منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توییتر اکنون نشان می‌دهد که چند نفر توییت‌های شما را می‌بینند • TechCrunch

توییتر اکنون نشان می‌دهد که چند نفر توییت‌های شما را می‌بینند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توییتر اکنون نشان می‌دهد که چند نفر توییت‌های شما را می‌بینند • TechCrunch

توییتر اکنون نشان می‌دهد که چند نفر توییت‌های شما را می‌بینند • TechCrunch

توییتر در حال ارائه قابلیتی است که نشان می‌دهد چند نفر توییت‌های شما را مشاهده می‌کنند، مشابه ویژگی‌هایی در پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب که نشان می‌دهد چند بار یک ویدیو مشاهده شده است.

توییتر در حال راه اندازی یک نمایش شمار است تا بتوانید تعداد دفعات مشاهده یک توییت را ببینید! ایلان ماسک در یک مقاله نوشت: این برای یک ویدیو عادی است یک توییت. این نشان می‌دهد که توییتر چقدر زنده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد، زیرا بیش از 90 درصد از کاربران توییتر می‌خوانند، اما توییت نمی‌کنند، پاسخ نمی‌دهند یا لایک نمی‌کنند، زیرا این اقدامات عمومی هستند.

ماسک به قول خودش مشتاق این ویژگی است که به کاربران نشان می‌دهد با چند نفر در توییتر ارتباط برقرار خواهند کرد. مقایسه با ویدیوی آنلاین مانند تماسی با سازندگان محتوا مانند YouTuber MrBeast است که ماسک می گوید:مستثنی نیستدر جستجوی مدیر عامل بعدی توییتر. اما برای برخی از کاربران، این ویژگی می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد و نشان دهد که افراد کمتری نسبت به آنچه که فکر می‌کردند توییت‌های آنها را می‌بینند.

توییتر اکنون قابلیتی دارد که تجزیه و تحلیل دقیق تری درباره توییت های شما به جای لایک، ریتوییت و نقل قول توییت نشان می دهد. اگر روی «مشاهده تجزیه و تحلیل توییت» در زیر چیزی که پست کرده‌اید کلیک کنید، می‌توانید ببینید که چگونه مردم با توییت شما به روش‌هایی مانند کلیک کردن برای مشاهده نمایه شما یا گسترش جزئیات یک نقل قول در یک توییت تعامل داشته‌اند. همچنین می توانید تعداد کل نمایش ها را مشاهده کنید که به صورت «تعداد دفعاتی که این توییت در توییتر دیده شده است» تعریف می شود. این تعریف کاملاً سست است، زیرا ما دقیقاً نمی دانیم که “دیده شدن” یک توییت به چه معناست.

تفاوت ویژگی views جدید این است که نماها اکنون برای همه قابل مشاهده خواهند بود، نه فقط برای مالک حساب.

هنوز همه کاربران به این ویژگی دسترسی ندارند، زیرا دسترسی به همه کاربران زمان می برد. تابع در حال حاضر است در دسترس در iOS و Android، با قابلیت وب به زودی انتظار می رود. برای کسانی که هنوز نمی توانند آن را ببینند، کاوشگر اپلیکیشن نیما اوجی را بچرخانند نشان می دهد این ویژگی در عمل چگونه به نظر می رسد و اضافه می کند که به نظر می رسد این فقط برای توییت های منتشر شده کار می کند بعد از 15 دسامبر.

راه اندازی محصول توییتر مورد استقبال قرار گرفت یا از دست رفت – کمتر از یک هفته پیش را به خاطر دارید که ممکن است برای مدت کوتاهی به دلیل توییت کردن لینک اینستاگرام خود تحریم شوید؟ این خیلی طول نکشید. طی چند روز گذشته، خوشبختانه به نظر می‌رسد توییتر به‌روزرسانی‌های ویژگی‌های کمتر تفرقه‌انگیز (یا کم‌کلید ظالمانه) را در اولویت قرار داده است. روز چهارشنبه، توییتر سیستم cashtag خود را به روز کرد تا بتوانید قیمت سهام یا ارز دیجیتال را به سادگی با تایپ کردن چیزی مانند $ETH یا $GOOG در نوار جستجو مشاهده کنید.