منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تیک‌های کریپتو می‌روند، می‌روند… – TechCrunch

تیک‌های کریپتو می‌روند، می‌روند… – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تیک‌های کریپتو می‌روند، می‌روند… – TechCrunch

تیک‌های کریپتو می‌روند، می‌روند… – TechCrunch

اگر بلاک چین، ارزهای دیجیتال، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و وب 3 به موتور کارآفرینی شما کمک می کنند، جلسات TC Sessions: Crypto را در 17 نوامبر در میامی از دست ندهید. ما قیمت‌های اولیه ویژه‌ای روی پاس‌ها و بسته‌های غرفه‌ای داریم و می‌توانید مقداری تغییر صرفه‌جویی کنید. اما در این اطراف معطل نشوید – ذخایر محدود است، آنها در حال تمام شدن هستند و به سرعت پیش می روند.

  • ورودی عمومی: 199 دلار (250 دلار پس انداز)
  • دانشجویان: 49 دلار (400 دلار پس انداز)
  • بسته اولیه نمایشگاه: 599 دلار (200 دلار پس انداز)

کارت یا بسته خود را همین امروز بخرید زیرا وقتی آنها از بین می روند، قیمت ها افزایش می یابد.

فناوری‌های DeFi، کریپتو و NFT، ترکیبی از پتانسیل، نوسانات و ریسک، همچنان موج‌ها و سرفصل‌ها را ایجاد می‌کنند و بسیاری از سرمایه‌گذاران را به وحشت می‌اندازند. اما سایر سرمایه‌های خطرپذیر، از جمله نیروگاه سنتی Silicon Valley a16z، همچنان صعودی هستند.

در TC Sessions: Crypto، از مصاحبه‌های عمیق و بحث‌های پانل تعاملی با بنیان‌گذاران، سازندگان، سرمایه‌گذاران و قانون‌گذاران پیشرو صنعت لذت خواهید برد. آنها در مورد آشفتگی بازار فعلی، روندهای نوظهور و آنچه که جهان کریپتو برای به دست آوردن پذیرش جریان اصلی لازم است، بحث خواهند کرد. همچنین، آنچه برای ایجاد یک تجارت مبتنی بر وب 3 در طول رکود بازار لازم است.

این زمان و مکان عالی برای گسترش شبکه شما است، و برنامه رویدادهای ما یافتن و برنامه ریزی جلسات با شرکت کنندگانی را که متناسب با ماموریت کاری شما هستند آسان می کند. بر اساس اطلاعاتی که هنگام ثبت نام ارائه می کنید، برنامه لیست شرکت کنندگان را جستجو می کند و توصیه هایی را ارائه می دهد.

شما می توانید دعوت نامه ها را برای برنامه ریزی جلسات 1:1 به دلخواه خود ارسال کنید. با یکی از بنیانگذاران عالی ملاقات کنید، توسعه‌دهنده‌ای با مهارت‌های دیوانه‌کننده پیدا کنید یا سرمایه‌گذاران را معرفی کنید. این یک راه سریع، آسان و کارآمد برای (خانه) معدن برای فرصت – جناس در نظر گرفته شده است.

آیا برنامه نویسی دارید که بخواهید در TC Sessions ارائه دهید: Crypto؟ ما به دنبال ترندسازان، تغییر دهندگان بازی، بنیانگذاران استارتاپ در مراحل اولیه، سرمایه گذاران و کارشناسان اکوسیستم هستیم. محتوای پیشنهادی خود را قبل از 9 سپتامبر درخواست و ارسال کنید. ما تا 3 اکتبر به متقاضیان پذیرفته شده اطلاع خواهیم داد. تجربه خود را به ما نشان دهید!

TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر در میامی برگزار می شود. فرصت خود را برای ذخیره تغییرات از دست ندهید. این گذرنامه ها و بسته های ویژه غرفه داران محدود و روزهای آنها به شماره است. اکنون آنها را بخرید – در حالی که هنوز می توانید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاهی در TC Sessions: Crypto است؟ از طریق تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.