منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر شورای اعتماد و ایمنی را پس از استعفای اعضای کلیدی منحل می کند • TechCrunch

توییتر شورای اعتماد و ایمنی را پس از استعفای اعضای کلیدی منحل می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر شورای اعتماد و ایمنی را پس از استعفای اعضای کلیدی منحل می کند • TechCrunch

توییتر شورای اعتماد و ایمنی را پس از استعفای اعضای کلیدی منحل می کند • TechCrunch

امروز، توییتر شورای اعتماد و ایمنی را که یک گروه مشورتی متشکل از حدود 100 محقق مستقل و فعال حقوق بشر بود، منحل کرد. این گروه که در سال 2016 ایجاد شد، در مورد مطالب مختلف و موضوعات حقوق بشری، مانند حذف مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM)، پیشگیری از خودکشی و ایمنی آنلاین، به شبکه اجتماعی ورودی داده است. این می تواند پیامدهایی برای تعدیل محتوای جهانی در توییتر داشته باشد، زیرا این پنل متشکل از کارشناسانی از سراسر جهان است.

بر اساس گزارش‌های متعدد، اعضای هیئت‌مدیره روز دوشنبه ایمیلی از توییتر دریافت کردند که در آن می‌گفت هیئت مدیره «بهترین ساختار» برای دریافت اطلاعات خارجی درباره محصول و استراتژی خط‌مشی شرکت نیست. اگرچه این شرکت گفت که از ایده‌های اعضای شورا “به استقبال” خود ادامه خواهد داد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه گروه مشاوره ای که قرار بود ایده ارائه کند منحل شد، احساس می کنم “متشکرم، اما نه متشکرم”.

یک گزارش وال استریت ژورنال خاطرنشان کرد که این ایمیل یک ساعت قبل از برنامه ریزی هیئت مدیره برای ملاقات با کارکنان توییتر، از جمله رئیس جدید اعتماد و ایمنی الا اروین و مدیر ارشد سیاست عمومی، نیک پیکلز، ارسال شده است.

این توسعه در مرحله بعدی قرار می گیرد سه عضو اصلی شورای امنیت و اعتماد استعفا دادند هفته گذشته این اعضا در نامه‌ای اعلام کردند که ایلان ماسک علیرغم ادعای تمرکز بر ایمنی کاربران این پلتفرم، گروه را نادیده گرفته است.

ایجاد این شورا نشان‌دهنده تعهد توییتر به دور شدن از رویکرد ایالات متحده محور برای ایمنی کاربر، همکاری قوی‌تر بین مناطق و اهمیت داشتن افراد با تجربه گسترده در تیم ایمنی است.» این تعهد آخر دیگر آشکار نیست بیانیه اخیر در توییتر که بیشتر به نظارت خودکار محتوا متکی است. سیستم‌های الگوریتمی تنها می‌توانند تا قبل از ایجاد الگوهای قابل تشخیص، در محافظت از کاربران در برابر سوء استفاده و سخنان مشوق عداوت و تنفر پیش بروند.

پس از تصاحب توییتر، ماسک گفت که یک هیئت نظارت محتوای جدید با “مجموعه ای از دیدگاه های متنوع” تشکیل خواهد داد، اما هیچ پیشرفتی در این زمینه وجود ندارد. همانطور که همکار من تیلور هت میکر در داستان آگوست خود اشاره کرد، فقدان مجموعه ای قوی از سیستم های فیلتر محتوا می تواند منجر به محرومیت گروه هایی مانند جامعه LGBTQ شود که کمتر به آنها نمایندگی می شود.