منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر تأکید بیشتری بر ویژگی نشانک‌ها در iOS دارد • TechCrunch

توییتر تأکید بیشتری بر ویژگی نشانک‌ها در iOS دارد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر تأکید بیشتری بر ویژگی نشانک‌ها در iOS دارد • TechCrunch

توییتر تأکید بیشتری بر ویژگی نشانک‌ها در iOS دارد • TechCrunch

توییتر پس از وعده ویژگی‌ای که به شما امکان می‌دهد توییت‌ها را به راحتی نشانه‌گذاری کنید، اکنون آن را برای iOS عرضه می‌کند. طراحی جدید دکمه تیک را در زیر نمای باز شده توییت نشان می دهد. افزودن پست به نشانک های خود را آسان می کند.

قبل از تغییر امروز، باید روی دکمه اشتراک‌گذاری ضربه می‌زدید تا کارت اشتراک‌گذاری باز شود و سپس برای ذخیره یک توییت روی گزینه تیک بزنید. علاوه بر دکمه جدید، به محض ضربه زدن روی دکمه، بنری را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد که روی آن نوشته شده «نمایش همه نشانک‌ها».

این گزینه در حال حاضر فقط در برنامه iOS قابل مشاهده است، اما می‌توان انتظار داشت که توییتر آن را به زودی برای اندروید و وب نیز عرضه کند.

توییتر تأکید بیشتری بر ویژگی نشانک‌ها در iOS دارد • TechCrunch

اعتبار تصویر: توییتر

در اوایل این ماه، ایلان ماسک قول داد که بیاورد دکمه علامت زدن به نمای جزئیات توییت. اکنون در نهایت برای کاربران نهایی عرضه می شود. بسیاری از مردم از دکمه Like به عنوان یک ویژگی نشانه گذاری استفاده کرده اند – فقط به این دلیل که ذخیره و بازیابی توییت ها به عنوان نشانک دست و پا گیر است. اما این طرح بندی دکمه جدید ممکن است کمی چیزها را تغییر دهد.

شایان ذکر است که اگر اشتراک Twitter Blue دارید – که اکنون در اندروید نیز در دسترس است – می توانید از ویژگی پوشه نشانک ها برای سازماندهی بهتر آنها استفاده کنید.

در کنار این، توییتر اپلیکیشن اندروید خود را نیز به روز کرده است تا دو گزینه تایم لاین را در دو تب مجزا در کنار هم نشان دهد. این شرکت ابتدا جدول زمانی پیش‌فرض «About You» و «Following» را هفته گذشته برای iOS منتشر کرد.

او بعداً این نگاه را به وب گرفت. در آن زمان، توییتر انتخاب خط زمانی شما را به خاطر می آورد، حتی اگر برگه را ببندید. بنابراین، برای مثال، اگر دنبال کردن را انتخاب کرده باشید و توییتر را پس از بستن آن در یک تب جدید باز کنید، خط زمانی Follow به عنوان فید پیش‌فرض ظاهر می‌شود. با این حال، اکنون به نظر می رسد این شرکت این تغییر را به گونه ای انجام داده است که اگر صفحه را به روز کنید یا توییتر را در یک تب جدید باز کنید، به طور پیش فرض فید درباره شما را مشاهده خواهید کرد.

در همین حال، دیشب این شرکت تغییراتی را در شرایط API خود اعمال کرد که در واقع مشتریان شخص ثالث را از بین برد. در نتیجه، اپلیکیشن های معروفی مانند Twitterrific شروع به بیرون کشیدن اپلیکیشن های خود از فروشگاه های اپلیکیشن کردند.