منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر کارمندان خود را در زمینه سیاست عمومی، مهندسی اخراج می کند • TechCrunch

توییتر کارمندان خود را در زمینه سیاست عمومی، مهندسی اخراج می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر کارمندان خود را در زمینه سیاست عمومی، مهندسی اخراج می کند • TechCrunch

با وجود اخراج هزاران کارمند، اخراج در توییتر همچنان ادامه دارد. بر اساس انتشارات توییتر و LinkedIn از یک افسر سابق سیاست عمومی، توییتر نیمی از تیم سیاست عمومی خود را کاهش داد. TechCrunch هم از کارمند سابق و هم از توییتر برای اظهار نظر درخواست کرد، اما نمی‌توانست بلافاصله میزان دقیق این اخراج‌ها را تایید کند.

توییتر همچنین برخی از مهندسان زیرساخت را روز جمعه از طریق ایمیل اخراج کرد. تخمین زده می شود که حدود 75 درصد از کارمندان در سراسر توییتر از زمانی که ایلان ماسک مالکیت شرکت را در اکتبر به دست گرفت، یا ترک را انتخاب کرده اند یا اخراج شده اند.

تئودورا شیداس، افسر سیاست عمومی که اعلام کرد او اخراج شده است، گفت که او مسئول اداره شورای اعتماد و ایمنی است که هفته گذشته منحل شد.

این گروه که در سال 2016 تأسیس شد، تعدیل محتوا و مسائل حقوق بشر مانند حذف مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM)، پیشگیری از خودکشی و ایمنی آنلاین را در نظر گرفت. Skeadas همچنین برای توسعه سیاست هایی در مورد CSAM و مسائل مربوط به سلامت روان کار می کند.

هیئت اعتماد و ایمنی چند روز پس از استعفای سه عضو اصلی و انتشار نامه سرگشاده بسته شد.

در این نامه آمده است: «ما استعفای خود را از هیئت اعتماد و ایمنی توییتر اعلام می کنیم، زیرا از شواهد تحقیقاتی مشخص است که بر خلاف ادعای ایلان ماسک، ایمنی و رفاه کاربران توییتر رو به کاهش است.

متشکل از حدود 100 محقق و فعال مستقل، بقیه اعضای شورا یک اطلاع این گروه منحل خواهد شد زیرا دیگر به نظر نمی رسد بهترین سیستم برای توییتر برای دریافت اطلاعات خارجی باشد.

ماسک گفت که حل مشکل CSAM “اولویت شماره 1“، اما او هنوز برای انجام این تعهد اقدامی نکرده است. او قبلاً به هیئتی از رهبران حقوق مدنی گفته بود که از بازگرداندن کاربران ممنوعه تا زمانی که فرآیند شفافی برای انجام این کار وجود نداشته باشد، خودداری خواهد کرد، اما او این وعده را زیر پا گذاشت.