منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر چت صوتی زنده را پس از پیوستن مدیرعامل به اسپیس با خبرنگاران برکنار شده حذف می‌کند • TechCrunch

توییتر چت صوتی زنده را پس از پیوستن مدیرعامل به اسپیس با خبرنگاران برکنار شده حذف می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر چت صوتی زنده را پس از پیوستن مدیرعامل به اسپیس با خبرنگاران برکنار شده حذف می‌کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

فریداااااااای! امروز ما به ویژه از پیش‌بینی‌های تیم پادکست Equity در سال 2023 برای آینده ساخت‌وساز، ارز دیجیتال و هوش مصنوعی لذت بردیم.

در ضمن، موفق باشید الکس (کسی که این روزها بیشتر از TechCrunch+ مراقبت می کند، اما عادت داشت Daily Crunch را بنویسد و هنوز هم گاهی از شوخی های وحشتناک ما ناله می کند) در حالی که به پدر و مادر شدن می رسد و چند ماه مرخصی می گیرد تا هر کاری که والدین جدید انجام می دهند انجام دهد.

اوه، و هنوز روی لیست خرید تعطیلات خود کار می کنید؟ در اینجا یک ایده هدیه عالی برای شما و سایر بنیانگذاران در مراحل اولیه و به زودی وجود دارد. با ثبت نام با این پیوند قبل از ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت PST در 31 دسامبر، فقط با 75 دلار، یک مجوز Founder’s Pass به TC Early Stage 2023 دریافت کنید.

ما در نهایت برای دیدن پایان یک هفته دیگر هیجان زده هستیم. وقت آن است که در اینجا در برج‌های کرانچ (Crunch Towers) کمی R&R شایسته انجام دهید – هفته آینده شما را می‌بینیم! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • ایلان ماسک چه وب درهم تنیده ای دارد: بسیاری از اخبار توییتر امروز منتشر می شوند، بنابراین ما آنها را با هم گروه بندی کرده ایم. محبوب ترین توییتر از این کشور می آید پل، او نوشت که توییتر ویژگی صوتی گروه Spaces را بعد از Spaces، جایی که ماسک با خبرنگاران ممنوعه صحبت کرد، کشیده است. می توانید در مورد این ممنوعیت اطلاعات بیشتری کسب کنید تیلور. در همین حال، این تنها یکی از چندین حرکتی بود که استاد توییت انجام داد، از جمله تعلیق حساب ماستودون، تیلور نوشتن.
  • در همین حال در اروپا: ناتاشا ال گزارش‌ها حاکی از آن است که قانون‌گذاران اتحادیه اروپا هشداری را از طریق توییتر به ایلان ماسک ارسال کرده‌اند که ممکن است پس از آن که توییتر حساب‌های روزنامه‌نگاران را بدون هشدار تعلیق کرد، اعمال شود.
  • بار دوم ممکن است جذابیت داشته باشد: بلک آدام با بازی دواین «راک» جانسون مورد استقبال تماشاگران سینما قرار نگرفت، اما HBO Max اکنون آن را به امید نتیجه ای متفاوت پخش می کند. لورن گزارش ها.

استارت آپ ها و VC ها

علیرغم کاهش سرمایه‌گذاری استارت‌آپ‌ها در سال 2022، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در همه اندازه‌ها همچنان در حال جمع‌آوری هستند. با این حال، تعداد زیادی توسط شرکای عمومی انفرادی (GPs) رهبری نمی‌شوند، و اگرچه این روند در حال افزایش است، حتی تعداد کمتری نیز توسط زنان یا غیر VC هدایت می‌شوند. آنا نوشتن. این امر نیکول ویشوف را استثنایی می کند: شرکت سرمایه گذاری انفرادی او Wischoff Ventures دومین صندوق 20 میلیون دلاری را تعطیل کرد، که افزایش قابل توجهی نسبت به اولین صندوق 5 میلیون دلاری او بود. هدف آن سرمایه گذاری بر روی 25 تا 30 استارت آپ در ایالات متحده در مرحله قبل یا مرحله اولیه است.

پنج مورد دیگر برای گذراندن آخر هفته… و اگر به تقویت خلاقانه نیاز دارید، این موزیک ویدیوی متحرک استاپ موشن احتمالاً این کار را انجام خواهد داد.

قوانین VC در حال تغییر هستند: در اینجا چیزی است که بنیانگذاران باید در عصر جدید در نظر بگیرند

نوار چسب در زمینه زرد و خاکستری؛  تنوع فروش

اعتبار تصویر: MirageC (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

“رشد به هر قیمتی” داستانی است که با پول ارزان امکان پذیر شده است که به سرمایه گذاران خطرپذیر کمک کرده است تا انتظارات بنیانگذاران – و یکدیگر – را برای سال ها تعیین کنند.

به همین ترتیب، همه افراد به 18 تا 24 ماه پیست نیاز دارند، شعار خوبی است، اما اگر سه برابر بیشتر از قبل طول بکشد، ممکن است دیگر توصیه خوبی نباشد.

ربکا میچم، شریک Neotribes Ventures در TC+ نوشت: «این VCisms که توسط عصر فراوانی ایجاد شد، در اتاق‌های هیئت مدیره و جلسات سرمایه‌گذاران در همه جا نفوذ کرده است.

میچام در مقاله‌ای مبتنی بر داده‌ها که به ارزش‌گذاری‌های پس از پول، اندازه معامله و کاهش آن به سال 2012 می‌پردازد، می‌گوید که اکنون به عصر «رشد هزینه‌های معقول» می‌رویم.

بنیان‌گذاران می‌توانند با ادامه افزایش دورهای چربی، به کاهش مالکیت خود ادامه دهند، یا می‌توانند آهسته‌تر رشد کنند، که باعث می‌شود VC با گذشت زمان سهم بیشتری داشته باشد.

میچام می‌گوید: «اگرچه با توجه به فضای اخیر بازار، ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، اما ارزش سهام برای همه طرف‌ها – سرمایه‌گذاران، بنیان‌گذاران و کارمندان – در این سناریو در سناریوی رشد محافظه‌کارانه‌تر بالاتر است.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

متا اخیراً بسیار تعطیل شده است. مادر فیسبوک اخیراً ویژگی خرید زنده خود را در ماه اکتبر و اکنون تعطیل کرده است عایشه می گوید برنامه Super خود را در ماه فوریه متوقف می کند. اگر آشنا نیستید، او می‌نویسد که این برنامه‌ای است که در اصل برای ارائه «تجربه‌ای مجازی از ملاقات و احوالپرسی است که شبیه به آنچه در یک رویداد واقعی مانند VidCon یا Comic-Con تجربه می‌کنید» ساخته شده است. ما حدس می زنیم که آنطور که آنها دوست داشتند کار نکرد …

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: