منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر با همه چیزهایی که ElonJet مبارزه می‌کند، SBF شکسته می‌شود، و OpenAI تلاش می‌کند تا واترمارک را کشف کند • TechCrunch

توییتر با همه چیزهایی که ElonJet مبارزه می‌کند، SBF شکسته می‌شود، و OpenAI تلاش می‌کند تا واترمارک را کشف کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر با همه چیزهایی که ElonJet مبارزه می‌کند، SBF شکسته می‌شود، و OpenAI تلاش می‌کند تا واترمارک را کشف کند • TechCrunch

سلام سلام! گرگ دوباره در اینجا با Week in Review، خبرنامه‌ای که در آن به‌سرعت خواندنی‌ترین داستان‌های TechCrunch در هفت روز گذشته را مرور می‌کنیم. برای خواندن اخبار فناوری خیلی مشغول بودید؟ WiR باید شما را با یک ایده بسیار خوب از آنچه مردم می خوانند / صحبت می کنند / توییت می کنند به شما ارائه دهد.

هر شنبه صبح آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ این لینک است.

اوه و قبل از شیرجه رفتن، یک پلاگین کوچک: به من گفته شده است که ما چند بلیط “بنیانگذار” برای رویداد مرحله اولیه TC در بوستون سال آینده داریم. این بلیط‌ها به بنیان‌گذاران فعلی/بالقوه اجازه می‌دهند تنها با 149 دلار در یک رویداد (به‌طور جدی عالی) شرکت کنند، و به ما این امکان را می‌دهند که آن را به 75 دلار برای خوانندگان Week in Review کاهش دهیم. تا زمانی که ذخایر تمام می شود، آنها را از اینجا دریافت کنید.

بیشترین خوانده شده

توییتر در مقابل ElonJet: یکی دیگر از وحشی ها در توییتر این هفته. ابتدا این خبر منتشر شد که @ElonJet، حساب کاربری که مکان جت خصوصی ایلان را ردیابی می کرد، به حالت تعلیق درآمد. حساب رسمی ماستودون رقیب توییتر پس از مدت کوتاهی پس از ارسال پستی در مورد ردیاب‌های واکنشی، به حالت تعلیق درآمد (با پیوندهایی به Mastodon که به‌عنوان «بالقوه مضر» پرچم‌گذاری شده‌اند). سپس گروهی از خبرنگاران فناوری تعلیق شدند که حداقل برخی از آنها در مورد آزمایش ردیاب جت توییت کردند. و سپس – بله، موارد بیشتری وجود دارد! — ایلان به فضای توییتر ملحق شد که شامل تعدادی از خبرنگاران معلق ذکر شده بود (به نظر می رسد فضای توییتر تعلیق ها را تشخیص نمی دهد/احترام نمی کند). بعد از چند دقیقه سوال، ایلان جلسه را ترک کرد و کل ویژگی فضاهای توییتر آفلاین شد

SBF دستگیر شد: سام بنکمن-فرید، بنیانگذار صرافی ارزهای دیجیتال FTX/Gordian Knot که در چند ماه گذشته به طرز چشمگیری منفجر شده بود، این هفته در باهاما دستگیر شد. اندکی پس از آن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد که رسماً SBF را به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران متهم می کند و تحقیقات در مورد سایر اتهامات ادامه دارد.

OpenAI می خواهد چیزهایی را که هوش مصنوعی خود می نویسد واترمارک کندکایل ویگرز می پرسد: “آیا یک انسان این را نوشته یا ChatGPT؟” “ممکن است تشخیص آن سخت باشد – شاید خیلی سخت باشد، فکر می کند که خالق آن OpenAI است، به همین دلیل است که روی راهی برای “واترمارک کردن” محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی کار می کند.

NSA درباره سوء استفاده در تجهیزات شبکه محبوب هشدار دادکارلی پیج می نویسد: «آژانس امنیت ملی ایالات متحده هشدار می دهد که هکرهای تحت حمایت دولت چین از یک آسیب پذیری روز صفر در دو محصول شبکه سیتریکس که به طور گسترده استفاده می شود، سوء استفاده می کنند. این آسیب‌پذیری که Citrix تأیید کرده است که به طور فعال مورد استفاده قرار می‌گیرد، به هکرها اجازه می‌دهد تا کدهای مخرب را روی دستگاه‌هایی که اغلب در شبکه‌های شرکتی یافت می‌شوند، اجرا کنند.

iOS 16.2: اپل آخرین نسخه iOS را این هفته منتشر کرد و ایوان مهتا نگاهی به برخی از بهترین ویژگی‌های آن، از رمزگذاری سرتاسر تا داده‌های بیشتر iCloud، حالت کارائوکه برای Apple Music، و انتشار عمومی « برنامه همکاری تخته سفید بی نهایت “، Freeform.

اینستاگرام پست های متنی را می پذیرد: آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید بدون نیاز به عکس گرفتن در اینستاگرام پست بگذارید؟ نه؟ من هم نمی کنم. اما اینستاگرام این هفته یک گزینه متن محور اضافه کرد، و حداقل آنقدر محبوب شده است که لیست محبوب‌ترین پست‌های ما را بشکند – یا به احتمال زیاد، مردم در گوگل جستجو می‌کنند که این چیز جدید اینستاگرام «یادداشت‌ها» چیست و در ما فرود می‌آیند. سایت. در هر صورت، آنها به نوعی مرا یاد پیام های وضعیت AIM قدیمی می اندازند – به روزرسانی های کوتاه و زودگذری هستند که به جای فید اصلی در DM های شما قرار می گیرند (تصویر زیر را ببینید.)

توییتر با همه چیزهایی که ElonJet مبارزه می‌کند، SBF شکسته می‌شود، و OpenAI تلاش می‌کند تا واترمارک را کشف کند • TechCrunch

اعتبار تصویر: اینستاگرام

خلاصه صوتی

تیم Equity ممکن است روشن بین نباشد، اما آنها بسیار، زیاد هوشمند – و این هفته، پس از چند سال غیرقابل پیش بینی غیر منطقی، آنها جرات کردند چند پیش بینی انجام دهید حدود 2023 پیدا شد در همین حال، پادکست با شریل سو هوی، بنیانگذار تاینی هلث، در مورد اهمیت میکروبیوم روده صحبت می کند – به خصوص اینکه چگونه داشتن یک میکروبیوم خوب روده در کودکی می تواند به جلوگیری از مشکلات مزمن سلامتی در آینده کمک کند.

TechCrunch+

TC+ بخش ممتاز و فقط برای اعضا سایت است که می‌توانیم از چرخه اخبار فاصله بگیریم و کمی عمیق‌تر در مورد برخی از چیزهایی که خوانندگان ما به ما می‌گویند که آنها را بیشتر دوست دارند کنکاش کنیم. در اینجا آنچه اعضای TC+ بیش از همه در این هفته خوانده اند آمده است:

تنها اسلاید 99٪ از بنیانگذاران اشتباه می کنند: هاجه در فاصله زمانی که به عنوان گزارشگر، VC و مربی نوپا در زمین فعالیت می کرد، تقریباً از هرکسی که من می شناسم، نقشه های زمین را بررسی کرده است. رایج ترین اشتباهی که می بیند؟ همه چیز درباره «پرسیدن» است.

چه مقدار پول برای استارتاپ خود نیاز دارید؟: این یک ویژگی دوگانه در Haje در این هفته است، با دومین پست محبوب او که به یک سوال بسیار رایج پرداخته است: وقتی زمان جمع آوری پول برای یک استارتاپ فرا می رسد، مبلغ مناسب چقدر است؟