمایه‌گذاری حدود 100 میلیون دلاری در استارت‌آپ هندی هدایت می‌کند. یکی از منابع گفت که دور جدید – که تقریباً به طور کامل توسط حامیان فعلی تامین می شود – احتمالاً با ارزش ثابت 1.1 میلیارد دلار ادامه خواهد یافت.

منابع هشدار دادند که سرمایه گذاری بسته نشده است، بنابراین شرایط معامله همچنان ممکن است تغییر کند. Acko که سال گذشته پس از تضمین یک دور تامین مالی به رهبری جنرال آتلانتیک تبدیل به یک تک شاخ شد و شرکت سرمایه گذاری روز چهارشنبه از اظهار نظر خودداری کرد.

یکی از منابع گفت، بحث های جدید به دنبال تعامل Acko با PayU در اوایل سال جاری برای جمع آوری دور بیش از 200 میلیون دلار با ارزش 1.8 میلیارد دلاری است. مشخص نیست چرا این مذاکرات شکست خورد. روزنامه اکونومیک تایمز هند ماه گذشته گزارش داد که PayU یک برگه مدت زمان به Acko پیشنهاد داده است.

Acko – که Lightspeed Venture Partners India، CPPIB، Amazon و Multiples Private Equity را در میان حامیان فعلی خود به حساب می‌آورد، در میان تعداد انگشت شماری از استارت‌آپ‌هایی است که تلاش می‌کنند صنعت بیمه سالخورده کشور را با اولین محصول دیجیتالی به پیش ببرند. این شرکت محصولات بیمه خودروهای سواری (با هدف رانندگان و سایرین در سناریوهای مرتبط با حمل و نقل)، حفاظت از سلامت برای کارفرمایان و همچنین محافظت از ابزارها را توسعه داده و به فروش می رساند.

این استارتاپ شرکای توزیعی با تعدادی از شرکت ها، از جمله آمازون، که سرمایه گذار موجود در Acko است، و همچنین پلتفرم رزرو هتل و مسافرت MakeMyTrip، شرکت سواری Ola، غول بیمه Bajaj Finance و Urban Company دارد.

Acko سال گذشته گفت که نزدیک به یک میلیون کارگر در کشور را از طریق مشارکت با شرکت‌هایی از جمله غول‌های تحویل غذا Swiggy و Zomato تحت پوشش قرار می‌دهد.

ارائه کاتالوگ بزرگی از بیمه نامه های کوچک برای مشاغل در هند بسیار مهم است. تنها بخشی از جمعیت 1.3 میلیاردی کشور در حال حاضر به بیمه دسترسی دارند و اکثر آنها نمی توانند سیاست های اساسی را بپردازند. طبق آژانس رتبه بندی ICRA، محصولات بیمه تا سال 2017 به کمتر از 3 درصد از جمعیت رسیده است. طبق گزارش بانک جهانی، میانگین درآمد هندی ها حدود 2100 دلار در سال است. ICRA تخمین زده است که هندی‌هایی که یک محصول بیمه خریداری کرده‌اند، کمتر از 50 دلار برای آن در سال 2017 هزینه کرده‌اند.

بحث های تامین مالی جدید در حالی انجام می شود که فعالیت معاملات در بازار آسیای جنوبی ضربه خورده است زیرا سرمایه گذاران از نوشتن چک های جدید و ارزیابی مجدد مدل های پذیره نویسی خود پس از سقوط ارزش گذاری شرکت های سهامی عام محتاط شده اند.

بر اساس پلتفرم اطلاعات بازار Tracxn، استارت آپ های هندی در سه ماهه منتهی به سپتامبر 3 میلیارد دلار جذب کردند که 57 درصد نسبت به سه ماهه قبل و 80 درصد کمتر از سال قبل است.