منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر سرویس اشتراک آبی خود را در ژاپن راه اندازی کرد • TechCrunch

توییتر سرویس اشتراک آبی خود را در ژاپن راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر سرویس اشتراک آبی خود را در ژاپن راه اندازی کرد • TechCrunch

توییتر سرویس اشتراک آبی خود را در ژاپن راه اندازی کرد • TechCrunch

پس از راه اندازی نسخه ایلان ماسک از سرویس اشتراک توییتر آبی در ماه گذشته در پنج کشور، این شرکت برنامه پولی را برای کاربران ژاپنی گسترش داد. اشتراک قدیمی (که در سال 2021 راه اندازی شد) و اشتراک اصلاح شده آبی توییتر در ایالات متحده، کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزلند در دسترس بودند.

توییتر در صفحه پشتیبانی خود اشاره کرد که کاربران ژاپنی می توانند اشتراک را با مبلغ ۹۸۰ ین (۷.۴۰ دلار) در ماه در وب و ۱۳۸۰ ین (۱۰.۴۲ دلار) در ماه در iOS خریداری کنند. این قیمت‌ها کمی کمتر از قیمت‌های ایالات متحده 8 دلار در ماه در وب و 11 دلار در ماه برای iOS است.

Twitter Blue در حال حاضر ویژگی‌هایی مانند نشان تأیید آبی، آپلود طولانی‌تر ویدیو، رتبه‌بندی اولویت در پاسخ‌های مکالمه، خواننده رشته، و ویژگی ویرایش توییت به همراه نمادها و تم‌های سفارشی را ارائه می‌دهد. در حالی که برخی از این ویژگی‌ها قبلاً در نسخه قدیمی اشتراک پولی وجود داشتند، نشان تأیید، محدودیت آپلود ویدیوی بالاتر و افزایش رتبه‌بندی ویژگی‌هایی هستند که به تازگی معرفی شده‌اند.

پس از تصاحب توییتر، ماسک برنامه‌های بزرگی برای کاهش اتکای خود به درآمد تبلیغاتی با افزودن مشترکین بیشتر داشت. این شرکت نسخه جدیدی از Twitter Blue را ابتدا در ماه نوامبر راه اندازی کرد، اما مجبور شد به سرعت آن را تعطیل کند زیرا مردم جعل هویت افراد مشهور و برندها بودند.

گسترش توییتر بلو در ژاپن تعجب آور نیست. ماسک در اولین ملاقات خود به عنوان رئیس توییتر به سهم بازار این شبکه اجتماعی در این کشور افتخار کرد. برآوردها نشان می دهد که ژاپن بیش از 50 میلیون کاربر توییتر دارد.

این شرکت از آن زمان تلاش کرده است تا حفاظ‌هایی را در اطراف سیستم تأیید جدید قرار دهد، که از کاربران می‌خواهد برای خرید اشتراک آبی یک شماره تلفن داشته باشند و برای حساب‌های جدید ایجاد شده یک دوره خنک‌کننده ۹۰ روزه قرار دهند. با این حال، سیستم تأیید دستی توییتر برای بررسی اسامی و بایوس آنطور که در نظر گرفته شده است کار نمی کند. هفته گذشته، یک خبرنگار واشنگتن پست با موفقیت یک حساب کاربری جعلی برای سناتور ادوارد جی. برندها